Lekarski w Łodzi - opinie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: Anielka »

uwielbiam mit o studencie medycyny który całą dobę spędza z nosem w książce
tak, można gdzieś wyjść, nawet można się czasem wyspać
Awatar użytkownika
any_way
Posty: 174
Rejestracja: 14 paź 2009, o 12:34

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: any_way »

Anielka, no nie dziw się, takie mity naprawdę krążą wśród licealistów (i pewnie nie tylko)
Lunna
Posty: 77
Rejestracja: 13 sie 2011, o 20:16

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: Lunna »

A zajęcia na I roku są rozlokowane blisko siebie, czy raczej daleko? Trzeba dużo chodzić? Jaka jest odległość do najbliższych akademików i jakie są tam warunki?
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: godziasia »

A zajęcia na I roku są rozlokowane blisko siebie, czy raczej daleko? Trzeba dużo chodzić? Jaka jest odległość do najbliższych akademików i jakie są tam warunki?
jak ja byłam na 1ym roku (brdzo stare dzieje, mówię Wam) to troszkę trzeba było jeździć. Ale operacja sukces może mieć trochę bardziej skondensowane, Anielka jak to jest?

Mity są gupie. Wyrzućcie mity do kosza.
p_aulinka
Posty: 10
Rejestracja: 15 lip 2010, o 14:40

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: p_aulinka »

Wykłady (chyba wszystkie - anatomia, chemia, biologia, histo nie wiem jak z biofizyką w tym roku, no ale to specyficzne jest:D) i pierwsza pomoc były już w CKD na Pomorskiej. Ćw. z biologii, ang i wf są na Hallera, z anatomii i histo na Narutowicza 60, chemia na Kopcińskiego. Ale da się przeżyć z dojazdem, wykłady, przynajmniej do tej pory były w cyklach środa i piątek rano, a nie że porozrzucane beznadziejnie po całym tygodniu w różnych dziwnych godzinach
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: Anielka »

to że wykłady są rano sprawia że przez pierwsze 2 lata człowiek się może wyspać
na 2im roku zajęcia też są w większości na pomorskiej(ckd i okolice) także jeśli ktoś mieszkał w akademiku miał dobrze(sama nie mieszkałam, ale spokojnie można na piechotę dotrzeć na zajęcia).
od 3 roku zaczynają się kliniki więc idealnej lokalizacji nie ma.
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: godziasia »

to że wykłady są rano sprawia że przez pierwsze 2 lata człowiek się może wyspać
chyba, że ktoś ambitnie na te wykłady chodził ja np. do tej pory podziwiam tych co byli na wszystkich wykładach z biologii i jeszcze na nich notowali. jak dobrze pamiętam zaczynały się o 7.45 i trwały jakoś zatrważająco długo, więc z bywalności na nich szybko zrezygnowałam (a jeśli już byłam, to szukałam najwygodniejszej pozycji do spania)
a tak na poważnie, to przyzwyczajcie się, że akurat zakład biologii nie może spać po nocach i wyznacza kuriozalne godziny na wykłady, kolokwia, egzaminy itd
Awatar użytkownika
BlaBlues
Posty: 237
Rejestracja: 10 lip 2010, o 15:36

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: BlaBlues »

Akurat z porannym wstawaniem nie mam problemów, więc chyba nie będzie źle a czy jest może jakaś dzielnica w Łodzi w miarę tania i z dobrą komunikacją do centrum? Bo to chyba jest dosyć istotne
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: Ziomek123 »

BlaBlues pisze:Akurat z porannym wstawaniem nie mam problemów, więc chyba nie będzie źle a czy jest może jakaś dzielnica w Łodzi w miarę tania i z dobrą komunikacją do centrum? Bo to chyba jest dosyć istotne
Jest, nazywa się Śródmieście
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: Grzybu123 »

Najlepsze lokalizacje to ulice Narutowicza lub Pomorską.
nito
Posty: 12
Rejestracja: 4 lip 2012, o 19:58

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: nito »

Właśnie, co do dzielnicy, gdzie polecacie szukać mieszkania? Najbardziej pasuje mi właśnie Śródmieście, ale słyszałam, że jest tam dość niebezpiecznie
p_aulinka
Posty: 10
Rejestracja: 15 lip 2010, o 14:40

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: p_aulinka »

nito pisze:Właśnie, co do dzielnicy, gdzie polecacie szukać mieszkania? Najbardziej pasuje mi właśnie Śródmieście, ale słyszałam, że jest tam dość niebezpiecznie
Myślę, że jak się nie będziesz narażać, to nic Ci się nie stanie Z tym że jest niebezpiecznie, to spora przesada, sama mieszkam na niby bandyckich Bałutach i nigdy nikt mnie nawet nie zaczepił. Więc po co się martwić na zaś
Lunna
Posty: 77
Rejestracja: 13 sie 2011, o 20:16

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: Lunna »

Dzięki za zdj. Czyli na wejściu co znajduje się w takim pokoju? Gdzie są najlepsze warunki? Daleko jest do jednostek, w których ma się zajęcia na I roku?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości