Lekarski - niestacjonarne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mikin15
Posty: 42
Rejestracja: 1 maja 2011, o 17:50

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: mikin15 »

Pamiętam że jak sprawdzałem kiedyś to były opłaty za 12.500 zł, widocznie się pomyliłem
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: arapaima »

Za rok pewnie do 20 na semestr podniosą. Masakra normalnie!
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Medycyna Lwów »

i niech podnoszą, nie ma obowiązku studiowania.
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: arapaima »

No nie ma, tyle ze wtedy ewidentnie kasa będzie się liczyła.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Medycyna Lwów »

już tylko kasa się liczy, a kasa z płatnych studiów jest bardzo ważnym elementem budżetu uczelni
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: arapaima »

Liczy , ale nie aż tak. A tak w ogole to ciekawe jaki próg będzie w tym roku.
mikin15
Posty: 42
Rejestracja: 1 maja 2011, o 17:50

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: mikin15 »

Nie znam liczby osób rejestrujących się na niestacjonarne ale stawiam że juz niedługo będa zostawały wolne miejsca, albo będą przyjmowali każdego kto złoży papiery bo ceny rosną a próg się znacznie zmniejsza w 2010 był 230 a w 2011 196, o ile nic nie przekręciłem
Epinefryna

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Epinefryna »

mikin15 pisze:Nie znam liczby osób rejestrujących się na niestacjonarne ale stawiam że juz niedługo będa zostawały wolne miejsca, albo będą przyjmowali każdego kto złoży papiery bo ceny rosną a próg się znacznie zmniejsza w 2010 był 230 a w 2011 196, o ile nic nie przekręciłem
myślę,że nie pieniadze są tego przyczyną, bo na dzienne też się próg obniżył. Po prostu popularność uczelni słabnie. I nie rozumiem czemu Kamil dyskryminuje płatnych studentów. Ktoś kto studiuje na płatnych na WUM często dostałby się wszędzie indziej na dzienne, a np z fizyki mu zabrakło, a chciał studiować na WUMie
_czak
Posty: 23
Rejestracja: 2 lip 2012, o 09:28

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: _czak »

Nie mam nic do niestacjonarnych studiów, ale progi mogłyby się różnić w stosunku do stacjonarnych o maksymalnie 10 pkt. A jeśli różnica między stacjo i niestacjo na WUM-ie była bodajże 49 punktów to nie wiem do czego dąży ten system.
mikin15
Posty: 42
Rejestracja: 1 maja 2011, o 17:50

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: mikin15 »

W USA albo jesteś geniuszem i dostajesz stypendium albo masz pieniądze i studiujesz więc nie rozumiem skąd ta złośc i zazdrośc że ktoś miał duże słabsze wyniki a studiuje z wami.
_czak
Posty: 23
Rejestracja: 2 lip 2012, o 09:28

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: _czak »

mikin15 pisze:W USA albo jesteś geniuszem i dostajesz stypendium albo masz pieniądze i studiujesz więc nie rozumiem skąd ta złośc i zazdrośc że ktoś miał duże słabsze wyniki a studiuje z wami.
nikt tu przecież się nie złości ani nie zazdrości. Po prostu każdy ma prawo wyrazić własne zdanie na ten temat.
Awatar użytkownika
any_way
Posty: 174
Rejestracja: 14 paź 2009, o 12:34

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: any_way »

hej, mam pytanie dotyczące opłat za studia niestacjonarne. Czy całość kwoty wpłacamy za jednym razem (i jeśli tak, to kiedy) czy może można ją sobie rozłożyć na raty?
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Mr_Sandman »

zobacz-ten-plik.pdf
(14.14 KiB) Pobrany 23 razy
17,7k zł. Co roku podnoszą. Jednak są konsekwentni w swoim działaniu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości