Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
CD8
Posty: 24
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 19:59

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: CD8 »

wczoraj była poprawka z biofizyki, 5 września jest anatomia, czyli akurat przed kolejna listą miejsca powinny się zwolnić i życzę tego kandydatom oczekującym na rezerwie jak i studentom mającym kampanię wrześniową
CD8
Posty: 24
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 19:59

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: CD8 »

może pochwali się ktoś jak poszła sesja poprawkowa?
K a l i n a 2 0
Posty: 25
Rejestracja: 4 sie 2011, o 08:19

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: K a l i n a 2 0 »

Mam pytane. nie wiecie czy można się będzie jeszcze logować na lekarski niestacjonarny?
MsOrtho
Posty: 94
Rejestracja: 27 lip 2011, o 13:54

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: MsOrtho »

niestety. nie można .
apsiks
Posty: 21
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 16:18

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: apsiks »

ktoś z was jeszcze zwalnia swoje miejsce na leku bądź zna kogoś kto zwalnia ?
fiubzdziu
Posty: 42
Rejestracja: 2 gru 2010, o 17:23

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: fiubzdziu »

czy na PUMIE skończyła się już sesja poprawkowa?
sunny_soul
Posty: 13
Rejestracja: 27 cze 2011, o 10:05

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: sunny_soul »

nie, jeszcze trwa:) jakichś zmian spodziewajcie się dopiero pod koniec nast tygodnia
fiubzdziu
Posty: 42
Rejestracja: 2 gru 2010, o 17:23

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: fiubzdziu »

a też są takie zasady że jak ktoś nie zda na drugi rok to musi ponownie brać udział w rekrutacji, bo nie ma warunków?
Awatar użytkownika
astral_cutler
Posty: 96
Rejestracja: 13 lis 2008, o 23:37

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: astral_cutler »

sunny_soul pisze:nie, jeszcze trwa:) jakichś zmian spodziewajcie się dopiero pod koniec nast tygodnia
skąd to wiesz i ilu punktowy spadek jeszcze przewidujesz?

z obliczeń koleżanki wynika że jest jeszcze na liście 50 osób które mają ponad 165 pkt i 70 osób które tego nie mają za to mają ponad 220.

czy niestacjonarni którzy się przedostali na dzienne (na kolejny rok) zostają systematycznie wykreślani z listy? bo mi jedna pani w biurze rekrutacji mówiła że absolutnie nie, natomiast druga że napewno tak i będzie na ich miejsce przyjętych więcej osób, a ktoś tam się doliczył około 20stki niestacjonarnych z PUMU na tych listach
kurcze tak pięknie poleciało do 200 na stomie, zawsze to była różnica tylko 1-3 pkt miedzy stomą a lekiem na innych uczelniach pospadało też tak jak dawniej (mówię o różnicy: pierwszy a ostatni próg)
próg na woj-leku też wyniesie pewnie 215-214 przeklęty Olsztyn wszystko blokuje.
sickers
Posty: 14
Rejestracja: 7 maja 2011, o 19:41

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: sickers »

Ja dzwoniłam do biura rekrutacji i Pani mi powiedziała że nie wykreślą osób ze studiów niestacjonarnych (a jest ich co najmniej 15) którzy są już na wyższych latach bo nigdy tak nie było i ona nie może o tym decydować tylko dziekan, a na pytanie czy nie mogłaby skontaktować się z dziekanem odpowiedziała że nie może tam pójść.
Więc może jeśli więcej osób będzie dzwoniło do biura i pytało w tej sprawie to może coś zrobią w tym kierunku.

Jeśli ktoś jest w Szczecinie to może mógłby się przejść na rybacką i to wyjaśnić.
fiubzdziu
Posty: 42
Rejestracja: 2 gru 2010, o 17:23

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: fiubzdziu »

a będzie ktoś z was zwalniał lekarski niestacjonarny?
apsiks
Posty: 21
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 16:18

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: apsiks »

Czy w związku ze spadkiem w Olsztynie planuje ktoś zwolnić miejsce na PUM i wybrać Olsztyn ? Czy ktoś z osób 165 czeka na Bydgoszcz i ma zamiar zwolnić miejsce ? Proszę piszcie w tym temacie
ajek
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2011, o 17:01

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: ajek »

ja zwalniam lek, łódź jednak bliżej trzymam kciuki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości