kto poprawił?

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
MaOaM
Posty: 620
Rejestracja: 11 lip 2010, o 09:38

kto poprawił?

Post autor: MaOaM »

czy są tu osoby które po poprawieniu matury dostały się na wymarzone studia? za którym razem się udało? dużo punktów mieliście do nadrobienia?
Sol7
Posty: 25
Rejestracja: 11 paź 2011, o 12:52

Re: kto poprawił?

Post autor: Sol7 »

A właśnie miałam pytać D
MaOaM
Posty: 620
Rejestracja: 11 lip 2010, o 09:38

Re: kto poprawił?

Post autor: MaOaM »

to co nie ma takich osób? a moze kogos znacie komu sie udało?
Awatar użytkownika
asiula9222
Posty: 461
Rejestracja: 4 wrz 2010, o 11:58

Re: kto poprawił?

Post autor: asiula9222 »

znam dziewczynę co dostała się na stome za trzecim razem.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: kto poprawił?

Post autor: _włóczykij »

Niestety teraz już tak nie będzie (
bo ta głpia ustawa weszła. kiedyś mieli fajnie dostawali się za 3-4 razem studiując już inny kierunek, a teraz? ktoś może sobie na to pozwolić mając dużo hajsu
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: kto poprawił?

Post autor: Stalowy »

Ja siedziałem rok w domowych pieleszach, poprawiłem biologię z 70 na 80 i wskoczyłem na stomę do Zabrza 2 lata temu )

Jest bardzo dużo takich osób, 70% mojego roku nie jest rocznikowo 91 (czyli teoretycznie tak jak powinno być") są 90tki takie jak ja, 89tki, 88mki. A nawet kilka osób jeszcze starszych )

Dont worry, Youre not alone. Znam kilka osób z tego forum które dostały się za 4/5 razem także. Da się )
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: kto poprawił?

Post autor: Stalowy »

[at]: ma to swoje plusy i minusy. Dzięki tej glupiej ustawie sporo osób będzie mogło się w końcu dostać na wymarzony kierunek, który do tej pory był oblegany przez zimujących maturzystów.

Poza tym ludzie będą mniej bezmyślnie wybierać kierunek studiów. Przezimuje se na biotechu bo chcę popić jak prawdziwy sztudent."
joannaange
Posty: 247
Rejestracja: 5 cze 2011, o 08:18

Re: kto poprawił?

Post autor: joannaange »

Dostałam się za drugim razem. Do nadrobienia miałam ok.12%. Obecnie u mnie na roku ok.85% stanowią osoby, które poprawiały maturę. W większości są to ludzie, którzy dostali się za drugim razem, ale są też tacy, którzy dostali się dopiero za 4, także jak się chce i ma się trochę samozaparcia to się da
martynka_
Posty: 30
Rejestracja: 14 wrz 2011, o 18:48

Re: kto poprawił?

Post autor: martynka_ »

Stalowy - właśnie jestem na biotechu i poprawiam maturę w tym roku i powiem szczerze, że nauki jest potwoooornie dużo. Jeden z asystentów powiedział nam nawet, że chcą wyplenić osoby, które myślą, że przezimują na biotechnologii.
villemo
Posty: 81
Rejestracja: 24 lip 2010, o 13:12

Re: kto poprawił?

Post autor: villemo »

Ja na medycynę dostałam się za trzecim razem(obecnie jestem na drugim roku), dwa lata spędziłam na biotechnologii. Na roku mam bardzo dużo starszych rocznikowo osób,więc to nie jest problem:) nie żałuję swojej decyzji:)
Awatar użytkownika
wojtak
Posty: 795
Rejestracja: 22 lis 2009, o 21:33

Re: kto poprawił?

Post autor: wojtak »

Chyba więcej osób dostaje się na n-tym razem niż za pierwszym. Nie ma się co załamywać
martynka_
Posty: 30
Rejestracja: 14 wrz 2011, o 18:48

Re: kto poprawił?

Post autor: martynka_ »

a nie żal Ci było tych dwóch lat ? gt
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: kto poprawił?

Post autor: Stalowy »

wojtak, na uczelniach typu UJ, WUM i Poznań jest zazwyczaj 95% tegorocznikowców

Natoiast na ŚUMie i PUMie jest od 30-60% rocznikowo starszych osób
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości