lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

littledream

lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: littledream » 22 lip 2009, o 20:01

Witam wszytskich studentów pierwszego roku ;D osobiście dziś zawiozłam oryginały do białego.
Dowiedziałam się także że w akademiku mało miejsc i nie ma co liczyć na przydział... może poszukamy czegoś wspólnie,zawsze to lepiej mieszkać z medykami ;D

Awatar użytkownika
matezoma

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: matezoma » 22 lip 2009, o 20:29

Hej, tez bylem dzis osobista reka zlozyc papiery, o ktorej Ty bylas? Moze bylismy o tej samej godzinie i z widzenia juz sie znamy :D

littledream

Post autor: littledream » 22 lip 2009, o 20:45

o 10:00 ;D
po 9 godzinach jazdy pociagiem z domu rodzinnego;P
a jutro rano do pracy w Międzyzdrojach- znienawidze PKP.
p.s. Pałac Branickich robi wrażenie. ogólnie Białystok wydał mi sie bardzo spokojnym i zielonym miastem z dużą przestrzenią- w porównaniu ze Szczecinem;P

zasmucił mnie tylko fakt,że pani z administracji pow ze w akademiku jest naprawdę maaaaaaało miejsc,a miasta KOMPLETNIE nie znam:<

Awatar użytkownika
matezoma

Post autor: matezoma » 22 lip 2009, o 20:56

E, ja bylem kolo 14. 9h godzin pociagiem, o zesz a ja narzekalem ze musialem jechac 3,5h :P Swoja droga akademik to chyba lipny pomysl na 1 rok, taki rozgardiasz.

Awatar użytkownika
Kamil8

Post autor: Kamil8 » 22 lip 2009, o 21:50

littledream, ja rozumiem Twój ból :D sam musiałbym jechać bezpośrednio pośpiechem 6h 40min bo jestem ze Śląska.. a o zwykłych pociagach z przesiadkami nie wspominam, z 10h;D

Mam nadzieje, że już niedługo dołącze do waszego grona :)

Awatar użytkownika
niezwyklaM

Post autor: niezwyklaM » 22 lip 2009, o 21:50

do poszukujących przyłaczam się i ja, gratuluję przyjętym i coż czuje , że od 1 pażdziernika Biały będzie nasz :D
Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co dostaniesz. FG
wszyscy piszą to i ja: Paulina jestem

Awatar użytkownika
nessie

Post autor: nessie » 23 lip 2009, o 10:39

Witam! Też coś tak czuję, że nasz rocznik opanuje Biały ;D Ja jestem ze śląska, mam ok. 5-6h pociągiem, w Białym byłam raz w życiu zawieźć papiery, ale miasto baardzo mi się spodobało i ludzie byli bardzo życzliwi nawet w autobusie;) Ja już niby mam zarezerwowany pokój u takie starszej babeczki, ale jak ktoś jest zainteresowany, to ona ma jeszcze dwuosobowy bodajże za 250 zł od osoby i pewnie jest jeszcze wolny, więc jak ktoś chce to dam namiary. To jest blisko uczelni bo na starobojarskiej, wystarczy zlecieć z górki ;)

Trzeba pomyśleć o imprezce integracyjnej w późniejszym czasie jak się już pozwozimy do Białego naszymi boskimi PKP :-D
kierunek lekarski 2009r. <3

` Bo całe nasze życie to... to nie te długie lata, lecz tych kilka krótkich chwil, z których niby nie wynika nic. `

Awatar użytkownika
Kamil8

Post autor: Kamil8 » 23 lip 2009, o 11:36

No prosze, też jest ktoś ze Śląska :D

Awatar użytkownika
nessie

Post autor: nessie » 23 lip 2009, o 11:46

Kamil8, no tak wyszło :-D konkretnie to z Zawiercia, ale trzeba mieć dość dokładną mapę, żeby to zobaczyć :-D

` Bo całe nasze życie to... to nie te długie lata, lecz tych kilka krótkich chwil, z których niby nie wynika nic. `

Awatar użytkownika
Kamil8

Post autor: Kamil8 » 23 lip 2009, o 11:49

hehe:D Lublińca też na jakiejś ogólnej nie zobaczysz, a Zawiercie.. obiło mi się o uszy, ale nie mam zielonego pojęcia gdzie dokładnie leży.. pewnie nawet będziemy tym samym pociągiem jeździć.. :)

Awatar użytkownika
nessie

Post autor: nessie » 23 lip 2009, o 11:58

No to miło, bo powiem Ci, że jak jechałam zawieźć papiery to ludzie spali na korytarzu na podłodze i ogólnie było dość ciekawie, także się cieszę, że nie będę jeździć sama;) to jak będziesz wybierał pokój do Białego to koniecznie przez Zawiercie ;D a leży toto między Katowicami a Częstochową, niedaleko Myszkowa ;)

Sotap

Post autor: Sotap » 23 lip 2009, o 12:57

Witam wszystkich serdecznie :) Ja też mam daleko jestem z Przemyśla, coś 500 km :D Też obawiam się o akademik, chciałem przynajmniej na początku tam pomieszkać zanim kogoś poznam i przeniosę sie na mieszkanie :) Myślę że będzie fajnie :):)

Pozdrowienia z Przemyśla :)

Awatar użytkownika
okipol4

Post autor: okipol4 » 23 lip 2009, o 15:07

Hej, witam wszystkich! Ja jestem z Wrocławia i mam około 550km, też "blisko"... :P
Dokumenty złożyłam w środę i powiem Wam szczerze, że Akademia jest piękna i zrobiła na mnie ogromne wrażenia, jednak mój entuzjazm opadł jak dowiedziałam się, że jednym akademiku mają 15 miejsc na pierwszy rok, zaś w drugim niewiele więcej. :-/ Obecnie szukam mieszkania. Znalazłam jakąś ofertę na Mickiewicza i Waszyngtona to bardzo blisko akademii, czy ktoś zainteresowany?

Mam pytanie do nessie i Kamila8. 28 ogłaszają listy w Katowicach, obecny próg 174, ja mam 173 i prawdopodobnie się dostanę i tu jest problem... Czy zabierać papiery z Białego, bo to daleko od domu, ale zajęcia są praktycznie w jednym miejscu, czy jechać do Katowic? Z tego co słyszałam zajęcia porozwalane są po całym mieście co podobno jest koszmarne i męczące. Pytam Was, bo jesteście ze Śląska i możecie coś więcej wiedzieć na ten temat...

ODPOWIEDZ