Lekarski niestacjonarny - sprawy organizacyjne.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
PiXel
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2014, o 23:03

Lekarski niestacjonarny - sprawy organizacyjne.

Post autor: PiXel »

Witam. Mam takie pytanie, mianowicie posiadam 144 pkt i mozliwe ze w ostatnim naborze pod koniec września/początek października dostanę się na lekarski niestacjonarny. Gdy, np. przyjdę na studia w 2 tygodniu października, to jak wyglądają sprawy organizacyjne, tzn. nadrobiebie zaległości, dostanie się do danej grupy. Zakładam, że nie będzie mnie na spotkaniu inauguracyjnym, gdzie wszystko jest omawiane, robione jest BHP itd, nie będę po prostu wtedy jeszcze wiedział, czy się dostanę. Dodam, że jako plan b mam fizjoterapie i bym musiał się także jakoś z niej przepisać na tą medycynę. Na razie jestem kompletnie zielony w tych sprawach, więc prosiłbym o małą pomoc. Z góry dziękuję !
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: Lekarski niestacjonarny - sprawy organizacyjne.

Post autor: mrsdavis »

PiXel, nie wiem, czy pytasz o Katowice czy Zabrze. Dziekanat sam przydzieli Cię do konkretnej grupy i dowiesz się, do jakiej. W Zabrzu szkolenie BHP teoretycznie odbywa się w dwóch terminach (w październiku i jakoś w maju- dla nieobecnych na pierwszym), choć jeśli mam być szczera, to nie pamiętam, czy w ogóle sprawdzali nam obecność. Jeśli chodzi o zaległości, to już indywidualnie dogadasz się z prowadzącymi zajęcia i na pewno będziesz miał możliwość odrobienia czegoś.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości