Które liceum w Krakowie?

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
Awatar użytkownika
Calvino
Posty: 220
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:45

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: Calvino »

Czemu tak polecasz to liceum?Jakie to miasto?
Woockash
Posty: 260
Rejestracja: 9 paź 2009, o 18:10

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: Woockash »

Ola1 pisze:Witam,
Ja polecam IV prywatne Liceum Ogólnokształcące na Basztowej. Miła atmosfera, fajni nauczyciele i można się wiele nauczyć.
nieco podejrzane są te posty których autorzy pojawiają się na forum tylko po to aby zareklamować szkołę, wstyd
Awatar użytkownika
Calvino
Posty: 220
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:45

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: Calvino »

Woockash pisze:
Ola1 pisze:Witam,
Ja polecam IV prywatne Liceum Ogólnokształcące na Basztowej. Miła atmosfera, fajni nauczyciele i można się wiele nauczyć.
nieco podejrzane są te posty których autorzy pojawiają się na forum tylko po to aby zareklamować szkołę, wstyd
To prawda.

Może wiek ktoś coś o I liceum w krakowie w nowodworku?
kasioczka
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2012, o 13:24

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: kasioczka »

Ja wybieram się do Liceum Uniwersytetu Pedagogicznego. Zajęcia będą prowadzone z wykładowcami, w budynkach uczelni. To będzie taki mały wstęp do studiowania. Zobaczę jak uczelnia wygląda od środka, no i poziom powinien być wysoki.
Awatar użytkownika
CookieMonster
Posty: 90
Rejestracja: 7 lut 2011, o 12:55

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: CookieMonster »

A co sądzicie o liceum Pijarów?
Gość

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: Gość »

co sądzicie o 8 architektura
joasia1915

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: joasia1915 »

mam pytanie odnośnie wyboru liceum. chciałabym isc do X LO na profil humanistyczny. i prosze podajcie jakie licea sa słabsze od X tzn potrzebuje licea drugiego i trzeciego wyboru.
bardzo prosze o pomoc gdyz nie jestem z krakowa.
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: tchorz »

Wiesz,na poziom to nawet wykładowcy nie pomogą. Nie słyszałaś o profesorach którzy mają starą żółtą karteczkę i wg tego prowadzą nudnym głosem taki sam monolog od 30 lat?
Jak ktoś chce wysoki poziom to proponuję V II I
Dlaczego tam jest wysoki poziom? Odpowiedź jest bardzo prosta-
Bo na lekcji nie okazuje się, że połowa klasy nie zna podstaw,a druga połowa pije piwo, bije się, albo łazi po klasie przeszkadzając innym.
Podsumowując poziom tworzą uczniowie.
anka39143

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: anka39143 »

A co myślicie o VIII ,profil biol-chem-mat ?
Czy warto tam iść ? I czy jest tam możliwość brania udziału w olimpiadach ( tzn. chodzi mi o to czy nauczyciele przygotowywują dobrz uczniów do olimpiad ). I najważniejsze czy jest szansa po tym właśnie liceum napisać mature na min. 85% ?
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: tchorz »

Wydaje mi się,że najbardziej obcykane olimpiady ma V, tam jest zawsze sporo uczestników więc wszystkie procedury składania zgłaszania mają przećwiczone,dlatego nie ma sytuacji, że coś zawalą i nie prześlą.
Nauczyciele chyba nigdzie nie przygotowują do olimpiad. W V są zajęcia laboratoryjne z chemii pod kątem olimpiady, ale uczyć się musisz sama. za to nie przeszkadzają w nauce
Matura z chemii też uczysz się sama - bo po prostu rozwiązujesz duże ilości zadań.
Jeśli idziesz do dobrego LO (a VIII jest dobra)to jeśli czegoś nie rozumiesz to możesz zwrócić się do nauczyciela, ale dużo bardziej rozbudowana jest pomoc węwnetrzna Zawsze znajdzie się ktoś kto wytłumaczy matematykę, chemię czy zrobi notatki do innych przedmiotów.Powiem, że ta wspólpraca pozytywnie mnie zaskoczyła
stonia

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: stonia »

Hej) wybiera się z was ktoś do I lo? Wątpię czy się dostanę ale chciałabym wiedzieć coś więcej o tej szkole. Jaka atmosfera?
introduction

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: introduction »

Hej) Z egzaminów powinnam mieć około 145-155pkt, najbardziej odpowiadałby mi profil historia-wos-j.polski, ewentualnie rozszerzony angielski. Zależy mi na wysokim poziomie nauczania języka obcego. Jesteście w stanie polecić jakąś dobrą szkołę z przyjemną atmosferą? Osobiście zastanawiam się nad IV,VI(eh, marzenia),X i XX.
Awatar użytkownika
Calvino
Posty: 220
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:45

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: Calvino »

introduction pisze:Hej) Z egzaminów powinnam mieć około 145-155pkt.
Z tego co wiem to z egzaminów można maksymalnie uzyskać 100 pkt.
Wszystkim twoim oczekiwaniom sprosta VI w krakowie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości