lekarski 2012/2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
yhymyhym
Posty: 6
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 23:01

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: yhymyhym »

Ogólnie to wszystko polega na dobrej zabawie, niekiedy organizowaniu imprez i oczywiście zwłaszcza kabaretu. Ale tak jak większość organizacji wspieramy inne akcje takie jak jakieś zbiórki na hospicja dziecięce przed świętami itd.

Jako grupa znajomych organizujemy również wewnętrzne imprezy tylko dla najbliższych, klubowiczów itp np z okazji świąt, no ogólnie można się zabawić, bo można, ojj można

Organizacja kabaretu to nie tylko przygotowywanie występu który pokazany zostanie na scenie chociaż i na niej nie trzeba wykazywać się Bóg wie jakim warsztatem (studiujemy na uczelni medycznej, nie teatralnej) , ale również całej otoczki czyli nie trzeba być aktorem przyda się każdy kto chce coś zrobić.
Przyda się wszystko elektryka, rekwizyty, gotowanie, sprzątanie, malarstwo (od ściennego po portretowe), prawo jazdy na wózek widłowy, mistrzostwo polski w obieraniu ziemniaków, ale grunt to dobry humor i trochę chęci.

Co do przyjmowania. To przychodzi się na zebranie (poniedziałki godz. 20) zostaje się młodym na 3mies okresie próbnym, który tylko brzmi tak strasznie. Ogólnie muszę powiedzieć, że może przyjść każdy, a zdobycie się na odwagę i przyjście jak najwcześniej może tylko pomóc.

Ogólnie to się chyba już rozpisałem, jeżeli ktoś chce wiedzieć coś więcej o klubie i ogólnie o studiach to może napisać na priva.
I zapraszam, nie tylko do CnC bo fajnie jest robić coś więcej.
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: chevelle »

Ja chyba będę mieszkać w akademiku - jeśli mnie przyjmą
Co do pozanaukowych organizacji, to istnieje także chór UMB, do którego chciałabym dołączyć, ale obawiam się, że może być ciężko pogodzić 1 rok studiów ze śpiewem Jakby nie było, dowalili nam teraz biochemię, więc trzeba będzie przysiąść.
Awatar użytkownika
Hargalaten
Posty: 68
Rejestracja: 28 lut 2009, o 21:04

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: Hargalaten »

Wiesz, zawsze możesz spróbować. Albo można dołączyć np po miesiącu, czy coś? Ale to trzebaby się dowiedzieć.

yhymyhym, dzięki wielkie za odpowiedź . I tu się właśnie pytam - czy spotkania ruszają od razu, czy świeżaki mają jeszcze czas na ogarnięcie się na twarde wejście w uczelnianą rzeczywistość?
Kancjanela
Posty: 20
Rejestracja: 1 sie 2012, o 10:33

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: Kancjanela »

Hargalaten pisze:Bo Polski Bus jedzie na Zachodnią, a mi dojazd z Zachodniej do domu zajmuje coś koło godziny, czasem ponad. Ze Wschodniej mam sporo bliżej, więc wybieram opcję bardziej leniwą ^^. Poza tym lubię pociągi, pół życia nimi jeżdżę. Ave Koleje Mazowieckie! Ale fakt, Polskim Busem jak bym chciała, to jechać mogę. Niewykluczone, że skorzystam.

No to idziemy na fitness! :dance:

A z Radomia i okolic kilka osób w sumie znam .
No rozumiem, przebić się przez Warszawę ciężka sprawa czasami. Mi pasuje, bo mam piękne połaczenie Radom-Warszawa-Białystok i bardzo tanie, nie muszę się martwić, że nie do tego pociągu wsiądę

A na fitness to oczywiście bardzo chętnie )
pani E
Posty: 11
Rejestracja: 31 sie 2012, o 18:15

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: pani E »

Witam wszystkich serdecznie, Ewelina spod Wawki (również jak przedmówczynie korzystam z Polskiego Busa ). Widzę, że sami pozytywni ludzie tutaj na forum Już się obawiałam że niekoniecznie, po tym jak czytałam dość intrygującą polemikę na forum o tolerancji na UMB, gdzie grupka nieznanych sobie ludzi zaczęła się kłócić Jeśli chodzi o studia to też jestem lekko przerażona, ale jakoś inne Homo sapiensy dają radę, więc nie ma co się spinać Jeśli chodzi o książki to proponuję się wstrzymać, żeby starszaki nam kitu nie wcisneli , a dużo ma się przecież zmienić (swoją drogą dziwne, że łacina zanika).

A zapomniałabym, ja również chętnie się zintegruję
A i może ktoś szuka chatki, bo szukam współtowarzyszki?

Pozdrawiam przyszłych medyków
Awatar użytkownika
aleksandra_91
Posty: 162
Rejestracja: 14 paź 2010, o 09:09

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: aleksandra_91 »

nie ma co się bać, będzie mnóstwo osób które już tu wcześniej studiowały (np. ja farmę) więc będą Wam służyć pomocą i radą jak tylko potrafią studia to najlepszy czas w życiu człowieka !
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: chevelle »

pani E, możliwe, że będę szukać mieszkania, ale i tak muszę poczekać do 20 września, bo wcześniej mnie nie będzie w Białym. Póki co czekam jeszcze na akademik, może się załapię
pani E
Posty: 11
Rejestracja: 31 sie 2012, o 18:15

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: pani E »

chevelle, 20 września to za późno, ja przyjadę specjalnie jutro albo w środę Boję się, że naprawdę zostanie mi trawniczek przed pałacem (a wolałabym jednak w pałacu )
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: chevelle »

pani E, aż tak źle nie jest z mieszkaniami Mi niestety nie opłaca się jechać specjalnie 350km w jedną stronę, żeby oglądać mieszkania Żałuję, że nie załatwiłam sobie pokoju od razu, jak byłam z dokumentami w lipcu. Po prostu nastawiłam się na akademik, a tu lipton
Awatar użytkownika
aleksandra_91
Posty: 162
Rejestracja: 14 paź 2010, o 09:09

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: aleksandra_91 »

ja chętnie mogę przenocować kogoś u siebie bo wynajmuję mieszkanko od ciotki więc zawsze się znajdzie nocleg i jedzonko w razie czego, jakbym miała pomóc jakiejś koleżance tyle że ja dopiero od 17stego w białym będę
pani E
Posty: 11
Rejestracja: 31 sie 2012, o 18:15

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: pani E »

O fajnie, to ja chętnie skorzystam z noclegu ciekawe tylko czy ciocia się ucieszy-D



Awatar użytkownika
aleksandra_91
Posty: 162
Rejestracja: 14 paź 2010, o 09:09

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: aleksandra_91 »

mieszkam sama więc swawola i wolna wola jak i była na farmacji tak i teraz i na wieki wieków amen
Kancjanela
Posty: 20
Rejestracja: 1 sie 2012, o 10:33

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: Kancjanela »

Inauguracja roku będzie 5 października o 10.00. Wtedy też nam dadzą indeksy, nie wiecie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości