Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
elp
Posty: 12
Rejestracja: 16 cze 2008, o 16:53

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: elp »

eeee A nie wolicie akademika ^^
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: a_niap »

A sa jedynki od pierwszego roku?
elp
Posty: 12
Rejestracja: 16 cze 2008, o 16:53

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: elp »

Bzdury opowiadacie z tymi jedynkami
To fakt, ze sa rozni ludzie, ale ja np. od 3 lat mieszkam w Akademiku (w Krakowie wprawdzie), i naprawde, ze nie ma na co narzekać.
Z jedynkami pewnie problem jest.
monika134
Posty: 25
Rejestracja: 29 cze 2008, o 17:03

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: monika134 »

w lbn cięzko dotac jedynke na I roku pierwszeństwo mają wyjadacze tacy co mieszkają kilka lat
fonikaa
Posty: 8
Rejestracja: 13 lip 2008, o 13:07

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: fonikaa »

Hm, też chętnie poszukałabym jakiegoś mieszkanka. . Podobno teraz jest najlepszy czas na takie rzeczy .
bratek
Posty: 23
Rejestracja: 10 lip 2008, o 16:38

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: bratek »

Najlepszy czas na szukanie mieszkania to jest czerwiec, kiedy ostatnie roczniki zwalniają najlepsze stancje.
elfix
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2008, o 15:58

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: elfix »

bratek zgadzam sie najlepeij w czerwcu .Moja znajoma z I r.leku szuka mieszkania ,w poblizu jakich ulic najlepeij go wynajac ?
bratek
Posty: 23
Rejestracja: 10 lip 2008, o 16:38

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: bratek »

Zajęć najwięcej jest na ul. Jaczewskiego, ale też są na Radziwiłowskiej w centrum, a więc najlepszy rejon to od ul. Chodźki (gdzie są nasze akademiki) do centrum miasta.
Niech weżmie mapę i wybiera ogłoszenia z tego rejonu. Radzę tylko omijać ul. Lubartowską bo tam czasami niebezpiecznie
monika134
Posty: 25
Rejestracja: 29 cze 2008, o 17:03

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: monika134 »

akademiki to koszt okolo 350złtych i jest najbliżej na wszystkie zajęcia. Znalezienie czegoś bliżej Anatomicum tzn na bocznicach Chodzki i Jaczewskiego (np. Obywatelska, Hirszfelda, Biernackiego) to koszt rzędu 450 złotych za 1osobowy pokój (jak na standardy lubelskie to troszkę dużo, no chyba że zna sie dobrze miasto). proponowałabym gdzieś na racławickich, w prywatnych akademikach (chcoiaz tu trzeba się liczyc z korkami w godzinach szczytu), albo takie dzielnice jak Bazylianówka -tu jest naprawdę blisko, Kalinowszczyzna (okolice dworca mogłyby byc), czechów dużo osób z moch znajomych mieszka na Wieniawie, Racławickich, Bazylianówce no i spore grono w akademikach
oczywiśce najlepiej zebrac sie w kilka osób i podzwonic, kupic anonse i w miasto
na I roku zajęcia są albo na jaczewskiego albo w centrum miasta (biologia/chemia) więc tak czy inaczej gdzieś będziecie musieli dojeżdzac ja mieszkałam pieszo 15 min od anatomicum, a do centrum dojeżdzałam sobie autobusikiem bo nie chciało mi sie chodzic (5min MKSem)

powodzenia
jasio

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: jasio »

monika134 pisze:(5min MKSem)
dla sprostowania: MPK. Nie ma czegoś takiego jak MKS w Lublinie (chyba, że jakiś klub sportowy o którym nie wiem)
Pentoza
Posty: 18
Rejestracja: 31 lip 2008, o 16:18

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: Pentoza »

Ano ja się wybieram do Lublina Razem z koleżanką (stomatologia) będziemy mieszkać na Czechowie. Jest ktoś jeszcze z tamtych okolic?
gunia
Posty: 29
Rejestracja: 25 sie 2007, o 17:03

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: gunia »

tak, ja mieszkam na czechowie, i tez 1 rok lek.
byebye
Posty: 127
Rejestracja: 10 cze 2008, o 09:58

Re: Kto dostał się na lekarski w lbnie?

Post autor: byebye »

rozglada sie ktos juz z Was za podrecznikami itp pomocami czy czekacie do pazdziernika?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości