lekarski 2012/2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Hargalaten
Posty: 68
Rejestracja: 28 lut 2009, o 21:04

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: Hargalaten »

Tanie winiacze są zdradliwe, znajomy i tak nie wiedział co czynił . Ale poszalał, nie ma co.

Powinieneś rozważyć ten park, takiego klimatu nie ma nigdzie. W najgorszym wypadku, może trzymają nie tak całkiem zamknięte drzwi do prosektorium, jest towarzystwo .

A ja się żegnam póki co, do wtorku mnie nie ma. Więc do zobaczenia, przygotowujcie dalej grunt do zwiedzania
Kleopatra
Posty: 15
Rejestracja: 1 sie 2012, o 22:31

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: Kleopatra »

Żegnaj. !ltmacha białą chusteczką

I ja też zdecydowanie polecam park. Dodatkowy atut, że fontanna blisko to będziesz mógł wziąć poranny prysznic
karikineza
Posty: 46
Rejestracja: 10 mar 2010, o 15:20

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: karikineza »

Skoro już przestudiowałam ten wspaniały zapoznawczo- integracyjny wątek, to wypada się przedstawić:

Rocznik 93, Łomża (ok. godzina drogi do Białegostoku)
isark
Posty: 29
Rejestracja: 22 lip 2011, o 17:24

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: isark »

A ktoś z wielkopolski się znajdzie?:-D
Kleopatra
Posty: 15
Rejestracja: 1 sie 2012, o 22:31

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: Kleopatra »

Witajcie ! )

Jak tak patrzę to na razie jest mieszanka wybuchowa z całej Polski, każdy z innego miejsca. będzie do kogo jeździć na wakacje zwiedzać hahaa
Canis92
Posty: 130
Rejestracja: 31 maja 2012, o 10:18

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: Canis92 »

Hej wszystkim!

I to jest właśnie piękne na studiach! Na integracji będzie zwiedzanie Białego, a przez wakacje prawdopodobnie zacznie się zwiedzanie całego kraju Ja osobiście czekam, aż odezwie się ktoś ze Śląska, oni to będą mieli przerąbane z dojazdami
karikineza
Posty: 46
Rejestracja: 10 mar 2010, o 15:20

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: karikineza »

Z tego co słyszałam w poprzednich latach były organizowane wyjazdy integracyjne (chyba Mazury), ale w tym roku nie widziałam żadnych wzmianek na stronie. Chociaż podobno zwykle nie cieszyły się dużym zainteresowaniem (nie każdemu na rękę dojeżdżać z bardziej odległych części kraju).

Ale park nadal aktualny?
Kleopatra
Posty: 15
Rejestracja: 1 sie 2012, o 22:31

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: Kleopatra »

Park to dla tych, co po zwiedzaniu nie mają gdzie przekimać, żeby nie spali jak te ostatnie bumy gdzieś pod płotem A tak poza tym, w białostockim parku nie ma zbyt wiele atrakcji, oprócz kolorowych fontann po godzinie 22 i ewentualnie pań/panów sprzedających lody, watę cukrową i baloniki z helem. Swoją drogą te baloniki z helem to super opcja, można mieć głos jak, na przykład, Myszka Miki. Tylko jeden taki balonik na krótko starcza i zanim się człowiek zdąży nacieszyć to helu brakuje
lesgirl93
Posty: 13
Rejestracja: 4 sie 2012, o 15:46

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: lesgirl93 »

hej!
ja też będę studiowała lekarski w Białymstoku. (niestety w Bstoku )
jakoś nie lubię mniejszych miast Jestem z Poznania Moim marzeniem była Warszawa ale niestetya może uda się przenieść na WUM? oby
btw. Jest już jakaś grupa naszego roku na fb?
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: SilentShout »

no trudno, najwyżej studia w bstoku będą Twoimi najgorszymi latami życia
lesgirl93
Posty: 13
Rejestracja: 4 sie 2012, o 15:46

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: lesgirl93 »

jakoś miasto mi specjalnie nie przypadło do gustu
chyba tylko sama uczelnia jest ciekawa w mieście
no ale cóżnie będę narzekaćstudia ważniejsze od miasta
za to weekendy będą w waw:P

jeśli oczywiście nie będzie dużo nauki na weekend
karikineza
Posty: 46
Rejestracja: 10 mar 2010, o 15:20

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: karikineza »

Kleopatra pisze:Park to dla tych, co po zwiedzaniu nie mają gdzie przekimać, żeby nie spali jak te ostatnie bumy gdzieś pod płotem A tak poza tym, w białostockim parku nie ma zbyt wiele atrakcji, oprócz kolorowych fontann po godzinie 22 i ewentualnie pań/panów sprzedających lody, watę cukrową i baloniki z helem. Swoją drogą te baloniki z helem to super opcja, można mieć głos jak, na przykład, Myszka Miki. Tylko jeden taki balonik na krótko starcza i zanim się człowiek zdąży nacieszyć to helu brakuje
Przecież wiem) Chociaż ta wata i baloniki
asias1512
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2010, o 10:11

Re: lekarski 2012/2013

Post autor: asias1512 »

Hej! Patrzę, że jest nas już tutaj trochę Asia, rocznik 93, z podlaskiego Na integrację, zwiedzanie czy co tam, z miłą chęcią A może jakaś grupa na fb? co o tym myślicie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości