Listy rankingowe

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
naataaliaa
Posty: 102
Rejestracja: 8 sty 2008, o 12:52

Listy rankingowe

Post autor: naataaliaa »

czy ktoś się orientuje kiedy wywieszą pierwszą listę na wumie na lekarski?
anq
Posty: 79
Rejestracja: 22 maja 2009, o 00:06

Re: Listy rankingowe

Post autor: anq »

właśnie! o to samo pytałam w dwóch innych tematach chociaż tak naprawdę terminu nikt nie zna. napisałam do nich maila, to mi pani odpowiedziała, że listy osób zakwalifikowanych na studia zostaną ogłoszone w ciągu dwóch tygodni od zakończenia rejestracji kandydatów. czyli najpóźniej 19 lipca! wie ktoś jak to w zeszłym roku było?
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: Listy rankingowe

Post autor: Acetylocholina »

nie ma informacji na stronie(przynajmniej ja nie znalazłam), więc napisz do niach e-maila
anq
Posty: 79
Rejestracja: 22 maja 2009, o 00:06

Re: Listy rankingowe

Post autor: anq »

w mailu też nic konkretnego nie powiedzieli jak już napisałam wcześniej.
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: Listy rankingowe

Post autor: Acetylocholina »

no czyli jak Ci tak napisali tzn., że sami konkretnie nie wiedzą, odpowiedzi sensowenej w miarę udzielili, więc wystarczy tylko czekać
anq
Posty: 79
Rejestracja: 22 maja 2009, o 00:06

Re: Listy rankingowe

Post autor: anq »

no tak. ale może ktoś powiedziałby nam jak to było rok temu? i kiedy pojawiły się listy?
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: Listy rankingowe

Post autor: Acetylocholina »

może przejrzyj temat progi punktowe na medycynę i stomatologię 2008, tam każdy konkretnego dnia pisał jaki jest próg,
pozdrawiam !
naataaliaa
Posty: 102
Rejestracja: 8 sty 2008, o 12:52

Re: Listy rankingowe

Post autor: naataaliaa »

dzięki za odpowiedzi, chyba pozostaje nam tylko czekać. pozdrawiam i trzymam kciuki
anq
Posty: 79
Rejestracja: 22 maja 2009, o 00:06

Re: Listy rankingowe

Post autor: anq »

wyniki w zeszłym roku były 12.07, tak znalazłam
Awatar użytkownika
krisofis
Posty: 184
Rejestracja: 1 lip 2008, o 12:53

Re: Listy rankingowe

Post autor: krisofis »

ja na tej ich stronie znalazłem, że na lekarsko-dentystyczny składanie dokumentów będzie od 8 lipca, co rozumiem w ten sposób że właśnie 8 lipca powinna być pierwsza lista. a czy tego samego dnia dadzą też lekarski? zobaczymy - mi się wydaje, że w zeszłym roku były wspólne terminy dla wszystkich wydziałów (ale nie jestem tego pewien)
Cytrulina
Posty: 136
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:16

Re: Listy rankingowe

Post autor: Cytrulina »

Ale czy na WUM-ie to nie jest tak, że najpierw składa się dokumenty a dopiero potem są ogłaszane wyniki przyjętych? Przynajmniej tak zrozumiałam czytając terminarz zamieszczony na stronie tejże uczelni. I teraz mam wątpliwości co do tego, bo myślałam, że najpierw są wyniki a później dopiero składa się papiery jak już się wie, że się dostało na tą uczelnię. Przynajmniej tak jest na SGGW i UW. Może ktoś mnie oświeci
Awatar użytkownika
Mimson
Posty: 135
Rejestracja: 8 cze 2009, o 11:19

Re: Listy rankingowe

Post autor: Mimson »

no tak po zakwalifikowaniu, w sumie to by troche dziwne bylo zeby przed
Cytrulina
Posty: 136
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:16

Re: Listy rankingowe

Post autor: Cytrulina »

Ok, dziękuję za odpowiedź na moje pytanie. I przep[raszam, że tak mieszam, ale tak jakoś dziwnie było w tym terminarzu napisane. Dla mnie też byłoby dziwne jakby przed trzeba było składać papiery Jeszcze raz dzięki

[ Dodano: |6 Lip 2009|, o 16:50 ]
P.S. A czy ktoś się orientuje czy listy rankingowe będą ogłoszone w Internecie czy trzeba będzie osobiście się zjawić na uczelni?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości