Kto na UMB?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Kropa
Posty: 6
Rejestracja: 21 sie 2014, o 16:34

Re: Kto na UMB?

Post autor: Kropa »

cerebrum, bylam na miejscu jak skladalam papiery jeszcze w lipcu przed ta przerwa, sa tam sympatyczne Panie, ktore wytumaczyly mi ze po szkoleniu bibliotecznym na ktorym naucza nas jak zamawiac ksiazki i korzytsac z czytelni, a pozniej wielkie losowanie i zgodnie z wylosowanymi numerkami idziemy do biblioteki. Tam dzien wczesniej pracownicy kompletuja stosiki ksiazek z kazdego przedmiotu i kazdy dostaje swoj komplet. Jak masz juz jakas ksiazke to mozesz wymienic na inna i juz. Ja kupilam sobie 3 ksiazki, a pozniej sie zobaczy co dostane. Bochenka dostaje kazdy!
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Kto na UMB?

Post autor: Alra »

Gdzieś tu wcześniej było napomknięte, że legitki dostaniemy pod koniec października, ale znalazłam na stronie umb takie oto info:

Informacja dla osób przyjętych na studia na rok akademicki 2014/2015:

Informujemy, że już można dokonywać opłat za indeks (4 zł) i/lub legitymację (17 zł):
przelewem na konto w banku Pekao SA:
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, ul. Jana Kilińskiego 1, 15-089 Białystok
21 1240 5211 1111 0000 4924 8571
W tytule przelewu koniecznie należy podać: imię, nazwisko i nazwę kierunku!

lub gotówką w kasie Uczelni (lewe skrzydło Pałacu Branickich, pierwsze wejście od ogrodzenia)
Po odbiór legitymacji z dowodem wpłaty można się zgłaszać do właściwych Dziekanatów, nie wcześniej jednak niż 29 września 2014r.


Oby się sprawdziło, bo średnio mi się uśmiecha przepłacać choćby za bilet autobusowy d.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Kto na UMB?

Post autor: Agher »

Alra pisze:Gdzieś tu wcześniej było napomknięte, że legitki dostaniemy pod koniec października, ale znalazłam na stronie umb takie oto info:

Informacja dla osób przyjętych na studia na rok akademicki 2014/2015:

Informujemy, że już można dokonywać opłat za indeks (4 zł) i/lub legitymację (17 zł):
przelewem na konto w banku Pekao SA:
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, ul. Jana Kilińskiego 1, 15-089 Białystok
21 1240 5211 1111 0000 4924 8571
W tytule przelewu koniecznie należy podać: imię, nazwisko i nazwę kierunku!

lub gotówką w kasie Uczelni (lewe skrzydło Pałacu Branickich, pierwsze wejście od ogrodzenia)
Po odbiór legitymacji z dowodem wpłaty można się zgłaszać do właściwych Dziekanatów, nie wcześniej jednak niż 29 września 2014r.


Oby się sprawdziło, bo średnio mi się uśmiecha przepłacać choćby za bilet autobusowy d.
O, to widzę postęp w dziekanacie pełną parą , szkoda że nie było tak wcześniej.
callifornication
Posty: 6
Rejestracja: 29 lip 2014, o 10:49

Re: Kto na UMB?

Post autor: callifornication »

mioolek pisze:Witam wszystkich
Takie pytanko, dużo z tu obecnych osób planuje mieszkać w akademiku?
mioolek pisze:Witam wszystkich
Ja planuję
ceelina
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 14:29

Re: Kto na UMB?

Post autor: ceelina »

hej Wam, dołączam i ja
czy ma ktoś info odnośnie daty i godzin szkolenia bibliotecznego dla lekarskiego? coś mi się obiło o uszy o jakiejś zmianie terminu?
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: Kto na UMB?

Post autor: annusza »

Na stronie biblioteki nie znalazłam żadnej informacji o zmianie, szkolenie jest 22.09.2014 godz. 8.00 . Chyba, że o czymś nie wiem?
Paulina Witoszek
Posty: 15
Rejestracja: 14 sie 2013, o 23:20

Re: Kto na UMB?

Post autor: Paulina Witoszek »

Jejku, co z tymi progami? TT_TT Myślicie, że to już nie spadnie do 167? TT_TT Będę wdzięczna za wszystkie prognozy, pozdrawiam
mioolek
Posty: 10
Rejestracja: 16 lut 2012, o 16:55

Re: Kto na UMB?

Post autor: mioolek »

Niestety raczej nie spadnie, a szkoda
tiruriru
Posty: 9
Rejestracja: 16 lip 2014, o 13:02

Re: Kto na UMB?

Post autor: tiruriru »

Według mnie lekarski stacjonarny nie ma szans na spadek ze względu na zbyt dużą liczbę osób pod kreską mających 168 i 85 z biologii niestety.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości