Kto na CMUJ? 2013 :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
________

Kto na CMUJ? 2013 :)

Post autor: ________ »

Piszcie kto jest pewny ze idzie na CMUJ Mam 282 ptk, ide tam na lek. Ktos tez jest pewny miejsca na CMUJ?

cyjankowa20mg
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2013, o 11:48

Re: Kto na CMUJ? 2013 :)

Post autor: cyjankowa20mg »

278 i licze na duga/trzecia rekrutacje! NIE ODPUSZCZE
Lizaki z fentanylem
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2013, o 16:55

Re: Kto na CMUJ? 2013 :)

Post autor: Lizaki z fentanylem »

Mam 285 pkt. i też się wybieram na lekarski na lekarski
Awatar użytkownika
PawelPS
Posty: 123
Rejestracja: 3 lis 2011, o 12:56

Re: Kto na CMUJ? 2013 :)

Post autor: PawelPS »

Ja się cały czas zastanawiam czy pójść na CMUJ czy UM we Wrocławiu. nie mogę podjąć ostatecznej decyzji
rozuut12
Posty: 18
Rejestracja: 18 mar 2013, o 11:25

Re: Kto na CMUJ? 2013 :)

Post autor: rozuut12 »

Ja też jestem pewny CMUJ, więc widzimy się w październiku
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Kto na CMUJ? 2013 :)

Post autor: mickey_mouse »

sylwia1508, a czy Ty przypadkiem nie jesteś już w Lublinie?
Awatar użytkownika
Keshetasa
Posty: 23
Rejestracja: 28 cze 2013, o 16:30

Re: Kto na CMUJ? 2013 :)

Post autor: Keshetasa »

Heej, hej Ja ciągle się waham między CMUJ, a UMP Bo i Kraków i Poznań mają coś w sobie. Miejsce też wydaje się w miarę pewne (295 pkt dzięki olimpiadzie). Czeka mnie ciężki wybór.
________

Re: Kto na CMUJ? 2013 :)

Post autor: ________ »

mickey_mouse pisze:sylwia1508, a czy Ty przypadkiem nie jesteś już w Lublinie?
No wzgledy prywatne, osobiste, miłosne ciągną mnie do Krakowa. To nic z tych rzeczy w stylu Lublin to słaba uczelnia.

halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: Kto na CMUJ? 2013 :)

Post autor: halidor »

ja też się dostanę, 282pkt ale jeszcze nie wiem czy to cmuj
affiche
Posty: 53
Rejestracja: 14 lip 2012, o 12:02

Re: Kto na CMUJ? 2013 :)

Post autor: affiche »

Nie polecam Krakowa Mam znajomych w Krakowie, Gdańsku i Warszawie i wszyscy tylko narzekają na tragicznie ułożony plan studiów (na 1 roku na CMUJ takie kobyły jak: anatomia, histologia, fizjologia, biochemia.). Ponoć jest strasznie. dużo ludzi wyleciało już po 1 sem. (anatomia za 15 pkt - egzamin w I sem). Nie jest kolorowo.
________

Re: Kto na CMUJ? 2013 :)

Post autor: ________ »

A ja dzisiaj za to slyszalam ze pierwszy rok ma bardzo proste egzaminy - z takiej fizjologi mieli same podstawy. A co do wylatywania, nikt nie wylecial, jak juz ludzie sami rezygnuja. Prosze jednak zeby w tym watku wypowiadali sie ludzie chetni na lek w Krk, a ploty siac w innym watku.

randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Kto na CMUJ? 2013 :)

Post autor: randomlogin »

affiche, anatomia nie jest za 15 punktów. I masz racje - zebranie czterech wielkich egzaminow w jednym roku nie brzmi dobrze. Tyle ze okazalo sie byc dla samych studentow swietne. Zdawalnosc anatomii? Lepsza niz byla rok wczesniej (mimo iz wtedy czasu na przygotowanie do poprawki bylo cale wakacje), koniec koncow chyba kilka osob tego nie zdalo. Fizjologia? Pytania dla 1 i 2 roku byly nieporownywalne, mimo iz teoretycznie tak samo dlugo trwajacy przedmiot. Z histologia i biochemia moze skala mniejsza, ale zjawisko to samo. Mialo byc strasznie, a wychodzi sie na tym na plus.
cresti3
Posty: 6
Rejestracja: 2 cze 2013, o 15:13

Re: Kto na CMUJ? 2013 :)

Post autor: cresti3 »

Witam Mam 284 pkt, a jeśli wziąć pod uwagę olimpiadę z zeszłego roku- 297. Wybieram się na lek, CMUJ to dla mnie priorytet (odległość od mojej miejscowości). Zobaczymy jak to będzie, staram się ignorować plotki i negatywne opinie o tej uczelni.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości