lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
littledream
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2009, o 17:55

lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: littledream »

Witam wszytskich studentów pierwszego roku D osobiście dziś zawiozłam oryginały do białego.
Dowiedziałam się także że w akademiku mało miejsc i nie ma co liczyć na przydział. może poszukamy czegoś wspólnie,zawsze to lepiej mieszkać z medykami D
Awatar użytkownika
matezoma
Posty: 112
Rejestracja: 6 lip 2009, o 19:51

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: matezoma »

Hej, tez bylem dzis osobista reka zlozyc papiery, o ktorej Ty bylas? Moze bylismy o tej samej godzinie i z widzenia juz sie znamy
littledream
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2009, o 17:55

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: littledream »

o 10:00 D
po 9 godzinach jazdy pociagiem z domu rodzinnegoP
a jutro rano do pracy w Międzyzdrojach- znienawidze PKP.
p.s. Pałac Branickich robi wrażenie. ogólnie Białystok wydał mi sie bardzo spokojnym i zielonym miastem z dużą przestrzenią- w porównaniu ze SzczecinemP

zasmucił mnie tylko fakt,że pani z administracji pow ze w akademiku jest naprawdę mało miejsc,a miasta KOMPLETNIE nie znam
Awatar użytkownika
matezoma
Posty: 112
Rejestracja: 6 lip 2009, o 19:51

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: matezoma »

E, ja bylem kolo 14. 9h godzin pociagiem, o zesz a ja narzekalem ze musialem jechac 3,5h Swoja droga akademik to chyba lipny pomysl na 1 rok, taki rozgardiasz.
Awatar użytkownika
Kamil8
Posty: 203
Rejestracja: 16 lip 2009, o 22:56

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Kamil8 »

littledream, ja rozumiem Twój ból sam musiałbym jechać bezpośrednio pośpiechem 6h 40min bo jestem ze Śląska a o zwykłych pociagach z przesiadkami nie wspominam, z 10hD

Mam nadzieje, że już niedługo dołącze do waszego grona
niezwyklaM
Posty: 23
Rejestracja: 10 lip 2009, o 17:55

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: niezwyklaM »

do poszukujących przyłaczam się i ja, gratuluję przyjętym i coż czuje , że od 1 pażdziernika Biały będzie nasz
nessie
Posty: 78
Rejestracja: 3 lip 2009, o 17:34

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: nessie »

Witam! Też coś tak czuję, że nasz rocznik opanuje Biały D Ja jestem ze śląska, mam ok. 5-6h pociągiem, w Białym byłam raz w życiu zawieźć papiery, ale miasto baardzo mi się spodobało i ludzie byli bardzo życzliwi nawet w autobusie) Ja już niby mam zarezerwowany pokój u takie starszej babeczki, ale jak ktoś jest zainteresowany, to ona ma jeszcze dwuosobowy bodajże za 250 zł od osoby i pewnie jest jeszcze wolny, więc jak ktoś chce to dam namiary. To jest blisko uczelni bo na starobojarskiej, wystarczy zlecieć z górki

Trzeba pomyśleć o imprezce integracyjnej w późniejszym czasie jak się już pozwozimy do Białego naszymi boskimi PKP
Awatar użytkownika
Kamil8
Posty: 203
Rejestracja: 16 lip 2009, o 22:56

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Kamil8 »

No prosze, też jest ktoś ze Śląska
nessie
Posty: 78
Rejestracja: 3 lip 2009, o 17:34

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: nessie »

Kamil8, no tak wyszło konkretnie to z Zawiercia, ale trzeba mieć dość dokładną mapę, żeby to zobaczyć
Awatar użytkownika
Kamil8
Posty: 203
Rejestracja: 16 lip 2009, o 22:56

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Kamil8 »

hehe:D Lublińca też na jakiejś ogólnej nie zobaczysz, a Zawiercie obiło mi się o uszy, ale nie mam zielonego pojęcia gdzie dokładnie leży pewnie nawet będziemy tym samym pociągiem jeździć
nessie
Posty: 78
Rejestracja: 3 lip 2009, o 17:34

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: nessie »

No to miło, bo powiem Ci, że jak jechałam zawieźć papiery to ludzie spali na korytarzu na podłodze i ogólnie było dość ciekawie, także się cieszę, że nie będę jeździć sama) to jak będziesz wybierał pokój do Białego to koniecznie przez Zawiercie D a leży toto między Katowicami a Częstochową, niedaleko Myszkowa
Sotap
Posty: 141
Rejestracja: 17 lip 2009, o 21:10

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: Sotap »

Witam wszystkich serdecznie Ja też mam daleko jestem z Przemyśla, coś 500 km Też obawiam się o akademik, chciałem przynajmniej na początku tam pomieszkać zanim kogoś poznam i przeniosę sie na mieszkanie Myślę że będzie fajnie :)

Pozdrowienia z Przemyśla
okipol4
Posty: 274
Rejestracja: 23 lip 2009, o 14:52

Re: lekarski 2009= przyjęci= poznajmy się i znajdźmy mieszkanka

Post autor: okipol4 »

Hej, witam wszystkich! Ja jestem z Wrocławia i mam około 550km, też blisko".
Dokumenty złożyłam w środę i powiem Wam szczerze, że Akademia jest piękna i zrobiła na mnie ogromne wrażenia, jednak mój entuzjazm opadł jak dowiedziałam się, że jednym akademiku mają 15 miejsc na pierwszy rok, zaś w drugim niewiele więcej. :-/ Obecnie szukam mieszkania. Znalazłam jakąś ofertę na Mickiewicza i Waszyngtona to bardzo blisko akademii, czy ktoś zainteresowany?

Mam pytanie do nessie i Kamila8. 28 ogłaszają listy w Katowicach, obecny próg 174, ja mam 173 i prawdopodobnie się dostanę i tu jest problem. Czy zabierać papiery z Białego, bo to daleko od domu, ale zajęcia są praktycznie w jednym miejscu, czy jechać do Katowic? Z tego co słyszałam zajęcia porozwalane są po całym mieście co podobno jest koszmarne i męczące. Pytam Was, bo jesteście ze Śląska i możecie coś więcej wiedzieć na ten temat.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości