Które liceum w Krakowie?

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
Niezdecydowanaaa

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: Niezdecydowanaaa »

Hej :) mam pytanie. Z egzaminów, świadectwa i innych rzeczy powinnam mieć ok. 140 - 150 punktów. Jak myślicie dostanę się do VII LO na biol-chem , mat-fiz lub mat-geo? Polecacie w ogóle tą szkołę i te profile ? Jakie jeszcze LO polecacie bo nie mam pomysłu na szkołę trzeciego wyboru, a jak na razie wybrałam VII (byłoby super się dostać) , X i nie wiem :)
Gość

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: Gość »

[quote="Godith"]Chodzę do VIII, na biol-chem. Jakbyś chciała się dowiedzieć czegoś konkretniej, to mogę zapodać GG na PW )

Edit: Nie popatrzyłam na datę.
W każdym razie jakby ktoś chciał, to pisać.[/quote]


Hej.Czy mogłabyś się ze mną skontaktować przez gg:7967400?
Mam do Ciebie pare pytań odnośnie VIII :)
xxmo
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2012, o 14:32

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: xxmo »

stonia pisze:Hej) wybiera się z was ktoś do I lo? Wątpię czy się dostanę ale chciałabym wiedzieć coś więcej o tej szkole. Jaka atmosfera?
Czego dokładnie chcesz się dowiedzieć?:) jeżeli chodzi o atmosferę bardzo przyjemna

Awatar użytkownika
Calvino
Posty: 220
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:45

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: Calvino »

xxmo, jaki może być próg punktowy do I lo w krakowie w tym roku?
Albo jaki był w zeszłym roku?
stonia

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: stonia »

Z tego co słyszałam progu punktowego na razie nie ustalono bo był ten nowy egzamin i nie wiadomo czego sie spodziewać )

xxmo - a co ty myślisz o szkole? )
amymone

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: amymone »

Jak myślicie czy wystarczy mi 140 pkt. żeby dostać się do IV w Krakowie ?
Kwi

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: Kwi »

Czy wie ktoś jaki jest próg do VIII ? jest szansa dostać się z 147-148 punktami?
exina

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: exina »

Anymone: Też chce iśc do 4 i mam 143 pkt. Ja idę na biochema, a ty?
introwera
Posty: 52
Rejestracja: 29 sie 2012, o 19:13

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: introwera »

Też jestem teraz w 3 klasie i mam ten sam problem. Chcę iść na biol-chem, tylko nie wiem gdzie. Słyszałam o Nowodworku, ale tam stawiają na humanistyczne przedmioty, co mnie w ogóle nie interesuje. V i II. Tylko czy mi wystarczy punktów? Czy można dostać się do V bez laureata albo finalisty?
trolooololo

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: trolooololo »

up
raczej bedzie trudno chyba ze masz ok 170 pkt.

a jaka atmosfer jest w iv lo? bo aktualnie tam sie wybieram
zauwazylem ze rowniez duzo ludzi idzie na profile architektoniczne. Juz lepiej pojsc na mat-fiz i dobrze zdac matme bo matura na architekturze to druga sprawa najpierw trzeba zdac rysunek a na krakowskiej politechnice ok. 11 osob na jedno wolne miejsce wiec bardzo trudno sie dostac.

introwera
Posty: 52
Rejestracja: 29 sie 2012, o 19:13

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: introwera »

Z tego, co słyszałam iv jest spoko, nawet nie ma jakiegoś kolosalnego progu punktowego. Jeżeli chcesz iść na architekturę, na PK, to musisz być na prawdę bardzo dobry.
Awatar użytkownika
Calvino
Posty: 220
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:45

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: Calvino »

Ja jestem w nowodworku i nie prawda że głównie stawiają na przedmioty humanistyczne.

Jestem na biol-chem i mogę powiedzieć że jest bardzo a to bardzo ciężko.A iv nie polecam , podobno głupi ludzie.
MrsCytoplazma
Posty: 319
Rejestracja: 6 paź 2011, o 20:08

Re: Które liceum w Krakowie?

Post autor: MrsCytoplazma »

Ludzie, prawda jest taka, że nie ma ustalonej reguły co do jakości Lo. Zależność jest bardzo prosta: ktoś komu zależy na dobrym wyniku matury, i naprawdę będzie się uczył to SIĘ DOSTANIE tam gdzie chce, bez względu na to JAKIE to lo i na odwrót: najlepsze LO nie gwarantuje sukcesu, jeśli uczeń sam się do tego nie przyczyni. JEDNYMI SŁOWY: wszystko w naszych rękach -)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości