List od CM?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ponczo
Posty: 29
Rejestracja: 2 sie 2009, o 15:49

List od CM?

Post autor: ponczo »

Witam mam do was pytanie. Na moim koncie IRK pisze ze zostalem przyjety na studia i ze dokumenty zostaly z?o?one, nie mam ?adnych czerwonych napisów". W którym? po?cie przeczyta?em ze po zakwalifikowaniu na studia dostaje si? list od CM czy to prawda? jezeli tak to kiedy dostaje sie ten list , dopiero we wrzesniu na meila tez nic nie dostalem . W ostatnim meilu jaki dostalem od CM pislao abym zlozyl papiery w dziale rekrutacji. Prosil bym o odpowiedz co z tym listem, czy wy tez tak macie?
ps. Na stronie CM nic nie wyczytalem o liscie, tam pisze ze wszytskie wiadomosci beda przesylane na konto IRK. sam juz nie wiem czekam na wasza odpowied?
Ponczo

edit:
na forum CM wyczytalem przed chwila ze listy moga przychodzic od konca sierpnia. czy to wtedy konczy sie termin odwolan?
Ostatnio zmieniony 2 sie 2009, o 16:18 przez ponczo, łącznie zmieniany 1 raz.
270285
Posty: 171
Rejestracja: 3 wrz 2008, o 21:44

Re: List od CM?

Post autor: 270285 »

Listy wysy?aj? po up?ywie terminu sk?adania odwo?a?.
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: List od CM?

Post autor: Grzybu123 »

Do mnie te? nic nie pszysz?o
Awatar użytkownika
agnes1108
Posty: 117
Rejestracja: 18 cze 2009, o 10:15

Re: List od CM?

Post autor: agnes1108 »

Spokojnie, na te listy trzeba pono? poczeka?Chocia? wiadomo chcia?o by sie miec wszystko czarno na bia?ym ze jest sie przyjetym:) Ale trzeba sie uzbroi? w troche cierpliwo?ci:)
Awatar użytkownika
Bereta
Posty: 33
Rejestracja: 4 lip 2009, o 22:12

Re: List od CM?

Post autor: Bereta »

Wczoraj dotar? do mnie list potwierdzaj?cy przyj?cie na studia, który zosta? wys?any priorytetem 26. sierpnia. Dodam, ?e mieszkam 120 km od Bydzi.
Awatar użytkownika
agnes1108
Posty: 117
Rejestracja: 18 cze 2009, o 10:15

Re: List od CM?

Post autor: agnes1108 »

Do mnie równiez dotar? wczoraj Szcerze mówi?c to nic ciekawego tam nie ma.
biofizchem
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2008, o 14:30

Re: List od CM?

Post autor: biofizchem »

ja dosta?am list ?e jestem przyj?ta i listy z jakim? formularzem ?e chce studiowa? wy te?
Awatar użytkownika
agnes1108
Posty: 117
Rejestracja: 18 cze 2009, o 10:15

Re: List od CM?

Post autor: agnes1108 »

Tak.
tygrysiczka
Posty: 99
Rejestracja: 14 wrz 2006, o 16:13

Re: List od CM?

Post autor: tygrysiczka »

Hej! w tym li?cie z formularzem jest napisane, ?e do 10 wrze?nia trzeba dos?a? drugie ?wiadectwo je?li kto? z?o?y? tylko jedno. My?licie, ?e tego terminu trzeba ?ci?le przestrzega Co, je?li kto? dostarczy to drugie ?wiadectwo nieco pó?niej? Chyba nie wykre?l? go z listy studentów. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: List od CM?

Post autor: Grzybu123 »

He he albo przestrzegne rodziców, ?eby nie odbierali drugiego listu z Bydgoszczy

A my?le, ?e mo?e by? ró?no i warto ich uprzedzi? wcze?niej (jak do tej pory w Bydgoszczy bardzo ?atwo si? by?o ze wszystkimi dogada?, tak ?e naprawd? widz? s? spore szanse)
Awatar użytkownika
agnes1108
Posty: 117
Rejestracja: 18 cze 2009, o 10:15

Re: List od CM?

Post autor: agnes1108 »

Ten list akurat nie jest polecony tylko zwyk?y Jest tam te? potwierdzenie podjecia studiów, wi?c raczej ja bym nie czeka?a z wysy?aniem, po prostu mo?ecie wys?ac to o?wiadczenie bez ?wiadectw, potem przedzwoni? do nich i wyt?umaczy? im dlaczego nie mo?ecie ich dostarczy? i po k?opocie
tygrysiczka
Posty: 99
Rejestracja: 14 wrz 2006, o 16:13

Re: List od CM?

Post autor: tygrysiczka »

Dzieki za odp. ! no nic, jutro zadzwonie do biura rekrutacji i mam nadzieje, ze sie dogadam z jego pracownikami pzdr !
Awatar użytkownika
kwiatek xD
Posty: 38
Rejestracja: 19 kwie 2009, o 22:47

Re: List od CM?

Post autor: kwiatek xD »

W?a?nie dlatego, ?e to zwyk?y nadal nic nie otrzyma?am.
Odpis jest jeszcze w ?odzi, mam nadziej?, ?e Poczta Polska nie zawiedzie, a Komisja pozwoli dostarczy? odpis pó?niej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości