lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: godivablues »

Kamil8 właśnie to jest najsmutniejsze. byliśmy na tych zajęciach jak zbite psy i spuszczaliśmy głowy, paraliż umysłu - ja nie wiedziałam w trakcie i pod koniec zajęć jak się nazywam. nikt nie miał odwagi się odezwać, zaprzeczyć, każdy marzył tylko o tym żeby jak najszybciej stamtąd wyjść, a to pewnie błądmoże wreszcie znajdzie się ktoś, kto odważy się odpowiedzieć, chciałabym zobaczyć ich miny, reakcję na sprzeciw marnego studenta. trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję - ba! myślę że to tylko formalność, że dostaniesz się do Białegostoku .

przyszłam i rozdmuchałam dyskusję o śumie. moja specjalność w ostatnich czasach, ale już się przymykam i nie psuję dnia historiami o tym bagnie P. mam ogromną nadzieję że w Białymstoku jest przyjemniej
natalee_stoma
Posty: 8
Rejestracja: 27 lip 2009, o 11:43

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: natalee_stoma »

cześć, z tej strony Natalka z Bielska-Białej dużo cennych informacji tu wyczytałam o UMB. Nie ma to jak info z pierwszej ręki. Przyda się, bo od października stoma na UMB. godivablues co do Śląskiego to się całkowicie zgadzam. Już na dniach otwartych nas studenci ostrzegali przed koszeniem i gnębieniem psychicznym.oni najlepiej wiedzą co mówią. Ktoś wyżej pisał o mieszkaniu w Białymstoku na Waszyngtona. mi udało się tam już wynająć mieszkanie. jest bardzo blisko na uczelnię i szpitale są na wyciągnięcie ręki". Jak uda Wam się też wynająć w tej okolicy mieszkanie to dajcie znać - chętnie będę chodziła na wykłady z kimś z Was. Co do takich podstawowych informacji, to wiadomo już coś na temat daty wydawania indeksów? pozdr
czarna;)
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2009, o 12:48

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: czarna;) »

witam wszystkich przyszłych wspólników niedoli)śledzę Was jakiś czas i zmobilizowała mnie do napisania konieczność szukania mieszkania w Białym. bo się też dowiedziałam, że na akademik to raczej nie ma szans i nieważne jak się daleko mieszka
czy ktoś może mnie poinformować gdzie znaleźć jakieś oferty mieszkań lub pokoi do wynajęcia. Jeżeli też ktoś by szukał współlokatora (ściślej współlokatorki ) to ja bardzo chętnie z kimś bym wynajęła jakieś małe mieszkanko albo coś w tym guście. Jak większość z Was mam trochę daleko na częste wyprawy do Białegostoku w celach poszukiwawczych więc dźwięczna będę za wszelkie informacje!)
Awatar użytkownika
Annie
Posty: 43
Rejestracja: 22 sty 2008, o 12:49

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Annie »

Wiem, że jeszcze sporo czasu, ale na wszelki wypadek, żeby nikt nie przegapił - szkolenie biblioteczne dla leku 23.09, 8.00 myślałam, że chociaż do 1 października będę się mogła stresować w zaciszu własnego domu, a tu już tydzień wcześniej pobudka o siódmej.
Awatar użytkownika
Annie
Posty: 43
Rejestracja: 22 sty 2008, o 12:49

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Annie »

Nessie, bardzo przepraszam, ale niestety mam chorą nogę i jak na razie chodzenie mam przymusowo ograniczone do minimum Ale wiadomościami teoretycznymi służę bardzo chętnie A skąd jesteś, tak z ciekawości?
okipol4
Posty: 274
Rejestracja: 23 lip 2009, o 14:52

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: okipol4 »

godivablues, Szczerze, nie wiem co mam Ci powiedzieć, bo to co przeczytałam to jakaś masakra, wcale Ci się nie dziwię, że odeszłaś, dlatego zamknijmy ten temat, teraz może być tylko lepiej. A gdzie teraz pójdziesz, do Białego czy Lublina?

Dobra ludzie, ja teraz mówię oficjalnie, ja jutro dzwonię do tego Waszyngtona (jak to brzmi XD) i innych. Jutro powiem co i jak, bo nie będę się wypowiadać - jeszcze mi nie wypali. Powiem tyle, że mieszkanie jest 3-pokojowe, więc można dobrać jeszcze dwie osoby (dziewczyny ). Od razu mówię, nie chcę żadnej nałogowej palaczki i nie ze mną imprezy pt. weekendzik jest i mam wszystko w d. Bardzo mi zależy żeby jakoś dobrze zaliczyć ten rok. Oczywiście z tymi imprezami chodzi mi, że raz na ruski rok można gdzieś pójść, ale nie chcę żeby to było permanentne, bo to w sumie pierwszy rok medycyny, co nie muszę każdemu tłumaczyć, bo mówi to samo przez się. Aha i moje współlokatorki nie mogę być głupimi zołzami, ale tutaj takiej nie widzę, więc spoko . Ok, jak ktoś jest zainteresowany mieszkaniem z taką osobistością jak ja to wysyłajcie wiadomości na priv.

Annie, Jaki kurs biblioteczny? Ja się zaraz powalę. :-/

P.S. Mogę przesłać swoją stronę na n-k, żebyście oswajali się z moim ryjem. :D Oczywiście na privie.
Awatar użytkownika
Annie
Posty: 43
Rejestracja: 22 sty 2008, o 12:49

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Annie »

okipol4, na swoim koncie rekrutacyjnym powinieneś mieć informację o tym szkoleniu nieszczęsnym. Będą na pewnie tłumaczyć, jak wygląda książka i do czego służy -)
W zasadzie moglibyśmy założyć klasę (czy jak to się teraz mądrze nazywa:)) na nk, przynajmniej wiedzielibyśmy, kto jak wygląda
okipol4
Posty: 274
Rejestracja: 23 lip 2009, o 14:52

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: okipol4 »

Co do kursu, to już sprawdziłam, dzięki za informacje.
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: godivablues »

okipol4 teraz może być już tylko lepiej, jestem tego pewna ). w Lublinie na razie czekam na kolejną rekrutację, brakuje mi tam 2 punktów. mam tam wielu znajomych, wiem dużo o uczelni, no i jednak blisko do domu, bliżej niz z Białegostoku, ale jeśli mam być szczera to zaczynam się coraz bardziej przekonywać do Białegostoku, więc chyba powinnam zacząć rozglądać się za jakimś pokoikiem .
okipol4
Posty: 274
Rejestracja: 23 lip 2009, o 14:52

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: okipol4 »

[ Dodano: |27 Lip 2009|, o 20:00 ]
okipol4, A więc to tak. Czyli jesteś przyjęta do Białego tylko czekasz na Lublin, rozumiem. Z tego wniosek, że masz tyle pkt. ile ja - 173?
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: godivablues »

okipol4 tak, dokładnie 173 punkty i tydzień temu skakałam z radości że udało mi się dostać ). ale co do Ciebie to rozumiem, że jesteś pewna Białego na 100% ?
nessie
Posty: 78
Rejestracja: 3 lip 2009, o 17:34

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: nessie »

Annie, nic nie szkodzi, ja tam zawitam najwcześniej we wrześniu, ewentualnie pod koniec sierpnia, także spoko:) Najlepiej jak się tam wszyscy zbierzemy żeby zrobić jakieś małą wycieczkę miastoznawczą) a narazie zdrówka życzę a jestem z Zawiercia.

Ja się już zapisałam do tego na nk, szczerze mówiąc nie wiem kto założył, ale fajnie że już coś takiego mamy =) też byście się mogli już z moim ryjkiem oswajać, ale jak narazie zdjęć nie mam [ b]okipol4[/b], i inni jak coś na priv wysyłajcie, chociaż zdjęcie muminka jest spoko D kiedyś byłam fanką włóczykija i ryjka DD

godivablues, cieszę się że będziesz z nami , mam znajomych na lekarskim w Kato, sama mieszkam niedaleko katowic i rozumiem Cie, wcale sie nie dziwie, ze zrezygnowalas.
okipol4
Posty: 274
Rejestracja: 23 lip 2009, o 14:52

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: okipol4 »

nessie pisze:ale jak narazie zdjęć nie mam
Ty mnie tu nie denerwuj tylko dodawaj zdjęcia . Co, ja tu tylko gębą będę świecić? Ja jestem wielką fanką muminków do dziś. Trudno poznaliście jedną z moich słabości. no dobra bez przesady, ale je lubię. Będę katować nimi swoje dzieci. XD Pewnie ja je będę chętniej oglądać niż one.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości