Kto się dostał?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
aquirre
Posty: 85
Rejestracja: 23 cze 2008, o 10:18

Re: Kto się dostał?

Post autor: aquirre »

a wie ktos moze kiedy bedzie III lista bo w terminarzu nic nie jest napisane co i jak ?
anulka18
Posty: 54
Rejestracja: 31 mar 2008, o 16:59

Re: Kto się dostał?

Post autor: anulka18 »

chyba nie ma już trzeciej listy ta ma być podobnież ostatnia

[ Dodano: Wto Lip 15, 2008 18:14 ]
kto jedzie jutro do wrocławia złożyć papiery?
.:Madzia:.
Posty: 17
Rejestracja: 9 lip 2008, o 16:39

Re: Kto się dostał?

Post autor: .:Madzia:. »

A kto zapisał się na szkolenie BHP na 31 lipca
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: Kto się dostał?

Post autor: lung »

chyba nie ma już trzeciej listy ta ma być podobnież ostatnia
Jesli zostanie zapelniony limit miejsc (znaczy wszyscy zakwalifikowani sie wpisza) to jest to ostatnia lista, jesli nie - beda kolejne.
Greg Haus
Posty: 71
Rejestracja: 8 lip 2008, o 09:45

Re: Kto się dostał?

Post autor: Greg Haus »

lung pisze:Kogo wita tego wita mi 8 pkt jeszcze brakuje.
A mi 13 - nie ma sznas - choć jak widze jak ładnie spadł z 247 na 238 to robie sobie małe nadzieje
ulka8951
Posty: 197
Rejestracja: 1 lip 2008, o 18:38

Re: Kto się dostał?

Post autor: ulka8951 »

Greg Haus pisze:
lung pisze:Kogo wita tego wita mi 8 pkt jeszcze brakuje.
A mi 13 - nie ma sznas - choć jak widze jak ładnie spadł z 247 na 238 to robie sobie małe nadzieje

mnie 5, jakies nadzieje mam, ale nikłe
briegers
Posty: 76
Rejestracja: 9 lip 2008, o 07:59

Re: Kto się dostał?

Post autor: briegers »

anulka18 pisze:chyba nie ma już trzeciej listy ta ma być podobnież ostatnia
:lol: kolejne są co 3 dni, także będzie ich chyba jeszcze ze 20

Ja się dostałem, jadę potwierdzić :lol:
ważka;)
Posty: 17
Rejestracja: 22 cze 2008, o 17:49

I rok, kiernek lekarski =)

Post autor: ważka;) »

Witam wszystkich szczęśliwców, którzy w październiku rozpoczynają medycynę we Wrocławiu. Przy zapisie dostałam skierowanie na szkolenie BHP… przeszedł ktoś z Was już ten kurs? Długo trwa Aha i jeszcze mam pytanie odnośnie książek… pasuje już cos kupić… ale nie wiem dokładnie jakie… możecie mi coś poradzić Fajnie byłoby sie spotakac przed rozpoczeciem studiów Pozdrawiam serdecznie przyszłych studentów… *
madziulka777
Posty: 41
Rejestracja: 5 lip 2008, o 13:05

Re: Kto się dostał?

Post autor: madziulka777 »

ważka), Witam również jeszcze nie byłam na szkoleniu bhp i ppoż, ale trzeba by się w końcu umówić A co do książek.
Ja się tym wykazem będę chyba kierować.
Szukasz mieszkania czy idziesz do akademika? Bo ja złożyłam podanie na wszelki wypadek, ale szukam jakiegoś lokum. Jak coś to pisz na priv
anulka18
Posty: 54
Rejestracja: 31 mar 2008, o 16:59

Re: Kto się dostał?

Post autor: anulka18 »

Pierwsze szkolenie jest chyba 31 lipca ja zapisałam sie na 11 września Co do ksiązek to ja narazie nic nie kupuje jak pojade na to szkolenie to może już bedziemy mogli z biblioteki skorzystac to sie wypożyczy
Longer
Posty: 7
Rejestracja: 8 lip 2008, o 17:14

Re: Kto się dostał?

Post autor: Longer »

ja myślę podobnie anulka chociaż obecnie głowę zaprząta mi myśl gdzie ja na tych studiach będę tam mieszkał? Jakby ktoś miał na oku jakieś mieszkanie i szuka osoby do pokoju albo coś to można do mnie jak najbardziej pisać. W ogóle jak ktoś ma ochotę ze mną powspółpracować to jestem otwarty na propozycje:)
anulka18
Posty: 54
Rejestracja: 31 mar 2008, o 16:59

Re: Kto się dostał?

Post autor: anulka18 »

Longer, a nie składałes podania o akademik ja tam nikogo nie znam więc nie miałam wyjści anie stać mnie żeby wynająć sama mieszkanie. Pozatym słyszałam że na początku dobrze mieszkać w akademiku bo wszystko na miejscu
ważka;)
Posty: 17
Rejestracja: 22 cze 2008, o 17:49

Re: Kto się dostał?

Post autor: ważka;) »

Tez tak słyszałam. podobno akademiki są trzyosobowe ale da sie wytrzymac Widzieliscie moze pokoje Jak są umeblowane i czy w nich jest w miareduzo miejsca Tak z czystej ciekawości pytam Niestety sama nie miałam okazji je zobaczyć
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości