Kto na lekarski w Szczecinie?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Asia123
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2010, o 12:34

Re: Kto na lekarski w Szczecinie?

Post autor: Asia123 »

Alekooo pisze:
Asia123 pisze:Zwalniajcie, zwalniajcie

Żeby moje 219 wystarczyło

jeszcze 167 osób przede mną
jestem w tej samej sytuacji Jak myslicie, spadnie do 219?
Mam nadzieję Zauważyłam, że teraz wszyscy są bardziej optymistami
Skrzydlata
Posty: 20
Rejestracja: 7 lip 2010, o 09:44

Re: Kto na lekarski w Szczecinie?

Post autor: Skrzydlata »

Do kiedy można dowozić papiery na lekarski?
Jakoś nigdzie nie mogę znaleźć informacji.
Aniek
Posty: 30
Rejestracja: 4 maja 2008, o 10:44

Re: Kto na lekarski w Szczecinie?

Post autor: Aniek »

Do 19 lipca
Alekooo
Posty: 20
Rejestracja: 27 mar 2010, o 21:11

Re: Kto na lekarski w Szczecinie?

Post autor: Alekooo »

bo mam taki dylemat. zlozylem rowniez na budownictwo, juz sie dostalem. teraz na lekarski mam 219 punktow. Zrezygnowac z budownictwa i czekac na lekarski? Myslicie ze 219 starczy na pam w tym roku? dziekuje z gory za odpowiedz.
[h]
Posty: 62
Rejestracja: 19 maja 2009, o 19:02

Re: Kto na lekarski w Szczecinie?

Post autor: [h] »

oj ciezko bedzie ja mam 226 i nie jestem pewien czy starczy.
Awatar użytkownika
Irminna
Posty: 200
Rejestracja: 10 lip 2010, o 10:58

Re: Kto na lekarski w Szczecinie?

Post autor: Irminna »

A 229 wystarczy?
Aniek
Posty: 30
Rejestracja: 4 maja 2008, o 10:44

Re: Kto na lekarski w Szczecinie?

Post autor: Aniek »

Jestem w podobnej sytuacji tzn. pod kreską we Wrocku i powiem Wam że będziecie zapewne mogli powiedzieć coś więcej kiedy pojawi się druga lub trzecia lista na PAMie. Na razie trzymam swoje miejsce w Szczecinie do czasu aż dostanę się do Wrocławia. Pewnie takich osób jest więcej dlatego trzeba poczekać aż progi na pozostałych uczelniach trochę spadną. Wg mnie 229 i 226 wystarczy życzę Wam powodzenia
Asia123
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2010, o 12:34

Re: Kto na lekarski w Szczecinie?

Post autor: Asia123 »

Co Wy gadacie, 219 też wystarczy
Awatar użytkownika
Irminna
Posty: 200
Rejestracja: 10 lip 2010, o 10:58

Re: Kto na lekarski w Szczecinie?

Post autor: Irminna »

Ja liczę, że może mi się uda w 3 liście. Aniek, a ile jest przed tobą we Wrocku? Tzn. która jesteś pod tzw. kreską i o ile punktów musiałoby spaść?

Asia123 oczywiście można napisać wszystko, ale co to znaczy na pewno ? Lepiej mieć realistyczne spojrzenie.
Asia123
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2010, o 12:34

Re: Kto na lekarski w Szczecinie?

Post autor: Asia123 »

Tak, racja. Ale ludzie się zawsze tasują, czekają na kolejne listy. druga na PAMie moze mieć rzeczywiscie niski spadek, ale poczekajmy na drugie listy na innych uczelniach. Niektorzy tylko czekaja na spadek w Poznaniu No i jeszcze nie znamy wszystkich wyników, np z Olsztyna. Cierpliwosci.
Awatar użytkownika
Irminna
Posty: 200
Rejestracja: 10 lip 2010, o 10:58

Re: Kto na lekarski w Szczecinie?

Post autor: Irminna »

No właśnie, ja też składałam w Olsztynie - gdyby była możliwość wyboru, wybrałabym Olsztyn ze względu na odległość.

Myślę, że pierwsza lista w Olsztynie będzie w tym roku bardzo wysoka, bo z tego co wiem wiele osób składało tam asekuracyjnie, a przecież składając nie znaliśmy jeszcze wyników.
Przy tym trzeba zauważyć, że w Olsztynie oprócz rozszerzonej fizyki jest również rozszerzona matematyka, a ponoć ci którzy zdecydowali się na matematykę, są raczej zadowoleni z wyników, więc wysoko.

Tak więc już jest tu inna sytuacja niż w Szczecinie który ma tylko biol, chem, fiz.

Ja nie jestem niestety zbytnią optymistką, ponieważ na szczecińskiej liście jest sporo niezłych wyników z niezbyt wysoką biologią, a biologia jest wszędzie tylko inne są opcjonalne, no to skoro tymi innymi podwyższyli sobie punktację, to wiadomo że nie odejdą do dwuprzedmiotowych. Tak jakoś mi się to przedstawia, więc nie mam jakiejś specjalnej pewności - cóż, taki lajf. Pewnie że najfajniej jest się pocieszać, tylko że tak samo mówili w ubiegłym roku ludzie jeśli chodzi o łódzki woj-lek - zaczął nisko 230, wiele osób już zacierało ręce, no bo przecież te kilka punktów musi spaść. Musi. Na pewno.
I co? Nie spadł ani jednego. Tak więc nie ma nic na pewno".
Aniek
Posty: 30
Rejestracja: 4 maja 2008, o 10:44

Re: Kto na lekarski w Szczecinie?

Post autor: Aniek »

Irminna we Wrocku przede mną ok. 157 osób, brakuje mi jak na razie 9pkt, ale pocieszam się że w ubiegłym roku mój wynik starczyłby tam na 3 listę co ma być to będzie a trudno wyrokować. Warunki rekrutacji na większości uczelni się zmieniły, Wrocek liczy podstawę co nie przełożyło się na wzrost punktowy progu. Natomiast ludzie składający na PAM przynajmniej Ci z najwyższymi wynikami mogli kombinować podobnie jak ja mianowicie obawiali się że fiz R nie wystarczy do Wrocka czy Wawy gdzie liczona jest fiz P dlatego asekuracyjnie składali do Szczecina.
Asia123
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2010, o 12:34

Re: Kto na lekarski w Szczecinie?

Post autor: Asia123 »

Zauważyłam, że.
Łatwo pisać i dołować innych, tym którzy już się podostawali! Cieszcie się swoim i dajcie wierzyć nam Pożyjemy, zobaczymy. Do września szybko zleci!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości