ŁACINKA

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
KAKI
Posty: 19
Rejestracja: 14 sie 2011, o 21:03

ŁACINKA

Post autor: KAKI »

Czy to prawda że idąc na lekarski jest się zwolnionym z łaciny jeski miało się 4lub5 w liceum?Bardzo proszę o odp. Z góry dzieki
Awatar użytkownika
AllMySecrets
Posty: 169
Rejestracja: 1 lip 2010, o 11:17

Re: ŁACINKA

Post autor: AllMySecrets »

juz cos takiego nie obowiazuje
KAKI
Posty: 19
Rejestracja: 14 sie 2011, o 21:03

Re: ŁACINKA

Post autor: KAKI »

o masz
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: ŁACINKA

Post autor: Stalowy »

Łacina się przyda (chociażby przy anatomii), a poza tym to sama przyjemność i niewielki trud. Dont worry Kaki )
KAKI
Posty: 19
Rejestracja: 14 sie 2011, o 21:03

Re: ŁACINKA

Post autor: KAKI »

no dzieki za pocieszenie no ale tak sobie pomyślałam że wystarczyłaby ta terminologia łacińska co jest na anetomii zresztą z tą przyjemnością to też kwestia gustu
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: ŁACINKA

Post autor: Stalowy »

KAKI, powiem Ci, że na łacinie wiele więcej Cie nie będą uczyć - a według mnie wszystko stawało się łatwiejsze jak już się ogarnęło odmianę i pisało z tą wiedzą szpilki. Czasem niektórzy asystenci byli wkurzeni o grafomaństwo niektórych gdy pisali bezokolicznikowo albo całkowicie w cały świat
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: ŁACINKA

Post autor: PalmaKokosowa »

Łacina w Lublinie to pikuś. p Ja na łacinie rzadko bywałam, nie miałam książki, nic się jej nie uczyłam, a zaliczyłam na 4,5. Więc dont worry, anatomia to dopiero zło.
KAKI
Posty: 19
Rejestracja: 14 sie 2011, o 21:03

Re: ŁACINKA

Post autor: KAKI »

heh ale ja kocham was ludzie z wyższych lat bo jesteście tacy pomocni i zawsze odpowiadzacie.i ze macie czas tu zagladać w ogóle ja to pewnie za rok o tej porze bede miala kampanie wrzesniowa.o ile sie utrzymam
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: ŁACINKA

Post autor: Stalowy »

To jest chyba nasze ulubione zajęcie stanowiące świetna wymówkę, żeby akurat zrobić sobie wolne
ebedziebe
Posty: 302
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 20:09

Re: ŁACINKA

Post autor: ebedziebe »

Wszystko jest lepsze od nauki , zrozumiesz to w pod koniec października albo w listopadze
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: ŁACINKA

Post autor: PalmaKokosowa »

KAKI, już jest po kampanii wrześniowej a czasu jest naprawdę sporo, wszystko jest kwestią dobrej organizacji czasu
KAKI
Posty: 19
Rejestracja: 14 sie 2011, o 21:03

Re: ŁACINKA

Post autor: KAKI »

No to skoro Wy tacy chętni to mam jeszcze jedno pytanie .bo na tej łacinie to jest jakiś test żę przydzielaja do grup podstawowa/rozszerzona czy tak samemu, na przypał i do której lepiej isc? to sie niezaleznie od poziomu zalicza to samo
ebedziebe
Posty: 302
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 20:09

Re: ŁACINKA

Post autor: ebedziebe »

Przydział zależy od tego ile lat w liceum miało się łacinę.
Obie grupy robią ten sam materiał z tego co wiem tylko ze rozszerzona robi szybciej a podstawowa najpierw uczy się podstaw
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości