Lekarski - niestacjonarne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Lekarski - niestacjonarne

Post autor: a_niap »

Mam pytanie: jak sie studiuje na niestacjonarnych na WUM? Chodzi mi o to czy łatwiej jest np: wyleciec ze studiów czy cos w tym stylu. takie ogolne wrazenia:)
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Medycyna Lwów »

jeżeli w mojej grupie z 3 osob z niestacjonarnych 2 same zrezygnowały a jedna leciała na komisach i ma poprawkę we wrześniu. Różnice w poziomie sie zauważa od razu.
spideros
Posty: 268
Rejestracja: 8 lip 2008, o 20:49

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: spideros »

Kaamil: Moze akurat tak trafiles, wiec nie pi. sz glupot bo ja znam znowu os, ktore byly na niestacjonarnych i sobie siwetnie radzily, poza tym jak to ma sie do pytania a_niap ?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Medycyna Lwów »

wyjątek potwierdza regułę, kłopoty ludzi z niestacjonarnych sa też powszechne w innych grupach z tego co wiem. Po za tym mam swoje zdanie na temat kończenia medycyny za kasę. Na szczęście przez ten rok dążyłem sie przekonać, że to ze ktoś płaci nie znaczy, ze musi zaliczyć rok i skończyć studia.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Padre Morf »

Kaamil pisze:Po za tym mam swoje zdanie na temat kończenia medycyny za kasę.
Weź pod uwagę, że między innymi dzięki takim studentom uczelnia ma kasę na inwestycje itepe. To raz. Dwa: nie wszyscy niestacjonarni to kołki, które mają problem z opanowaniem materiału. Wynik matury nie zawsze przekłada sie na oceny w indeksie.
spideros
Posty: 268
Rejestracja: 8 lip 2008, o 20:49

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: spideros »

Kaamil: Po takim szufladkowaniu ludzi widac jaki z Ciebie musi byc geniusz", ciesze sie ze nie wybieram sie na WUM, jeszcze bym Ciebie tam spotkal brrr,
pulp
Posty: 27
Rejestracja: 10 lip 2008, o 17:13

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: pulp »

Kaamil,jesteś zakompleksionym,skończonym dupkiem z przerostem ekhm, ego.tyle, dziękuję:]
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: Medycyna Lwów »

proszę ]
Weź pod uwagę, że między innymi dzięki takim studentom uczelnia ma kasę na inwestycje itepe.
chyba jedyny pozytyw
Dwa: nie wszyscy niestacjonarni to kołki, które mają problem z opanowaniem materiału. Wynik matury nie zawsze przekłada sie na oceny w indeksie.
jasne, ale neistety nie zawsze,
Kaamil,jesteś zakompleksionym,skończonym dupkiem z przerostem ekhm, ego.tyle, dziękuję:]
taa zakompleksieni to sa chyba ludzie z niestacjonarnych, bo w wiekszosci nie maja tyle odwagi przyznać sie w grupie, tylko potem ludzie mówią między sobą, bo to ma inny poczatek numeru w indeksie, a bo coś opłacał w dziekanacie, bo ma 10 komisa itp. To jest dopiero zenada, jak wszyscy wiedzą, a się udaję, ze się nie wie. A moja opinia o płatnych studiach podziela 90% studentów stacjonarnych i możesz anzywać mnie jak chcesz i tego nie zmienisz.
Pytali jak wyglada sytuacja u mnie na roku - napisałem jak w mojej grupie i kilku grupach, w których mam znajomych. taka prawda. Waszej frustracji jakoś się nie dziwię Pzdr.
spideros
Posty: 268
Rejestracja: 8 lip 2008, o 20:49

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: spideros »

Kaamil: Ja ide na niestacjonarne, nie robie i nie bede z tego robil zadnej tajemnicy! Poza tym mysle, ze nie bede gorszym studentem bo mialem na maturze/egz kilka/kilkanascie ptk mniej. Takie myslenie jest po prostu idiotyczne! Wez pod uwage wszystkie czynniki decydujace o wyniku matury/egz. Wezmy np taka hipotetyczna sytuacje: Ty(przykladowo) kules dniami i nocami zeby sie dostac na medycyne, z domu nie wychodziles, zeby ciezka praca nadrobic braki inteligencji a kto inny na odwrot: jest inteligentny, ale srednio mial ochote kuc rzeczy, ktore i tak na studiach beda mu w wiekszosci niepotrzebne. Zdal przez to gorzej od kujona, ale przeciez nie jest powiedziane, ze bedzie przez to gorszym studentem, wrecz przeciwnie! To tylko jeden taki przyklad a podobnych sytuacji jest na pewno wiecej, wiec daruj sobie swoje wywody na temat kto lepszy a kto gorszy. A kompleksy idz leczyc do psychologa.

nie przesadzaj /
Ostatnio zmieniony 24 lip 2008, o 13:57 przez spideros, łącznie zmieniany 1 raz.
kasiak
Posty: 56
Rejestracja: 15 paź 2007, o 12:49

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: kasiak »

Ludzie, czy rekrutacja nie jest już wystarczająco stresująca? Dajcie sobie spokój, nie warto. To każdego indywidualna sprawa jak studiuje i za ile. Wylewają zarówno stacjonarnych i niestacjonarnych, sprawiedliwość dosięgnie każdego, nie martwcie się P
spideros
Posty: 268
Rejestracja: 8 lip 2008, o 20:49

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: spideros »

kasiak: To nie ja dziele ludzi na gorszych i lepszych, musialem cos odp kaamilowi bo po prostu nie mogle w spokoju taki glupot czytac!
kasiak
Posty: 56
Rejestracja: 15 paź 2007, o 12:49

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: kasiak »

Rozumiem, tylko pacyfikuję, jakoś tak musiałam
a wyrok w dyskusji wydadzą przyszli pacjenci
spideros
Posty: 268
Rejestracja: 8 lip 2008, o 20:49

Re: Lekarski - niestacjonarne

Post autor: spideros »

kasiak: z tym wyrokiem to masz racje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości