Kto się dostał?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Kto się dostał?

Post autor: Ann »

Ja dostałam się na lekarski do Wrocławia i zrezygnuję, ale później, na rzecz Poznania, jeśli tam się dostanę lub teraz na rzecz Krakowa, do którego nie jestem przekonana ze względu na dużą odległość.
Na pewno każdy kto dostał się gdziekolwiek na medycynę i tak już jest spokojny, bo w końcu ma tą medycynę już w kieszeni, teraz pozostaje tylko kwestia gdzie, czyli następny problem dla nas:P
.:Madzia:.
Posty: 17
Rejestracja: 9 lip 2008, o 16:39

Re: Kto się dostał?

Post autor: .:Madzia:. »

też jestem na lekarskim we Wrocławiu. Zwalniam miejsce w Łodzi, Ktowicach i Szczecinie. W Poznaniu zarejestrowałam się,zasiliłam konto, ale świadectwa maturalnego nie wysyłałam:)
Gratuluję wszystkim, którzy się dostali! Czas szukać znajomych:)

Jak sądzicie, jak ktoś jest na 16 miejscu na rezerwowej na analitykę to ma szansę się dostać?
Ewa eR
Posty: 10
Rejestracja: 6 lis 2007, o 17:57

Re: Kto się dostał?

Post autor: Ewa eR »

.:Madzia:. pisze:też jestem na lekarskim we Wrocławiu. Zwalniam miejsce w Łodzi, Ktowicach i Szczecinie. W Poznaniu zarejestrowałam się,zasiliłam konto, ale świadectwa maturalnego nie wysyłałam:)
Gratuluję wszystkim, którzy się dostali! Czas szukać znajomych:)

Jak sądzicie, jak ktoś jest na 16 miejscu na rezerwowej na analitykę to ma szansę się dostać?
jak najbardziej
anonimtroche
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2008, o 21:54

Re: Kto się dostał?

Post autor: anonimtroche »

chcialbym sie dowiedziec, czy ktos moze wie, ktora ostatnia osoba w tamtym roku na kierunku lekarskim z listy na 1 progu niezakwalifikowanych, dostala sie w ostatecznym rozrachunku na uczelnie, pytam bo progi progami, ale ilosc osob mniej wiecej mysle bedzie podobna i to by byla cenna informacja dla mnie, ktory czekam:P:D, z gory wielkie dzieki:)
TG
Posty: 9
Rejestracja: 13 lip 2008, o 15:59

Re: Kto się dostał?

Post autor: TG »

mam kolezanke ktorej brakuje do wrocka 10pkt, czy to mozliwe zeby spadlo az o tyle w tym roku, bo sie nie orientuje.
.:Madzia:.
Posty: 17
Rejestracja: 9 lip 2008, o 16:39

Re: Kto się dostał?

Post autor: .:Madzia:. »

w piątek pojechałam zapisać się, odebrałam decyzję o przyjęciu, zapłaciłam za indeks, odebrałam skierowania na badanie i szkolenie bhp, a przed chwilą pani z dziekanatu dzwoniła i pytała, czy rezygnuję, bo się nie zapisałam i że mam dwie godziny jak coś.
Niezły bałagan, co?

[ Dodano: Pon Lip 14, 2008 16:49 ]
TG,
Jutro druga lista rankingowa, zobaczymy, jak progi lecą.
może i spadną. Jak byłam się zapisać to na tych kartkach mało było odhaczonych ludzi, którzy się zapisali.
Moja kumpela ma podobną sytuację. 5 pkt. do analityki.
retrovirus
Posty: 6
Rejestracja: 8 lip 2008, o 21:29

Re: Kto się dostał?

Post autor: retrovirus »

Ja juź od dni 4 mam papierki złoźone. Jeszcze tylko kurs, bdania i do zobaczenia w październiku!
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: Kto się dostał?

Post autor: lung »

No.fajnie by bylo, ale 17 pkt mi brakuje, wiec marne szanse. A do kolegi wyzej - 10 pkt powinno sie obnizyc, tak mi wydaje ]
anulka18
Posty: 54
Rejestracja: 31 mar 2008, o 16:59

Re: Kto się dostał?

Post autor: anulka18 »

no i co z tą drugą listą ( bo ja wchodze na ich strone pisze nowa lista rekrutacyja a jest ona taka sama jak poprzednia (

[ Dodano: Wto Lip 15, 2008 10:13 ]
a jednak nie próg spadł do 238 jupi wrocław wita hur
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: Kto się dostał?

Post autor: lung »

Kogo wita tego wita mi 8 pkt jeszcze brakuje.
paragraf_22
Posty: 16
Rejestracja: 13 lip 2008, o 20:45

Re: Kto się dostał?

Post autor: paragraf_22 »

Jutro wyjazd do Wrocka
ważka;)
Posty: 17
Rejestracja: 22 cze 2008, o 17:49

Re: Kto się dostał?

Post autor: ważka;) »

Wiecie cos na temat II listy z Wrocławia na kierunek stomatologiczny mam nadzieje, ze tez bedzie dzisiaj.
paragraf_22
Posty: 16
Rejestracja: 13 lip 2008, o 20:45

Re: Kto się dostał?

Post autor: paragraf_22 »

Z tego co wiem na stomę we wrocławiu trzeba na dzień dzisiejszy mieć 237 pkt
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości