Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
MalinowaMamba
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2011, o 16:12

Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: MalinowaMamba »

Tak jak w temacie- piszcie, jeśli zwalniacie miejsce:) Z zaznaczeniem czy lek, czy lek-dent.
Marcel91
Posty: 46
Rejestracja: 13 lip 2011, o 14:00

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: Marcel91 »

Jeśli we Wrocławiu spadnie do 240 na stomie to zwalniam lekarski
lemonic
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:12

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: lemonic »

zwalniam lekarski
Awatar użytkownika
ana2612
Posty: 72
Rejestracja: 24 paź 2008, o 20:18

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: ana2612 »

ja zwalniam miejsce na lek-dent. zawitam na PUM ale na II rok, bo udalo mi sie zalatwic przeniesienie z innej uczelni:)
witek89
Posty: 10
Rejestracja: 27 lip 2011, o 14:17

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: witek89 »

ale ładnie w Łodzi pospadały progi i na Gumedzie także mam nadzieje że są osoby które się przeniosą na te uczelnie wkońcu są one bardziej renomowane od PUMu jak i miasta o wiele ciekawsze
MsOrtho
Posty: 94
Rejestracja: 27 lip 2011, o 13:54

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: MsOrtho »

Tez mam taka nadzieję.Kolejna lista już w przyszłym tygodniu!
Asia123
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2010, o 12:34

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: Asia123 »

witek89 pisze:ale ładnie w Łodzi pospadały progi i na Gumedzie także mam nadzieje że są osoby które się przeniosą na te uczelnie wkońcu są one bardziej renomowane od PUMu jak i miasta o wiele ciekawsze
Jak kto woli. Szczecin się obecnie brdzo rozwija. Teraz jest to trochę uciążliwe, bo wszędzie remonty, ale efekt będzie duży

Co do progu, myślę, że jeszcze ze dwa punkty spadnie.
witek89
Posty: 10
Rejestracja: 27 lip 2011, o 14:17

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: witek89 »

Asia123 też jestem ze Szczecina, a myślę wręcz przeciwnie. A Ty pewnie wierzysz że Szczecin zostanie europejską stolicą kultury ? Myślisz że remonty dróg lub budowa nowego centrum handlowego coś zmienią ? Jak narazie to miasto centrum handlowych w którym nie ma gdzie pójść, zero perspektyw dla młodego człowieka więc ludzie stąd wyjeżdzają. Dlatego zachęcam ludzi którzy się dostali na inne uczelnie a wiem że tacy są wciąż na listach rankingowych PUMu do wyboru właściwej uczelni na której spędzicie 6 lat
Podkreślam że kieruje ten post do ludzi którzy mają wątpliwości którą uczelnie wybrać .
Pozdrawiam
Asia123
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2010, o 12:34

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: Asia123 »

Przecież budują jeszcze nową filharmonię, bulwar nad Odrą. Nie chcę się kłócić i przekonywać Cię do swoich racji. Każdy ma prawo mieć własne zdanie na ten temat. Mam tylko pytanie, gdzie Ty zamierzasz studiować?
szczecin
Posty: 2
Rejestracja: 8 lip 2011, o 10:05

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: szczecin »

witek89 pisze:Asia123 też jestem ze Szczecina, a myślę wręcz przeciwnie. A Ty pewnie wierzysz że Szczecin zostanie europejską stolicą kultury ? Myślisz że remonty dróg lub budowa nowego centrum handlowego coś zmienią ? Jak narazie to miasto centrum handlowych w którym nie ma gdzie pójść, zero perspektyw dla młodego człowieka więc ludzie stąd wyjeżdzają. Dlatego zachęcam ludzi którzy się dostali na inne uczelnie a wiem że tacy są wciąż na listach rankingowych PUMu do wyboru właściwej uczelni na której spędzicie 6 lat
Podkreślam że kieruje ten post do ludzi którzy mają wątpliwości którą uczelnie wybrać .
Pozdrawiam
Drogi Witku89!
To, że Ty nie znajdujesz innych miejsc oprócz centrów handlowych, do których można w Szczecinie pójść, nie znaczy że ich nie ma. Bardziej świadczy to o Twoim ograniczonym spojrzeniu na to wspaniałe miasto. Może warto czasem wyjść z Galaxy i przejść się chociażby na Wały, Zamek czy Jasne Błonia. Możesz też wsiąść w kajak i wciągu 10 min przepłynąć z centrum miasta w rejony dzikiej, nienaruszonej przyrody do Parku Krajobrazowego Doliny Dolnej Odry. Możesz także wznieść się balonem i podziwiać gwieździsty układ ulic ze sporą ilością zieleni i parków. Puszcza Bukowa, Lasek Arkoński, Podzamcze, Deptak Bogusława i wiele innych miejsc czekają.
Jeśli chodzi o ofertę kulturalną. No cóż wystarczy się trochę zainteresować, poszukać, poczytać i ruszyć sprzed komputera. Tak jak napisała Asia123 instytucje kultury teraz sporo inwestują, żeby poprawić standard swoich usług. Buduje się filharmonia, Opera na Zamku przechodzi kapitalny remont, trwa przetarg na budowę Muzeum Przełomów, niedawno wybrana została koncepcja Muzeum Morskiego, w budowie jest Trafostacja Sztuki i hala widowisko-sportowa, można już popływać w Basenie Olimpijskim albo wybrać się do Pleciugi. Zawsze można wsiąść w pociąg i w ciągu 2h znaleźć się w jednej z najbardziej znanych stolic na świecie - Berlinie.
Nie tylko instytucje kultury się rozwijają. Powstają bulwary nad Odrą, biurowce na Bramie, na Łasztowni, nowy wieżowiec w kształcie żagla-Dana, Piastów Office Park, Baltic Bussines Park (tak, tak Oxygen stoi w połowie pusty ). O projekcie portu jachtowego na Wyspie Grodzkiej pewnie nie słyszałeś? Albo o Parku Przemysłowo-technologicznym, czy też Specjalnej Strefie Ekonomicznej? Opisałem tylko mały wycinek tego, co dzieje się w mieście, bo sam nie jestem w stanie nawet tego wszystkiego ogarnąć.
Może warto się trochę rozejrzeć i wyrobić sobie swoją opinię, a nie powtarzać utarte, nieaktualne slogany.
Tak w ogóle, to nowym studentom Szczecina polecam wybrać się na Festiwal Fajerwerków, który odbędzie się już w przyszły weekend.
Myślcie więc i wybierajcie swoje uczelnie rozsądnie!
Awatar użytkownika
lot_named
Posty: 46
Rejestracja: 23 cze 2011, o 23:51

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: lot_named »

Ja zwalniam PUM, lekarski
Ktoś skorzysta z tego miejsca przynajmniej, kto nie będzie miał szans dostać się gdziekolwiek indziej, a tam gdzie pójdęltteraz Łódź, czekam na Gdańsk, to osoba, która wskoczyłaby na moje miejsce miałaby szanse w innych uczelniachltSzczecin, Olsztyn
witek89, Szczecin jest przepiękny, ale niestety się z Tobą zgodzę. Byłem przez pewien czas w tym mieście niedawno, aby je zobaczyć, bo myślałem, że będę tu studiować i właśnie to mnie do niego zniechęciło. Mam wrażenie, że oprócz Bogusława i chyba od niedawna Rynku Siennego. jest martwy. Nie ma gdzie wyjść. Problem jest taki, że nie odbudowano tutaj po wojnie starówki, która spełniałaby funkcję centrum kulturalnego i towarzyskiego a są za to tylko ww. miejsca, w których tak naprawdę mało co jest. Owszem, na pewno w takim dużym mieście można znaleźć mnóstwo rzeczy do roboty, poza tym liczą się tez znajomi, ale. jednak wole studiować gdzie indziej. (pomijam tutaj wszelkie względy związane z uczelnią )
W każdym razie pozdrawiam PUMowiczów i życzę jak najlepiej
apsiks
Posty: 21
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 16:18

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: apsiks »

Witam mam pytanie czy ktoś z was forumowicze zwalnia miejsce na lekarskim na PUMie bądź czeka na spadki na innych uczelniach by móc je wybrać i tym samym zwolnić PUM ? Wiecie jak kampania wrześniowa się trzyma czy osoby poprawiające we wrześniu zwalniają ? Trzymam za was kciuki zdajcie i cieszcie się drugim rokiem studiów. Czekam na jakiekolwiek informacje.
Awatar użytkownika
astral_cutler
Posty: 96
Rejestracja: 13 lis 2008, o 23:37

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: astral_cutler »

tak, podpisuje się pod pytaniem i proszę Was o zabieranie papierówinformowanie uczelni o rezygnacji, dajcie szanse innym.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 7 gości