Lek-dent, przeniesienie Szczecin ---> Białystok

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Lek-dent, przeniesienie Szczecin ---> Białystok

Post autor: Argentum »

W tym roku uzyskałem 165 punktów w postępowaniu rekrutacyjnym. Do Szczecina dostanę się na pewno, do Białegostoku. nie wiem. Nadzieja jest, ale niewielka (jestem 450 na liście rezerwowej). Szczecin, to 700 km od mojego domu, Białystok to 150km od mojego domu - teraz już wiecie, czemu pytam. Oba wydziały ponoć świetne, dobrze zaopatrzone, z dobrymi wynikami egzaminów końcowych, jednak ta odległość mnie przeraża. Czy jeśli za rok poprawiłbym maturę i przebrnął przez wszystkie egzaminy w Szczecinie, to Białystok wziąłby mnie na drugi rok bez problemu, czy może jednak lubią oni się trochę hm podroczyć?d

Mam też jeszcze jedno pytanie, nie chce zakładać kolejnego wątku. Chodzi mi o pisanie matury w miejscu studiowania, czyli np. jeśli studiuje w Szczecinie, to czy mogę sobie załatwić tak, że poprawiam maturę z biologii i chemii w jakiejś szczecińskiej placówce?
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Lek-dent, przeniesienie Szczecin ---> Białystok

Post autor: Agher »

Ciężko powiedzieć, bo nie wiadomo jakie są różnice programowe między jedną a drugą uczelnią, a od tego dużo zależy. O takie sprawy powinieneś już się dowiadywać na uczelni. Ale 450 miejsce na rezerwowej to chyba nie jest aż taka tragedia, może się uda? Chociaż nie bardzo wiem jak wyglądają progi na stomę.
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Lek-dent, przeniesienie Szczecin ---> Białystok

Post autor: Argentum »

Właśnie chodzi mi o kogoś, komu udało się przenieść, albo nawet o kogoś, kto zna kogoś, komu udało się przenieść, a nawet o kogoś, kto zna kogoś, kto zna kogoś, komu udało się przenieść.

Przedzwonię do nich za jakieś dwa tygodnie, a do tego czasu, będę dbał, żeby mój wątek nie usechł.

A może orientujesz się jak to jest z maturą gdzie indziej"? Jesteś tu od 2009 roku - jeden z nielicznych starych użytkowników.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Lek-dent, przeniesienie Szczecin ---> Białystok

Post autor: Agher »

Wiem jedynie, że w 2010 moi znajomi, którzy chcieli poprawiać musieli (chcieli?) wracać na maturę do swoich szkół.
Co do progów to w ostatnich trzech latach na lek-dent były 165, 162 i 163, także jest nadzieja. A stoma na UMB ostatnio wymiata, także warto mieć nadzieję )
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości