Lekarski - Olsztyn, Lublin, ŚUM?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Rusty
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2015, o 19:44

Lekarski - Olsztyn, Lublin, ŚUM?

Post autor: Rusty »

Hej,

Dostałem się na lekarski, jak na razie na 2 uczelnie biorące pod uwagę wyniki matury z 3 przedmiotów, tj. do Olsztyna i Lublina. Na dwuprzedmiotówki będę wchodził prawd. pod koniec września, początek października.

Jestem ze Śląska dlatego byłem nastawiony na studiowanie na ŚUM-ie, ale teraz mocno zastanawiam się czy nie darować sobie czekania na Katowice i nie zdecydować się na Olsztyn/Lublin. Zależy mi na tym, żeby nauczyć się na studiach jak najwięcej i mieć jak duże możliwości rozwoju (koła naukowe np.), a jednocześnie, żeby wszystko to odbywało się to w ludzkiej atmosferze (głównie chodzi mi o kadrę). Co sądzicie o obu tych uczelniach? A może czekać na ŚUM albo inną dwuprzedmiotówkę?

W Olsztynie spędziłem tydz. temu 2 dni, miałem okazję zapoznać się z miastem i UWM - zobaczyłem Szpital Uniwersytecki, Collegium Anatomicum na jego terenie i budynki na Żołnierskiej. To ostatnie trochę przeraziło. Miasto bardzo w porządku dla fanów zieleni i wody, m.in. mnie. XD
agnes1528
Posty: 35
Rejestracja: 13 lip 2015, o 17:56

Re: Lekarski - Olsztyn, Lublin, ŚUM?

Post autor: agnes1528 »

Mam odwrotną sytuację. Dostałam się na śum a chciałam do Lublinie. Chętnie bym się zamieniła
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości