lekarz / staż w Warszawie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: lekarz / staż w Warszawie

Post autor: Medycyna Lwów »

ma zapewnić, na terenie izby - więc może to zrobić i w Pcimiu Dolnym jeżeli tam są miejsca.

Uchwała się nie zmieniła więc taki obowiązek jest. Oczywiście wystarczy meldunek, ale krótszy niż rok nie upoważnia do stażu w samej Warszawie, bo tak to jest rozdzielane, no chyba że ma się średnią4,5
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: lekarz / staż w Warszawie

Post autor: randomlogin »

Ale ja nie napisalem, ze w samej Warszawie. Tylko przy 6 latach pojawil sie afair pomysl 6 lat w ogole zameldowania tam gdzie sie chce robic, niekoniecznie musiala to byc Warszawa. To raz, dwa - prosto z rozporzadzenia:
Kierując lekarza, lekarza stomatologa do odbycia stażu okręgowa rada lekarska uwzględnia w kolejności lekarzy i lekarzy stomatologów, którzy posiadają stałe miejsce zamieszkania na obszarze działania okręgowej rady lekarskiej i ukończyli studia z kolejno najwyższą średnią oceną, a także bierze pod uwagę maksymalną liczbę lekarzy mogących jednocześnie odbywać staż w tym podmiocie.
Co dosc jasno definiuje jakie powinny byc brane pod uwage kryteria, i troche podwaza autonomicznosc decyzji OIL w tym zakresie.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: lekarz / staż w Warszawie

Post autor: Medycyna Lwów »

podważa nie -podważa- reguły takie są i będą, inaczej by jeszcze więcej osób tu przyjeżdżało z tzw. prowincji.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: lekarz / staż w Warszawie

Post autor: randomlogin »

Chyba zeby jednak nie, bo ktos im uswiadomil, ze takie wymogi sa troche nie halo. Dlatego prosilem o linka do tej informacji o wymaganym rocznym zameldowaniu - jeszcze rok temu byla ona latwo dostepna, powtarzana w kilku miejscach, trafialo sie na nia nawet przypadkiem. Mowisz, ze jest w jakiejs uchwale - pokaz mi prosze w ktorej, bo jak Bozie kocham - nie jestem w stanie tego znalezc.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: lekarz / staż w Warszawie

Post autor: Medycyna Lwów »

nie będę szukał, bo mi się nie chce i mnie to nie dotyczy -zresztą ciebie chyba tez to nie dotyczy. Nic się nie zmieniło - to wiem od osób z 6 roku.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości