Lekarski w Łodzi - opinie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Lunna
Posty: 77
Rejestracja: 13 sie 2011, o 20:16

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: Lunna »

Jeszcze mam pytanie na inny temat Czy wiadomo już, jak będzie wyglądał teraz program z leku? Widziałam, że dla wojskowego jest podany plan, a dla zwykłego? Czy są jakieś zmiany?
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: Ziomek123 »

My mieliśmy identyczny plan jak pierwszy rok w zeszłym roku
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: attyde »

Opinie o Srodmiesciu sa takie a nie inne, bo jest tam wiekszosc kamienic i menelstwa. ogolnie odradzam szukania mieszkania w kamienicy, chyba ze naprawde jest odpicowana (obnizone sufity itp.), a czemu? Jest strasznie zimno Ze swojej strony polecam Teofilow, polaczenie z kazda czescia miasta. Ale Ckd jest na tak totalnym zadupiu, ze malo kto ma tam blisko

tomekrac
Posty: 26
Rejestracja: 18 lip 2012, o 12:31

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: tomekrac »

Mój kolega mieszkał przez jeden rok w kamienicy i mówi że to niezapomniane przeżycie - od tej złej strony oczywiście.

W zimie problem z ogrzewaniem - bo albo elektryczne albo gazowe - dużo płacisz a tu dalej zimno.
W lecie często brzydko pachnie - on miał sąsiadkę po 70-tce która miała w domu stado kotów i strasznie na klatce przez to śmierdziało!
hipolitek
Posty: 23
Rejestracja: 22 lip 2010, o 17:37

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: hipolitek »

Mogę dać namiar na pana, który chce wynająć 3 pokoje w śródmieściu na osiedlu strzeżonym. Ale dopiero jutro bo muszę się dowiedzieć czy to jeszcze aktualne, jeśli oczywiście chcecie.
marcyk
Posty: 2
Rejestracja: 11 paź 2012, o 16:37

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: marcyk »

Niestety w Łodzi po pierwszym roku lekarskiego wylatuje 20 % ludzi , czyli co piata osoba , to smutne .
maria33
Posty: 45
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 11:40

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: maria33 »

marcyk pisze:Niestety w Łodzi po pierwszym roku lekarskiego wylatuje 20 % ludzi , czyli co piata osoba , to smutne .

tak było do tej pory ale w ubiegłym roku sprawdź listę grup
rok 2011/2012 I rok 22grupy
rok 2012/1013 II rok 16 grup
brakuje 6 grup czyli 12x6= 72 mniej ale w tych 16 grupach są ludzie którzy powtarzają II rok średnio odpadło ~30% czyli co 3 wystąp
na woj leku jest ~20%
marcyk
Posty: 2
Rejestracja: 11 paź 2012, o 16:37

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: marcyk »

Drugi rok mało kto oblewa - średnio 20 osób - oczywiście w operacji sukces bo już wtedy nie mają histo , dlatego napisałem w poprzednim poście 20 % ( dokładnie 22 % )
Pozdrawiam
Biochemik96
Posty: 157
Rejestracja: 25 lip 2015, o 08:12

Re: Lekarski w Łodzi - opinie

Post autor: Biochemik96 »

Odnawiam wątek - proszę studentów kierunku lekarskiego UMedu w Łodzi o opinie

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 57 gości