lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
nessie
Posty: 78
Rejestracja: 3 lip 2009, o 17:34

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: nessie »

dobra, dobra dodam w najbliższym czasie D a Ty masz bardzo ładne zdjęcia Kasia to możesz pokazywać jak będę miała jakieś przyzwoite to się coś wrzuci =)
okipol4
Posty: 274
Rejestracja: 23 lip 2009, o 14:52

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: okipol4 »

nessie pisze:dobra, dobra dodam w najbliższym czasie D a Ty masz bardzo ładne zdjęcia Kasia to możesz pokazywać jak będę miała jakieś przyzwoite to się coś wrzuci =)
Tirarara, Ty też ładnie wychodzisz na zdjęciach, bo widziałam u Twoich znajomych, więc nie kokietuj . Kurcze, trochę się tym wszystkim denerwuję. Jutro dzwonię o mieszkanie, bo nie będę spać pod mostem. XD
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: godivablues »

nessie też się cieszę że będę z wami, zwłaszcza że nie będą to Katowice. no i miło będzie mieć kogoś z rejonów Katowic, bo miasto i ludzi wspominam bardzo dobrze .
okipol4 stres działa mobilizująco! a tak poważnie rzecz biorąc, nie denerwuj się,to wydaje się być takie straszne ale w rzeczywistości nie okazuje się aż takie złe .
ja na nk usuwam i wrzucam te same zdjęcia, bo ciągle nie mogę się zdecydować czy mają zostać czy nie, ale stwierdziłam, że jeśli mamy razem studiować to lepiej poznać się teraz, chociaż z twarzy nieważne jak kiepsko wyglądają
nessie
Posty: 78
Rejestracja: 3 lip 2009, o 17:34

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: nessie »

Ty kurczę widzę obcykana jesteś D tam w pinezkach czy jak to się tam zwie to są zdjęcia z gimnazjum, także stare czasy) ale wstawię coś, może po wakacjach) A co do mieszkania, to lepiej już znaleźć i mieć spokój, tym bardziej, że jeszcze jest sporo ofert z centrum, blisko uczelni. Ale most jest taki łaadny nawet w parku koło uczelni, to już w ogóle byś miała blisko jak nie wiem co
okipol4
Posty: 274
Rejestracja: 23 lip 2009, o 14:52

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: okipol4 »

nessie pisze:Ale most jest taki łaadny nawet w parku koło uczelni, to już w ogóle byś miała blisko jak nie wiem co


Głupia. :D:D:D Żebyś mi jeszcze tej miejscówy nie zazdrościła i nie chciała się wprowadzić, zobaczysz!:P To prawda w sumie, że tam jest wszystko ładne, a te ogrody. hmmmm. Może jednak zamieszkam po krzaczkiem? Będzie przynajmniej kolorowo.

godivablues,
a tak w ogóle, jak Ty masz na imię?
nessie
Posty: 78
Rejestracja: 3 lip 2009, o 17:34

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: nessie »

godivablues, czyli Aniu jak już obczaiłam zostaw swoje pojawiająco-znikające zdjęcie bo bardzo ładne, radosne )

[ Dodano: |27 Lip 2009|, o 23:33 ]
okipol4, ejj wiesz Ty, ze może masz racjeD bo mój pokoik jest taki maluśki, że kto wie, czy nagłego ataku klaustrofobii nie dostane i nie będę musiała się wyrwać na jakąś otwartą przestrzeń, a wtedy mostek koło uczelni jak znalazł D i ochrona przed deszczem, i kaczuchy pływają. no bajka normalnie D
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: godivablues »

na imię mi Ania (jak już zresztą wyśledziła nessie) , a wam moje drogie ?
ja szczerze mówiąc niewiele widziałam w Białymstoku. pozachwycałam się pałacem, zajrzałam na te (chyba główną ulicę?) i przeszłam po parku który jest blisko uczelni. i wszystko wygląda bardzo fajnie, miła odmiana, widzieć tyle zieleni w mieście
Awatar użytkownika
Kamil8
Posty: 203
Rejestracja: 16 lip 2009, o 22:56

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Kamil8 »

Ale się dziewczyny rozpisałyście dziś dostałem się do Katowic Rodzice chcieliby żebym tam poszedł, ale raczej mi się to nie widzi, czekam na Biały
okipol4
Posty: 274
Rejestracja: 23 lip 2009, o 14:52

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: okipol4 »

nessie, Dobra, dobra Karola, mostek i krzaczki są MOJE! Ty możesz co najwyżej dogadać się z Panami robotnikami i może udostępnią Ci swoją budkę, gdzie przechowują narzędzia i piją trunki, a jak dobrze Ci pójdzie to może dostaniesz posadę jako rusałka w fontannach, które budują. Oooooo, patrz jakbyś turystów przyciągnęła! Białystok stałby się sławny dzięki Tobie, a ja bym pobierała bilety za oglądanie Ciebie i po cholerę mi ta medycyna!? Boże ja zawsze potrafiłam robić interesy.

Kamil8, Ja też się dostałam i tata jak chce się ze mną droczyć to mówi, że mnie tam wyśle. Bardzo śmieszne. w jego stylu .
Ostatnio zmieniony 27 lip 2009, o 22:49 przez okipol4, łącznie zmieniany 1 raz.
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: godivablues »

nessie aha, i dziękuję za taką pochlebną opinię na temat mojego zdjęcia, moja-zawsze-uśmiechnięta twarz jak już wspomniałam nigdy nie przestaje się uśmiechać
Kamil8 masz rację, słuchaj siebie a nie rodziców (mój ojciec do dzisiaj wyrzuca sobie że namawiał mnie na Katowice,hehe), Białystok już niebawem Cię powita i to będzie najlepszy wybór
nessie
Posty: 78
Rejestracja: 3 lip 2009, o 17:34

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: nessie »

[/quote] Białystok stałby się sławny dzięki Tobie, a ja bym pobierała bilety za oglądanie Ciebie i po cholerę mi ta medycyna!? Boże ja zawsze potrafiłam robić interesy.
[/quote]

No właśnie, że niby medycyna to będzie tylko taka ściema dla rodziców, a tak naprawdę to tam się niezły biznes rozkręciD:D kurczę, tak coś czuję, że zrobimy w tym Białym poważną karierę a co do budki na narzędzia, to żebyś nie żałowała tych słów, bo jak ostatnio byłam przy takowej w Białym to byli tam sami przystojni panowie! i jeszcze było gorąco i oni bez koszulek w ogóle w Białym jest wszystko ładne. =)

godivablues, ja jestem Karola, a ta specjalistka od interesów to Kasia Ja jak się dziś zbiorę to może też dodam jakieś radosne zdjęcie =)

Kamil8, ja zrobiłam taki trik, że dałam im poczytać fora o ŚUM, potem w telewizji leciał jeszcze jakiś program o Białymstoku, gdzie to się zachwycali jakie to piękne miasto, jeszcze w pracy mojej mamie koleżanki powiedziały, że Białystok jest super no i efekt taki, że wczoraj mi powiedzieli, że podjęłam bardzo dobrą decyzję, że nie Katowice, tylko Biały byłam w szoku trochę, ale czasem trzeba do nich przemówić z różnych stron, żeby sobie to uświadomili, że jesteśmy dorośli i to nasza decyzja) Powodzenia!
Awatar użytkownika
Kamil8
Posty: 203
Rejestracja: 16 lip 2009, o 22:56

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Kamil8 »

nessie pisze:
byłam w szoku trochę, ale czasem trzeba do nich przemówić z różnych stron, żeby sobie to uświadomili, że jesteśmy dorośli i to nasza decyzja) Powodzenia![/quote]

Właściwie to oni są tego świadomi P wiedzą, że jestem już dorosły i to mój wybór. Jednak oboje woleliby żebym studiował w Katowicach Ojciec jest lekarzem i argumentuje to tym, że na Śląsku łatwiej będzie mi potem o starz czy specjalizacje Ale myśle, że chodzi im głównie o to, żebym nie uciekał tak daleko od domu i nie jechał na drugi koniec Polski F

Chyba o 17 kolejna lista w Białym, może już dziś , chodź pewnie trzeba jeszcze poczekać na liste w Lublinie, aż się zwolnią miejsca.
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: godivablues »

nessie obie z Kasią jesteście specjalistkami od interesów, będziecie mózgami tego wszystkiego, a reszta będzie dla was pracować
Kamil8 urabiaj rodziców, urabiaj bo już niedługo wskoczysz na listę w Białym wiem, że ciężko nie brać pod uwagę takich elementów jak staż, etc. ale myślę że Twoi rodzice zrozumieją. ważniejsze od tego co będzie za kilka lat jest zdrowie psychiczne i fizyczne, zaliczanie i studiowanie w ludzkich warunkach . na pewno część osób ze 173 pkt. i 174 pkt. wycofa papiery z Białego na rzecz Lublina. ja jak zwykle nie wiem co robić, dobrze że w tym roku są tylko dobre i lepsze wybory, a nie tak jak rok temu - wszystkie dobre poza jednym - beznadziejnym, którego akurat ja dokonałam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości