Które liceum w Krakowie wybrać??

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
Awatar użytkownika
Avalon
Posty: 26
Rejestracja: 13 sty 2015, o 09:50

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Avalon »

Hej
Poszukuję osoby z II LO, która odpowiedziałaby na moje nurtujące pytania:
1. Czy 165 pkt wystarczy mi na klasę OG? Później chcę wybrać biologię i chemię.
2. O co chodzi z tymi koszykami? Kompletnie tego nie kumam

Z góry dziękuję!
classmatex3
Posty: 13
Rejestracja: 10 lut 2016, o 22:04

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: classmatex3 »

krowka221,
czy w nowodworku na biol-chem-mat jest faktycznie wysoki poziom i jestes zadowolona?
michau555
Posty: 5
Rejestracja: 18 lut 2016, o 18:50

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: michau555 »

Cześć.
Ja wybieram VIII liceum i biol-chem-mat ,słyszałem od znajomych że warto. maja w klasie dobrych nauczycieli i z chemii i z biologii, a nie wszędzie tak jest i podobno sala jest dobrze wyposażona, towarzystwo ok więc witam i może się spotkamy w ósemeczce
xnxx

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: xnxx »

Warto poćwiczyc przed egzaminem gimn. Ja juz od dłuższego czasu korzystam z różnych arkuszy ale chyba najlepsze są z wsipu. Mam tez repetytoria, część kupiłem a część dostałem. I tak ok 30 min dziennie sobie ćwiczę :) Był u nas w szk ostatnio przedstawiciel z wydawnictwa wsip i dostaliśmy kody z 50% rabatem. Wystarczy w ich sklepie wpisac R980041 i jest super tanio.
Kefi
Posty: 6
Rejestracja: 7 lip 2018, o 11:52

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Kefi »

W sumie tutaj też wrzucę ten komentarz, gdyby jakiś zakłopotany gimnazjalista miał w przyszłości wątpliwości.
Polecam serdecznie Nowodworek, biol-chem-mat. Trzeba mieć trochę szczęście z nauczycielami, ale jak się trafi na Panią Profesor Kanię od biologii i Panią Profesor Kluz od chemii + jakiś ok matematyk, to naprawdę można się przygotować znakomicie do matury, nie wydając milionów monet na lekcje prywatne.
Atmosfera zależy od Ciebie i ludzi, na jakich trafisz. Ja trafiłam na fajnych, dlatego rekomenduję. Wybrałabym tę szkołę ponownie.
lech4
Posty: 1
Rejestracja: 1 cze 2019, o 12:25

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: lech4 »

Moim zdaniem wybór liceum zawsze jest bardzo trudne.Takie jest moje zdanie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości