Kto zwalnia miejsce na lekarskim w Lublinie?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
byebye
Posty: 127
Rejestracja: 10 cze 2008, o 09:58

Re: Kto zwalnia miejsce na lekarskim w Lublinie?

Post autor: byebye »

anonimowa89 na stomea szczerze Ci powiem ze ja mam nadzieje.
anonimowa89
Posty: 21
Rejestracja: 9 lip 2008, o 21:27

Re: Kto zwalnia miejsce na lekarskim w Lublinie?

Post autor: anonimowa89 »

ja w gębi duszy tez mam taka nadzieje tylko nerwy robia swoje . bo bardzo chcialabym tu studiowac tylko ogrom ludzi ktorzy tu zlozyli mnie przerazilo i naprawde boje sie ze moze to nie starczyc nawet na trzeciej czy czwartej liscie

[ Dodano: Czw Lip 10, 2008 16:37 ]
ale trzeba byc dobrej nadzieii i czekac czekac moze sie nam uda w tamtym roku spadly o 20progi moze i w tym roku zdazy sie cud trzeba wierzyc ,
byebye
Posty: 127
Rejestracja: 10 cze 2008, o 09:58

Re: Kto zwalnia miejsce na lekarskim w Lublinie?

Post autor: byebye »

spadek progu o 20 pnkt to zaden cud raczej zwyczajna kolej rzecz wg mnie, fakt oczywiscie ze moze sie zdarzyc ze progi spadna tylko o 10-15 no ale wole poki co o tym nie myslecpo co sie denerwowac skoro i tak nic nie zmienie
to wszystko przez ten przelicznik z fizy:/gdyby nie on moze nie musialabym sie martwic czy sie dostane za 10 lista gdzies czy nie ]
Sandmann
Posty: 29
Rejestracja: 10 kwie 2008, o 19:01

Re: Kto zwalnia miejsce na lekarskim w Lublinie?

Post autor: Sandmann »

Dwóch moich kolegów zwalnia miejsce
ulka8951
Posty: 197
Rejestracja: 1 lip 2008, o 18:38

Re: Kto zwalnia miejsce na lekarskim w Lublinie?

Post autor: ulka8951 »

byebye pisze:spadek progu o 20 pnkt to zaden cud raczej zwyczajna kolej rzecz wg mnie, fakt oczywiscie ze moze sie zdarzyc ze progi spadna tylko o 10-15 no ale wole poki co o tym nie myslecpo co sie denerwowac skoro i tak nic nie zmienie
to wszystko przez ten przelicznik z fizy:/gdyby nie on moze nie musialabym sie martwic czy sie dostane za 10 lista gdzies czy nie ]


ta, przelicznik z fizy jest chole**** niesprawiedliwy
Gumiś88
Posty: 391
Rejestracja: 6 lip 2007, o 20:04

Re: Kto zwalnia miejsce na lekarskim w Lublinie?

Post autor: Gumiś88 »

To kiedy wreszcie Lublin wywiesza druga liste ? przynajmniej te ich niby wstępną rankingową.
Sandmann
Posty: 29
Rejestracja: 10 kwie 2008, o 19:01

Re: Kto zwalnia miejsce na lekarskim w Lublinie?

Post autor: Sandmann »

We wtorek, 15 lipca po godzinie 15.00
Longer
Posty: 7
Rejestracja: 8 lip 2008, o 17:14

Re: Kto zwalnia miejsce na lekarskim w Lublinie?

Post autor: Longer »

Moich dwoje znajomych zwalnia miejsca w lublinie. Zastanawiam się tylko na ile progi spadną w Lublinie.mam ok 180 osób przed sobą co nie jest mało dlatego fajnie by było jakby mocno zjechały w dół. Zwłaszcza po tej Warszawie i Krakowie. Ciekaw jestem jak bardzo spadają progi punktowe w Warszawie.
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Kto zwalnia miejsce na lekarskim w Lublinie?

Post autor: gosiaczek;) »

Oprócz mnie, moja koleżanka też rezygnuje z leku
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: Kto zwalnia miejsce na lekarskim w Lublinie?

Post autor: serine »

Ta cała rejestracja elektroniczna sprawiła ze na uczelniach jest sztuczny tłok i nikt nawet nie umie przewidziec ile osob zrezygnuje i o ile spadnie próg. Z tego co mówila mi kolezanka to w Lublinie w piatek na lekarski bylo okolo 14godz zapisanych jedynie 10 osob. Zostało jeszcze dzis i jutro pewnie w sumie wyjdzie z 80 osob co zostana albo i mniej.
klusek32
Posty: 32
Rejestracja: 10 cze 2008, o 17:34

Re: Kto zwalnia miejsce na lekarskim w Lublinie?

Post autor: klusek32 »

Ja bym się cieszyła gdyby tylko tyle zostało
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: Kto zwalnia miejsce na lekarskim w Lublinie?

Post autor: serine »

Znajomy mi powiedział ze I próg to najwiekszy spadek. W tamtym roku podobno (bo dokladnie nie pamieta) po pierwszej liscie zostalo delikatnie ponad setka osob.
gajuss19
Posty: 199
Rejestracja: 9 lip 2008, o 21:20

Re: Kto zwalnia miejsce na lekarskim w Lublinie?

Post autor: gajuss19 »

a wie ktos czy duzo osob zlozylo papiery
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości