Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Mikolai
Posty: 337
Rejestracja: 26 kwie 2011, o 10:35

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: Mikolai »

To nie jest tak, że pierwszy rok kosztuje 29 000 zł, a następne są już coraz tańsze?
młody technik
Posty: 625
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 18:21

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: młody technik »

Ja złożyłem na lek, lek-dent i farmę do Lublina, nie ukrywam, że chciałbym tam studiować . Ale jeśli na lek, albo lek-dent nie dostał bym się do Lublina to bym poszedł gdzie indziej.
aleks029
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2013, o 11:22

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: aleks029 »

Mikolai pisze:To nie jest tak, że pierwszy rok kosztuje 29 000 zł, a następne są już coraz tańsze?
gdzieś mi się rzuciło kiedyś w oczy w regulaminach że uczelnie zastrzegają sobie, że opłata za kolejne lata studiów niestacjonarnych może wzrastać w stosunku do poprzednich, niestety
Awatar użytkownika
Lexie_
Posty: 24
Rejestracja: 7 kwie 2013, o 14:00

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: Lexie_ »

Od października idę na lekarski w Lublinie, jest może nas tu więcej?
maly_elf
Posty: 3
Rejestracja: 11 lip 2013, o 12:02

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: maly_elf »

Ja tez od pazdziernika lekarski w LublinieD

izkal94
Posty: 6
Rejestracja: 29 sty 2012, o 11:40

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: izkal94 »

Ja też zaczynam od października lekarski w Lublinie a wczoraj byłam składać dokumenty:) Zaskoczyło mnie to, że nie trzeba było mieć ze sobą białej, wiązanej teczki, ani koperty na decyzję o przyjęciu jak podobno w poprzednich latach.
LisaCuddy93
Posty: 32
Rejestracja: 15 cze 2013, o 14:58

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: LisaCuddy93 »

Ja w poniedziałek składam na razie na farmację, ale jak przyjmą mnie na lek do Bydzi, to zwolnię miejsce
Awatar użytkownika
Lexie_
Posty: 24
Rejestracja: 7 kwie 2013, o 14:00

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: Lexie_ »

izkal94 pisze:Ja też zaczynam od października lekarski w Lublinie a wczoraj byłam składać dokumenty:) Zaskoczyło mnie to, że nie trzeba było mieć ze sobą białej, wiązanej teczki, ani koperty na decyzję o przyjęciu jak podobno w poprzednich latach.
Ja wysyłałam dokumenty kurierem, więc nie wiem. A decyzja o przyjęciu będzie wysyłana pocztą we wrześniu z tego co słyszałam, tak? Czy może dostaje się ją od razu przy złożeniu dokumentów, a mnie ominęło to wysyłając je kurierem?
Awatar użytkownika
Lexie_
Posty: 24
Rejestracja: 7 kwie 2013, o 14:00

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: Lexie_ »

Poprawka. Decyzja będzie wysłana pocztą pod koniec lipca
izkal94
Posty: 6
Rejestracja: 29 sty 2012, o 11:40

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: izkal94 »

Całkiem możliwie, mnie powiedziano, że decyzja powinna dojść w przyszłym tygodniu.
michal_p2
Posty: 22
Rejestracja: 30 cze 2011, o 15:05

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: michal_p2 »

Co prawda jeszcze się nie dostałem oficjalnie, ale myślę że 173 pkt wystarczą, tak więc witam przyszłych kolegów/koleżanki z 1 roku w Lublinie :)
Awatar użytkownika
Lexie_
Posty: 24
Rejestracja: 7 kwie 2013, o 14:00

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: Lexie_ »

Hmmm, a wie ktoś może kiedy dostaniemy jakieś informacje co do tego jakich podręczników i materiałów będziemy potrzebowali na pierwszy semestr?
michal_p2
Posty: 22
Rejestracja: 30 cze 2011, o 15:05

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: michal_p2 »

Lexie_ pisze:Hmmm, a wie ktoś może kiedy dostaniemy jakieś informacje co do tego jakich podręczników i materiałów będziemy potrzebowali na pierwszy semestr?
Na stronie UM są adresy do stron poszczególnych katedr i tam jest plan zajęć dla każdego roku, podręczniki itp.

Nie wiem jak to się odbywa w Lublinie, ale np na SUMie trzeba bylo byc przygotowanym dość dobrze na pierwsze zajęcia bo wyrzucali jak ktos nie umiał
Ale to sie musi wypowiedziec ktos z Lublina
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości