Kto na WUM?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Kto na WUM?

Post autor: a_niap »

Ana09 pisze:a czy w ogole jest szansa, zeby z takiej laciny czworke miec?
Na IWL chyba bardzo minimalna, o ile wogole jest. A nawet jesli sie bedzie ja jakims cudem mialo - to po co?
hagen33
Posty: 108
Rejestracja: 30 cze 2008, o 12:43

Re: Kto na WUM?

Post autor: hagen33 »

Ana09 pisze: czy w ogole jest szansa, zeby z takiej laciny czworke miec?
a po co Ci to do szczęscia potrzebne:D ten przedmiot jest po to żeby go zaliczyc i nara.gdybym zamiast anatomi i histologii uczył sie laciny to pewnie tak:D
Xoth
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2008, o 21:18

Re: Kto na WUM?

Post autor: Xoth »

Załóżmy bardzo hipotetycznie, że ktoś wymawia r jak Tusk. W łacinie występuje ta litera raczej często, nawet 2,3 razy w niezbyt długim wyrazie. Jak jest na zajęciach z łaciny na WUM w takich przypadkach? Nie tępią?
Awatar użytkownika
mediatan
Posty: 452
Rejestracja: 20 maja 2008, o 19:37

Re: Kto na WUM?

Post autor: mediatan »

No bez przesady. W przypadku pani S. masz mówić głośno i wyraźnie (znaczy żeby było słychać co mamroczesz), a przede wszystkim ma być słychać końcówkę wyrazu, a tam akuratr nie gości zbyt często
PS wg mnie i tak za dużo jest tych końcówek wszelkiej płci i maści
epinefrynka

Re: Kto na WUM?

Post autor: epinefrynka »

Nie przejmujcie się tak strasznie tą łaciną Ocena końcowa nie jest szczególnie istotna (w sumie to tylko zaliczenie z oceną - do średniej się nie liczy).
Ja łaciny więcej nauczyłam się na anatomii niż na samych zajęciach z języka
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości