Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej

Mikroskopy, preparaty, sprzęt, metody utrwalania i barwienia preparatów, zdjęcia mikroskopowe, mikrofotografia, metodyka, bioindykacja
Delta Optical
Posty: 50
Rejestracja: 17 lip 2012, o 11:10

Re: Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej

Post autor: Delta Optical »

Witamy,

Koszt warsztatów trochę wzrósł w stosunku do lat ubiegłych.
Dlatego też wszyscy uczestnicy (i instytucje delegujące) otrzymują ofertę specjalną na zakup naszych produktów, co w pewnym stopniu rekompensuje wydatek na szkolenie.

Pozdrawiamy,

Zespół Delta Optical
Boguslaw
Posty: 1566
Rejestracja: 4 sty 2010, o 11:50

Re: Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej

Post autor: Boguslaw »

Delta Optical pisze:otrzymują ofertę specjalną na zakup naszych produktów, co w pewnym stopniu rekompensuje wydatek na szkolenie.
A jak się jedzie po wiedzę, a nie sprzęt, to trochę trąci pijarem -)
mikrotom
Posty: 89
Rejestracja: 8 mar 2017, o 17:11

Re: Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej

Post autor: mikrotom »

Delta Optical pisze: Koszt warsztatów trochę wzrósł w stosunku do lat ubiegłych.
Ja byłem w 2013r nie daleko Łodzi ok 60 km był piękny ośrodek , jedzenie , spanie, trzy dni, ostatni dzień był to wstęp dla wszystkich zakończenie z wypasionym grilem i to wszystko kosztowało 600zł

Trochę ? może ja się nie znam i liczyć nie potrafię
Delta Optical pisze: Dlatego (i instytucje delegujące) otrzymują ofertę specjalną
jak chcecie zarobić po zbójeckich cenach to szukajcie sobie te swoje instytucje gdzie indziej ale nie tu, z pewnością mają dofinansowania unijne lub rządowe zatem nie rozdrabniajcie się w cenach dowalcie 5000zł i się nachapiecie ile trzeba a za rok podniesiecie do 10000zł tylko za dzień oczywiście , Menagera macie do zwolnienia jak nie potrafi tego ogarnąć tylko żyruje na Kowalskim
Delta Optical
Posty: 50
Rejestracja: 17 lip 2012, o 11:10

Re: Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej

Post autor: Delta Optical »

Witamy,

Prowadzimy LSMO dla Profesjonalistów w czerwcu oraz w innym terminie - pod koniec sierpnia ( 25 - 27 sierpnia) LSMO dla Młodych Badaczy (od 5 do 18 lat) i Ich Rodziców (w ramach Astroshow).
Warsztaty w ramach Astroshow są tańsze - 3 dni z pełnym wyżywieniem, noclegami i warsztatami
kosztują 790zł. Jednak cel tych warsztatów i program jest zupełnie inny.

LSMO dla Profesjonalistów natomiast jest skierowany przede wszystkim do pracowników różnych instytucji i zakładów produkcyjnych.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Delta Optical
Boguslaw
Posty: 1566
Rejestracja: 4 sty 2010, o 11:50

Re: Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej

Post autor: Boguslaw »

Delta Optical pisze:LSMO dla Profesjonalistów natomiast jest skierowany przede wszystkim do pracowników różnych instytucji i zakładów produkcyjnych.
Mając na uwadze wcześniejsze wypowiedzi kolegów, którzy mieli przyjemność być na poprzednich edycjach LSMO, to wg mnie chodziło o możliwość skorzystania/przetestowania (+ wymiana doświadczeń) z różnych sprzętów do których przeciętny amator mikroskopii ma raczej ograniczony dostęp.
Delta zrobiła dobry krok w tym kierunku, ale z wyrazami szacunku, Pan coś swoim działaniem chyba psuje ?
JohnyM

Re: Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej

Post autor: JohnyM »

Myślę, że większość tu nas, ma bardziej zaawansowany sprzęt niż delta
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej

Post autor: planapo »

Bedac na kilku edycjach wsrod w sumie 60-70 uczestnikow, spotkalem moze 2-3 osoby, ktore byly mikroskopia zainteresowane na takiej zasadzie jak wiekszosc z nas tutaj.
Mam na uwadze cala wartosc dodana: wiedze, wymiane doswiadczen, spotkania z ludzmi, atmosfere, testy - i to byl cel moich wyjazdow jednoczesnie nie zapominam, ze lsmo jest przede wszystkim eventem promujacym marke i ze ktos taki jak ja raczej nie miesci sie w targecie marketingu
Boguslaw
Posty: 1566
Rejestracja: 4 sty 2010, o 11:50

Re: Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej

Post autor: Boguslaw »

Rozumiem, że za cienki jesteś

JohnyM

Re: Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej

Post autor: JohnyM »

Ktoś jechał w tym roku?
Delta Optical
Posty: 50
Rejestracja: 17 lip 2012, o 11:10

Re: Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej

Post autor: Delta Optical »

Witamy,

Krótkie sprawozdanie można znaleźć tutaj:
mikroskopia.com/letnia-szkola-mikroskopii-optycznej-2017/

Natomiast w tej chwili trwa rejestracja na ASTROSHOW i Letnią Szkołę Mikroskopii Optycznej dla Młodych Badaczy (5-18) i Ich Rodziców.
(Uwaga: na samo ASTROSHOW nie ma limitu wiekowego).

70% miejsc jest już zajęta tak więc, jeśli ktoś planował swój przyjazd z dzieckiem, proponujemy nie odkładać na ostatnią chwilę.

Serdecznie zapraszamy,

Zespół Delta Optical
renata66
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2017, o 08:44

Re: Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej

Post autor: renata66 »

bo czytając posty to dużo kombinujecie Proste rozwiązanie. Ja mając urodziny też korzystam z firm zewnętrznych nie chce mi się samemu gotować.

mod: Za tego typu reklamy dziekujemy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości