Które liceum w Krakowie wybrać??

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
Hatake Kakashi
Posty: 35
Rejestracja: 10 sty 2015, o 12:40

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Hatake Kakashi »

Okey

Awatar użytkownika
Latimeria_
Posty: 155
Rejestracja: 11 sty 2014, o 21:46

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Latimeria_ »

Hatake Kakashi pisze:O, LillyM666 już mnie uprzedziła ^^ Hm. ten system dwuzmianowy nie koniecznie by mi pasował, ale mógłbym przeboleć przez jeden rok. On jest w każdej pierwszej klasie? Nie da się go jakoś obejść?
nie da się, jest w każdej pierwszej klasie, ale naprawdę da się przyzwyczaić:) przez pierwszy miesiąc, dwa może było ciężko. a potem już właściwie bez różnicy. jeśli chodzi o hobby i dodatkowe zajęcia, dla chcącego nic trudnego. ja np. w czwartki ze szkoły wychodziłam o 18 (tylko raz w tygodniu tak strasznie późno), a o 19 już siedziałam na koniu (jeździectwo to moja pasja). także naprawdę, jak się chce, to popołudniowa zmiana nie ogranicza człowieka. wielu moich znajomych też uczyło się rano, przed lekcjami. każdy opracował swój system i daliśmy radę w pierwszej klasie (zwłaszcza, że naprawdę nie trzeba się uczyć tych niematuralnych przedmiotów).
LillyM666
Posty: 619
Rejestracja: 11 lut 2014, o 14:46

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: LillyM666 »

W moim przypadku będzie to trochę nie na rękę. Mieszkając w internacie może przysporzyć problemów właśnie z zadaniami, a też chciałoby się spędzić czas z ludźmi

Frontsider
Posty: 6
Rejestracja: 12 sty 2015, o 22:35

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Frontsider »

Witam serdecznie, widzę iż znacie się trochę na temacie :p
Chciałem złożyć papiery do V i do VIII, tylko nie wiem którą szkołę dać na którym miejscu. A po za tym wiecie coś o internacie od VIII? I o klasach fizycznych coś słychować dobrego?
Awatar użytkownika
Latimeria_
Posty: 155
Rejestracja: 11 sty 2014, o 21:46

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Latimeria_ »

Frontsider, najbliższy internat obok VIII jest na ul. rzeźniczej. oczywiście uczniów z ósemki można spotkać w paru internatach w krakowie (mieszkasz w tym, który Ci najbardziej odpowiada), ale właśnie na wspomnianej rzeźniczej jest ich najwięcej-jest najbliżej szkoły, dosłownie parę minut na nogach
matyldzioch
Posty: 23
Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:04

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: matyldzioch »

PROGI PUNKTOWE z tamtego roku:
V LO: biol-chem 179.2, mat-chem 183.2
II LO: M Plus: 175, M 158, OG 157.6
VIII LO: biol-chem 167.4
I czuję, że muszę obronić trochę moją słodką piątkę Atmosfera jest świetna, nauczyciele nie zmuszają tak naprawdę do nauki, a żadnegp wyścigu szczurów nie ma Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości, to służę pomocą
Hatake Kakashi
Posty: 35
Rejestracja: 10 sty 2015, o 12:40

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Hatake Kakashi »

Mnie mimo wszystko najbardziej zależy na Nowodworku i znalezieniu kogoś, kto był/ jest uczniem i mógłby mi coś o szkole powiedzieć.
krowka221

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: krowka221 »

[quote="Hatake Kakashi"]
Mnie mimo wszystko najbardziej zależy na Nowodworku i znalezieniu kogoś, kto był/ jest uczniem i mógłby mi coś o szkole powiedzieć.[/quote]

Hej :) Jestem z Nowodworka, jestem na biolchem- mat :) Od września jeszcze nie umarłam, więc jak widać nie jest tak strasznie :) Próg w ubiegłym roku to ok. 170 pkt na biol chem :) Nauczyciele są naprawdę ok :) nie wiem, co chcesz jeszcze wiedzieć :) w każdym razie służę pomocą :)
Hatake Kakashi
Posty: 35
Rejestracja: 10 sty 2015, o 12:40

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Hatake Kakashi »

Emmm, ponad 160 punktów będę miał, ale widzę, że może to nie wystarczyć Ewentualnie zostaje jeszcze druga rekrutacja. właśnie I LO prowadzi drugą rekrutację? Chociaż wszystko zależy też od tego jak napiszą wszyscy, może egzaminy najlepiej nie wypadną i próg się trochę zmniejszy
krowka218

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: krowka218 »

Każde liceum ma drugą rekrutacje. Do naszej szkoły niektórzy nawet przepisali się w trakcie roku szkolnego, ale to raczej do klas humanistycznych, biol-chemy są zawsze pełne i jesli nie dostaniesz się za pierwszą rekrutacją, później może być ciężko
Hatake Kakashi
Posty: 35
Rejestracja: 10 sty 2015, o 12:40

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Hatake Kakashi »

krowka218 - a to trochę kiepsko. tzn zobaczymy, ale nie wiem czy uzbieram powyżej 165 pkt.

Gość

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Gość »

Hatake Kakashi, nie wiem ile w tym roku będzie klas biologiczno- chemicznych, jednakże w ubiegłym roku 170 próg i raczej mniej nie wchodziło w grę / ale zawsze można próbować, trzymam kciuki, jak masz jeszcze jakieś pytania, pisz :)
Hatake Kakashi
Posty: 35
Rejestracja: 10 sty 2015, o 12:40

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Hatake Kakashi »

Dziękuję A swoją drogą nie wiesz jaki był próg na humanie? Pytam tylko z czystej ciekawości.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości