Lekarski - niestacjonarne

Medycyna w Warszawie
Awatar użytkownika
any_way

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: any_way » 11 lip 2012, o 10:09

hej, mam pytanie dotyczące opłat za studia niestacjonarne. Czy całość kwoty wpłacamy za jednym razem (i jeśli tak, to kiedy) czy może można ją sobie rozłożyć na raty?

Mr_Sandman

Post autor: Mr_Sandman » 11 lip 2012, o 10:20

http://rekrutacja-info.wum.edu.pl/sites ... znik_1.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
17,7k zł. Co roku podnoszą. Jednak są konsekwentni w swoim działaniu. :P

Epinefryna

Post autor: Epinefryna » 11 lip 2012, o 10:32

any_way, zazwyczaj chyba się płaci za jeden semestr z góry, ale są jakieś tam warunki, że mogą rozłożyć na raty. Gdzieś o tym jest na stronie, przynajmniej WUMu

Awatar użytkownika
any_way

Post autor: any_way » 11 lip 2012, o 10:32

Czyli pierwsza wpłata powinna wynosić właśnie te 17700 przed pierwszym semestrem, tak?

Epinefryna

Post autor: Epinefryna » 11 lip 2012, o 10:52

tak mi się wydaje. Mam wrażenie, że kiedyś o tym czytałam. Przy składaniu dokumentów dostaniesz papier, że deklarujesz, że będziesz płacić bla bla bla i termin pierwszej wpłaty za semestr. Na pewno przed rozpoczęciem studiów już musi być zapłacone.
Też chyba tu wyląduję :) na dzienne mam za słąbą fizykę, a na uczelniach bez fizyki progi podskoczyły, więc nie wiem jak to będzie :)

Awatar użytkownika
any_way

Post autor: any_way » 11 lip 2012, o 10:56

ja jestem ciągle na etapie dyskusji z rodziną ;) no ale zobaczymy. w razie czego, Epinefryna, na pierwsze piwo w Wawie idziemy razem :D

jarauto

Post autor: jarauto » 11 lip 2012, o 11:28

Przy składaniu dokumentów dostaniesz papier, że deklarujesz, że będziesz płacić bla bla bla i termin pierwszej wpłaty za semestr.
:D
Przy składaniu dokumentów masz już mieć zpłacone.

Awatar użytkownika
asiula9222

Post autor: asiula9222 » 11 lip 2012, o 11:29

Jak zwykle co roku zaczyna sie walka stacjonarnych vs. niestacjonarnych. Gówno mnie to obchodzi, że są niestacjonarni dlatego, bo gdyby ich nie było to wcale nie zwiększyli by miejsc na stacjonarnych. I tak przecież wyjdzie w praniu na ile są słabsi i czy w ogole są.

Awatar użytkownika
enamelum93

Post autor: enamelum93 » 11 lip 2012, o 12:01

jarauto, ma ewidentnie jakiś problem ze sobą, ale jak już się dostanie na lekarski za milion lat, to może sam się zdiagnozować z książką z psychiatrii w ręku...

Awatar użytkownika
a_niap

Post autor: a_niap » 11 lip 2012, o 12:43

any_way, całość kwoty trzeba przed semestrem, tzn teraz wplacasz 17,7 na ten semestr (z tym ze przed I rokiem trzeba wczesniej niż dzień początku semestru, podadzą wam date na pewno), i przed rozpoczeciem semestru zimowego wplacasz na kolejny semestr. Tylko dowiedzcie sie dokladnie na jaki numer konta, bo od tego roku mają byc przypisane indywidualne numery konta (widoczne w wirtualnym dziekanacie), wiec szkoda by bylo wyslac tyle kasy nie tam gdzie powinna sie znalesc...

O rozlozenie na raty mozna wystąpic jak sie ma dobre uzasadnienie, z tego co wiem duży udzial w decyzji ma samorząd

Epinefryna

Post autor: Epinefryna » 11 lip 2012, o 17:04

a_niap, dzięki dzięki, w razie czego będziemy już wiedzieć.
jarauto, to by było głupie, przecież do końca września można się jeszcze gdzieś przenieść jak się wskoczy na dzienne

Awatar użytkownika
a_niap

Post autor: a_niap » 11 lip 2012, o 19:43

Tak, ale jak Cie już przyjmą na niestacjonarne to musisz zapłacić, nie możesz czekać na to ze mozesz sie znalesc na dziennych

jarauto

Post autor: jarauto » 11 lip 2012, o 20:07

Epinefryna pisze:jarauto, to by było głupie, przecież do końca września można się jeszcze gdzieś przenieść jak się wskoczy na dzienne
W takim wypadku zabierasz kwity, uczelnia zwraca ci kasę którą wpłaciłaś, a na twoje m-sce wskakuje nast. osoba spod kreski. Przerabiałem to w zeszłym roku.

ODPOWIEDZ