Które liceum w Krakowie wybrać??

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
LillyM666
Posty: 619
Rejestracja: 11 lut 2014, o 14:46

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: LillyM666 »

Nie dałabym rady z francuskim ze względu na akcent Mi potrzebne tylko te dwa, nigdzie nie mam w planach wyjeżdżać, a jak to wyjdzie to życie pokaże

Hatake Kakashi
Posty: 35
Rejestracja: 10 sty 2015, o 12:40

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Hatake Kakashi »

Mi dużo osób mówi, że mam głowę do języków. Parę tygodni akcent sam się robi. tak btw, jakby mało ludzi ma ochotę cokolwiek powiedzieć o którejś z tych szkół

LillyM666
Posty: 619
Rejestracja: 11 lut 2014, o 14:46

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: LillyM666 »

To nie jestem sama, wszyscy mi trują, że języki i języki. Chyba nikt nam nie pomoże. Trzeba lecieć na dni otwarte. Do której szkoły najbardziej chcesz iść?

Hatake Kakashi
Posty: 35
Rejestracja: 10 sty 2015, o 12:40

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Hatake Kakashi »

Hm. każda ma swoje zalety. Pod względem językowym to chyba II byłaby najlepsza, ewentualnie VI. jeśli chodzi o nauczanie, chyba I, co do ogólnej atmosfery i wgl to VIII. strasznie ciężka decyzja, mimo, że jeszcze trochę czasu zostało. najbardziej pasowałaby mi chyba jednak I, tylko zawsze trzeba brać pod uwagę, że zawalę egzamin ( szczególnie matematykę), bo reszta przedmiotów jakoś pójdzie. najlepiej napiszę pewnie historię i wos xd wszyscy mi mówią, żebym w przyszłości szedł na prawo haha jeszcze nikt nie zauważył, że mógłbym być dobrym lekarzem, ale prawnikiem to tak. nawet moja nauczycielka od historii jest chyba lekko niezadowolona.
Jak już o nauczycielach, to najśmieszniejszą mam polonistkę :p zawsze musi wyjść na swoim. Ostatnio mi powiedziała, że jeśli już chcę być tym lekarzem, to i tak muszę się uczyć polskiego, bo lekarz jest też polonistą xd

LillyM666
Posty: 619
Rejestracja: 11 lut 2014, o 14:46

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: LillyM666 »

Możliwe, że spotkamy się w szkole Ja myślę nad V, I i VIII. Ostatnia może jest tą lepszą opcją ze względu na próg. Mętlik w głowie totalny.

Hatake Kakashi
Posty: 35
Rejestracja: 10 sty 2015, o 12:40

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Hatake Kakashi »

Racja, nie wiadomo do końca, którą szkołę wybrać. nad V wciąż się zastanawiam, ale boję się, że nawet jeśli się tam dostanę, to nie sprostam wymaganiom. Dużo wnoszę z lekcji, ale tam zapewne nie wystarczyłoby samo słuchanie i pewnie musiałbym się uczyć najwięcej. właściwie I także jest na b wysokim poziomie, ale jednak jest odrobinę mniej elitarna niż V. no i trochę łatwiej byłoby się dostać xd

LillyM666
Posty: 619
Rejestracja: 11 lut 2014, o 14:46

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: LillyM666 »

Dwie znajome poszły w tym roku do I i nauki bardzo dużo, szczególnie to, co niepotrzebne na biol-chemie

Hatake Kakashi
Posty: 35
Rejestracja: 10 sty 2015, o 12:40

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Hatake Kakashi »

Jeszcze się zobaczy. Wszystko zależy od tego jak napiszę egzamin. ale najlepiej wybrać złotą szkołę i odrobinę gorszą srebną". bo brązowe mają już za niski poziom xd

LillyM666
Posty: 619
Rejestracja: 11 lut 2014, o 14:46

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: LillyM666 »

Mi najgorzej pójdzie historia z wosem.

Hatake Kakashi
Posty: 35
Rejestracja: 10 sty 2015, o 12:40

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Hatake Kakashi »

Ja próbny z historii i wos-u napisałem gdzieś w okolicach 90%, a w ogóle nic się nie uczyłem xd U mnie jest katastrofa z matematyki. wgl mam słabego nauczyciela, a dla mnie matematyki nie da się uczyć, to po prostu trzeba zrozumieć [ w każdym razie ja nie potrafię się jej nauczyć ]. a ten koleś uczy nas najczęściej w sposób typu-pokazałem wam przykład na tablicy jak robić zadanie tego typu, więc teraz radźcie sobie sami, jeśli nie zrozumieliście o co chodzi, to wasz problem.

LillyM666
Posty: 619
Rejestracja: 11 lut 2014, o 14:46

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: LillyM666 »

To ja majcę i angielski na 98 %

Hatake Kakashi
Posty: 35
Rejestracja: 10 sty 2015, o 12:40

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Hatake Kakashi »

No nieźle xd

LillyM666
Posty: 619
Rejestracja: 11 lut 2014, o 14:46

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: LillyM666 »

A reszta po 80 %, więc jest dobrze

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość