Leśnictwo Lublin

Wszystko o studiowaniu leśnictwa w Polsce. Studia na SGGW, AR w Krakowie, AR w Poznaniu i Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem w Tucholi. Zasady rekrutacji na leśnictwo.
Awatar użytkownika
drakon
Posty: 59
Rejestracja: 1 maja 2007, o 12:29

Leśnictwo Lublin

Post autor: drakon »

z tego linku wynika że w Lublinie też jest kierunek leśny. Czy ktoś może tam studiuje? Może kierunek powstał dopiero w tym roku, bo do tej pory nei było mowy o leśnictwie w Lublinie.
WojtekB
Posty: 2241
Rejestracja: 31 sie 2007, o 08:17

Re: Leśnictwo Lublin

Post autor: WojtekB »

Dziwne ten kierunek dopiero jest planowany na lata 2011/2012

W Polsce jak do tej pory jest tylko 5 uczelni gdzie można studiować leśnictwo (w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Białymstoku i w Tucholi).
Awatar użytkownika
drakon
Posty: 59
Rejestracja: 1 maja 2007, o 12:29

Re: Leśnictwo Lublin

Post autor: drakon »

zobacz-ten-plik.pdf
(31.42 KiB) Pobrany 74 razy
tu zaś nie ma nic mowy o żadnym leśnictwie

Jednak mnożniki wyników maturalnych na leśnictwo są podane
WojtekB
Posty: 2241
Rejestracja: 31 sie 2007, o 08:17

Re: Leśnictwo Lublin

Post autor: WojtekB »

Link co podałeś dotyczy studiów drugiego stopnia (załącznik trzeci). Tu masz info i niżej w kierunkach studiów= studia pierwszego stopnia.
drakon pisze:Jednak mnożniki wyników maturalnych na leśnictwo są podane
zobacz-ten-plik.pdf
(41.33 KiB) Pobrany 73 razy
masz podane wszystkie kierunki w roku akademickim 2011/2012. Więc kierunek leśnictwo na UP w Lublinie ruszy dopiero w od października 2011 roku. Trochę mają pogmatwane, ale wyraźnie jest podpisane w załącznikach od jakiego roku akademickiego będzie można studiować leśnictwo
Awatar użytkownika
drakon
Posty: 59
Rejestracja: 1 maja 2007, o 12:29

Re: Leśnictwo Lublin

Post autor: drakon »

Byłem dziś w Lublinie, pytałem, dostałem nawet ulotkę, kierunek leśnictwo tak jak mówisz będzie od następnego roku na UP w Lublinie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość