Lekarski - niestacjonarne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Stalowy »

Do tej pory nie miało, czemu miałoby mieć teraz?

W gabinecie nikt Ci w dyplom zaglądał nie będzie, a w rekrutacji na speckę liczy się LEP (teraz powoli już LEK), który jest jeden i ten sam dla wszystkich.

Sądzę, że bardziej chodzi o wewnętrzne samopoczucie osoby dostającej taki dyplom.
Awatar użytkownika
asiula9222
Posty: 461
Rejestracja: 4 wrz 2010, o 11:58

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: asiula9222 »

Mam pytanie, czy jeżeli chce dostać się na niestacjonarny lek to musze na każdej z tych uczelni brać udział w rekrutacji na stacjonarną czy wystarczy tylko na jakiejkolwiek w Polsce, bo z tego co czytałam na stronach to tak właśnie jest. Prosze o odpowiedz. Complicated.
Epinefryna

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Epinefryna »

Możesz gdzie chcesz. Ale z autopsji wiem, że prościej jest rekrutowac sie tam na dzienne gdzie chcesz na płatne. Bo cięzko jest zdobyc ten swistek, ze bralas udział w rekrutacji na dzienne (najczesciej trzeba po niego pojechac osobiscie). A oryginały tego wysyłają nawet do stycznia
mikin15
Posty: 42
Rejestracja: 1 maja 2011, o 17:50

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: mikin15 »

w tym roku opłata za semestr to 17.700 zł ! a w zeszłym roku 12.500 zł !
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Stalowy »

WÓM pozazdrościł ŚUMowi stawek jak widzę
MsOrtho
Posty: 94
Rejestracja: 27 lip 2011, o 13:54

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: MsOrtho »

a orientuje się ktoś może, ile kosztują studia na leku niest. w szczecinie w tym roku? bo nigdzie na stronce pumu nie mogę znaleźć.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: _włóczykij »

fajnie gdybym miała kasę to bym se lek studiowała ale z drugiej strony nie miałabym sumienia od rodziców wziąć takiej sumy, ok, za rok można, ale bądźmy szczerzy ciężko potem poprawić maturę
mikin15
Posty: 42
Rejestracja: 1 maja 2011, o 17:50

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: mikin15 »

Jestem ciekaw kto w tym roku idzie na niestacjonarne bo skorko zdrożały o 10.000 zł rocznie to próg pewnie będzie bardzo niski bo każdego przyjmą kto ma pieniądze
Epinefryna

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Epinefryna »

mikin15, nie licz na to do tej pory po skokach cen nie było wcale mniej chętnych. Jeśli kogoś stać zapłącić starą cenę to i te 10 tys znajdzie.
jarauto
Posty: 525
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:13

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: jarauto »

zdrożały o 10.000 zł rocznie
Gdzie?
Epinefryna

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Epinefryna »

no właśnie? na Wumie poszło w górę o ok 5 tys ale 10?
mikin15
Posty: 42
Rejestracja: 1 maja 2011, o 17:50

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: mikin15 »

W zeszłym roku semestr na wumie na leku kosztował 12.500 zł a teraz 17.700 zł więc w skali roku z 25.000 zł na 35.400 zł co daje ponad 10.000 zł rocznie
Awatar użytkownika
Halius
Posty: 332
Rejestracja: 12 lut 2008, o 15:02

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Halius »

12500?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości