Lekarski - niestacjonarne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Padre Morf »

MatiGl pisze:a, że różne osoby wymieniają różne opinie to chyba dobrze o forum świadczy.
Asystentom to nie przeszkadza. Studentom jak widać tak. Prawda jest taka, że wszyscy mają taki sam dyplom i różnic nie ma.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: a_niap »

Kaamil pisze:Różnice w poziomie sie zauważa od razu.

Czy to znaczy ze niestacjonarnych jakos inaczej ucza? Nie maja tego samego programu co stacjonarni, a pozniej musza zaliczac takie same egzaminy? Bo troche nie rozumiem
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Padre Morf »

Stacjonarni są wymieszani z niestacjonarnymi więc mają taki sam program i tyle samo godzin.
MatiGl
Posty: 397
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:24

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: MatiGl »

a_niap pisze:
Kaamil pisze:Różnice w poziomie sie zauważa od razu.

Czy to znaczy ze niestacjonarnych jakos inaczej ucza? Nie maja tego samego programu co stacjonarni, a pozniej musza zaliczac takie same egzaminy? Bo troche nie rozumiem
wiem, że nauki na studiach i w LO się nie da porównać, ale odniosłem wrażenie, że Kaamilowi chodziło o to, że skoro osoba nie była w stanie się odpowiednio przygotować do matury, przez co uzyskała gorszy wynik, to tak samo na studiach, gdzie ma taki sam program jak reszta, nie wyrabia/nie umie/ się na czas nauczyć danego materiału, i zaczyna odstawać od reszty która się po prostu szybciej uczy.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Padre Morf »

To już kompletna głupota. Oceny z LO czy wynik matury nie przekłada sie na oceny w indeksie. Zwłaszcza patrząc na to jak wygląda teraz matura z biologii (dużo myślenia, mało wiedzy).
spideros
Posty: 268
Rejestracja: 8 lip 2008, o 20:49

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: spideros »

MatiGl pisze:
a_niap pisze:
Kaamil pisze:Różnice w poziomie sie zauważa od razu.



wiem, że nauki na studiach i w LO się nie da porównać, ale odniosłem wrażenie, że Kaamilowi chodziło o to, że skoro osoba nie była w stanie się odpowiednio przygotować do matury, przez co uzyskała gorszy wynik, to tak samo na studiach, gdzie ma taki sam program jak reszta, nie wyrabia/nie umie/ się na czas nauczyć danego materiału, i zaczyna odstawać od reszty która się po prostu szybciej uczy.
To Kamil ma chyba ograniczone horyzonty myslowe.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Medycyna Lwów »

jak sie przyznają niech sobie studiują, jak stać kogoś finansowo - na wstępie każdy ma równie szanse. Tylko bez hipokryzji - kawa na ławę - nie dostałem się na dzienne, płące za studia i tyle, a nie udawanie, unikanie tematu i później plotkowanie miedzy sobą, bo ta jest z płatnych itp. DFla mnie to jest chore, a nie sama koncepcja studiów. Oburzenie co poniektórych rozumiem- na mnie mozecie sobie wrzucać, mnie i tak to nie wzruszy, ale doceńcie rodziców, bo niekażdy nawet jakby go było stać wywaliłby tyle kasy dla swego dziecka.
Ktoś tu psiał o sytemie amerykańskim - sory, ale nas do Ameryki nawet nie ma co porównywać.
MatiGl
Posty: 397
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:24

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: MatiGl »

Morfeusz pisze:To już kompletna głupota. Oceny z LO czy wynik matury nie przekłada sie na oceny w indeksie. Zwłaszcza patrząc na to jak wygląda teraz matura z biologii (dużo myślenia, mało wiedzy).
no mam taką nadzieję, ale to że trzeba dużo myśleć na maturze to chyba nic złego
spideros
Posty: 268
Rejestracja: 8 lip 2008, o 20:49

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: spideros »

Duzo myslec na maturze?<hahaha chyba o tym jak trafic w ich klucz odp
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Padre Morf »

Kaamil pisze:Ktoś tu psiał o sytemie amerykańskim - sory, ale nas do Ameryki nawet nie ma co porównywać.
pod względem finansowym owszem nie ma co. Pod względem wyszkolenia już śmiało tak.
MatiGl pisze:no mam taką nadzieję, ale to że trzeba dużo myśleć na maturze to chyba nic złego
Spróbuj wziąć higienę albo farmakologię na myślenie
MatiGl
Posty: 397
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:24

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: MatiGl »

spideros pisze:Duzo myslec na maturze?<hahaha chyba o tym jak trafic w ich klucz odp
dajcie już spokój temu kluczowi każdy miał taki sam klucz, i był tak samo oceniany jak było coś głupiego i wszyscy źle to zrobili, to nikt nie dostał ptk i tyle jak by na to nie patrzeć, matura jest obiektywna a jak wolisz zamiast myślenia pamięciówke, to zawsze jest OB.


Morfeusz pisze:
Spróbuj wziąć higienę albo farmakologię na myślenie
za czas jakiś mam nadzieję, że się będę mógł podzielić wrażeniami
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Medycyna Lwów »

dajcie już spokój temu kluczowi
trzaba na cos zgonić czasem - sukces ma wielu ojców, porażka żadnego jak mówi porzekadło.
MatiGl
Posty: 397
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:24

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: MatiGl »

Morfeusz pisze:Kaamil napisał/a:
Ktoś tu psiał o sytemie amerykańskim - sory, ale nas do Ameryki nawet nie ma co porównywać.


pod względem finansowym owszem nie ma co. Pod względem wyszkolenia już śmiało tak.
z tym wyszkoleniem to na korzyść kogo dla osoby prosto po studiach egzaminy USMLE są czymś trudnym to przeskoczenia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości