Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
byebye
Posty: 127
Rejestracja: 10 cze 2008, o 09:58

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: byebye »

ja wiem tylko ze stoma jest duzo lepsza w Łodzi zreszta wlasnie w Łodzi jest mnostwo roznych kursow doszkalajacych dentystow, wiem bo moja ciocia dentystka tam jezdzi.
a co do leku to nie wiem. miasto jak miasto i to i to nie zachwyca. ale łodz jest o wiele wieksza od lbn wiecej ludzi ponad 760 tys ludzi, w lbn 350 tys ja wole jak jest tłoczno

wolalabym sie dostac do łodzi no ale i lbn nie pogardze.
gunia
Posty: 29
Rejestracja: 25 sie 2007, o 17:03

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: gunia »

no pewnie ze łodz jest wieksza, ale lublin to typowo studenckie miasto:D do łodzi sie dostaniesz bo jakby nie bylo lublin ma zawsze wyższe progi od lodzi.powodzenia
ema
Posty: 74
Rejestracja: 26 lis 2007, o 09:14

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: ema »

Ja załapałem się wszędzie, ale wybrałem Lublin, bo to najbliżej mnie i ładne niezatłoczone miasto. A co do poziomu to, nawet najlepsza uczelnia nie zrobi z was nie wiadomo jakich lekarzy, jeżeli sami nie będziecie się o to starać. Tu bardziej liczy się ciężka praca. Takie jest moje zdanie.


A tak na marginesie to chętnie bym porozmawiał z kimś kto się dostał. Zawsze jakoś tak raźniej będzie

pozdrawiam
miswiyayo
Posty: 60
Rejestracja: 16 maja 2008, o 13:19

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: miswiyayo »

ema pisze:A co do poziomu to, nawet najlepsza uczelnia nie zrobi z was nie wiadomo jakich lekarzy, jeżeli sami nie będziecie się o to starać. Tu bardziej liczy się ciężka praca. Takie jest moje zdanie.

ema z ust mi to wyjąłeś:P niestety nie załapałem sie wszedzie i tam gdzie najbardziej chciałem czyli do wawy na stome, ale dostałem sie do Lublina ) na stome i brak mi 2 pkt na lekarski jeszcze wiec moze sie dostane:)) no ale na pewno bede w Lublinie:)
ema
Posty: 74
Rejestracja: 26 lis 2007, o 09:14

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: ema »

ema z ust mi to wyjąłeś:P niestety nie załapałem sie wszedzie i tam gdzie najbardziej chciałem czyli do wawy na stome, ale dostałem sie do Lublina ) na stome i brak mi 2 pkt na lekarski jeszcze wiec moze sie dostane:)) no ale na pewno bede w Lublinie:)
Dostaniesz sie na pewno. Przyjęli dopiero około 130 osób, jeszcze 100 osób muszą dobrać więc próg na pewno jeszcze sporo spadnie. A jeżeli dostaniesz się na lekarski to przenosisz się czy zostajesz na stomie?
bloom_89
Posty: 73
Rejestracja: 7 lip 2008, o 14:10

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: bloom_89 »

Mi na lekarski 8 brakuje, ale nadal mam nadzieję.
miswiyayo
Posty: 60
Rejestracja: 16 maja 2008, o 13:19

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: miswiyayo »

ema pisze: Dostaniesz sie na pewno. Przyjęli dopiero około 130 osób, jeszcze 100 osób muszą dobrać więc próg na pewno jeszcze sporo spadnie. A jeżeli dostaniesz się na lekarski to przenosisz się czy zostajesz na stomie?
jeszcze nie wiem naprawde trudny wybór:)) musze sie dobrze zastanowic jutro dam Ci znac hehe:))
gajuss19
Posty: 199
Rejestracja: 9 lip 2008, o 21:20

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: gajuss19 »

bloom_89 pisze:Mi na lekarski 8 brakuje, ale nadal mam nadzieję.

Mi drugie tyle. I chociaz wiem ze duzo osob z moimi pkt ma nadzieje to ja ja stracilem juz dawno chyba by sie musial wielki cud zdazyc
sylwia9912
Posty: 132
Rejestracja: 4 cze 2008, o 09:44

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: sylwia9912 »

Ja z moimi 226 punktami jeszcze po cichu na stome licze
Caroline.
Posty: 11
Rejestracja: 10 lip 2008, o 13:38

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: Caroline. »

226 to spokojnie na milion procent sie dostaniesz!
miswiyayo
Posty: 60
Rejestracja: 16 maja 2008, o 13:19

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: miswiyayo »

może ktoś chce poszukać ze mną stancji lek w Lublinie na mnie czeka:)
ema
Posty: 74
Rejestracja: 26 lis 2007, o 09:14

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: ema »

miswiyayo pisze:może ktoś chce poszukać ze mną stancji lek w Lublinie na mnie czeka:)
Ja też właśnie szukam Może jesteś zainteresowany ?

pozdr.
dzihad
Posty: 5
Rejestracja: 30 cze 2008, o 01:22

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: dzihad »

A chcielibyście poszukać we trójkę? Bo ja też chętnie zamieszkałbym z kimś z lekarskiego, stomy lub farmacji .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości