Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
LisaCuddy93
Posty: 32
Rejestracja: 15 cze 2013, o 14:58

Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: LisaCuddy93 »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów

Od dawna biernie przeglądam forum, zdecydowałam jednak, że warto się przyłączyć

Kto z Was wybiera się w tym roku, podobnie jak ja, na umed do Lublina?
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: szska »

Hej, ja złożyłam tam aplikację na lek-dent Ale czy tam pójdę to się okaże, bo w inne miejsca też poskładałam
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: kokardka »

szanoska pisze:Hej, ja złożyłam tam aplikację na lek-dent Ale czy tam pójdę to się okaże, bo w inne miejsca też poskładałam
Ja składałam na aż 4 kierunki: lek, lek-dent, farmę i analitykę. Na 2 pierwsze raczej nie mam już co liczyć ale farmacja lub analityka to całkiem możliwe Chociaż muszę przyznać, że Lublin nie jest moim numer 1.
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: szska »

kokardka, jeśli mozna spytac, co jest numerem 1? Bo ja też w różne miejsca na różne kierunki poskładałam, ale liczę że na ŚUM się dostane bo czuje że moje punkty będą na granicy ostatecznych progów:P
Awatar użytkownika
Gąbka
Posty: 162
Rejestracja: 17 maja 2013, o 16:56

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: Gąbka »

Też składam do Lublina, na lek-dent, ale mam cichą nadzieję, że przyjmą mnie w innym mieście, gdyż do Lublina mam kawał drogi .
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: kokardka »

szanoska pisze:kokardka, jeśli mozna spytac, co jest numerem 1? Bo ja też w różne miejsca na różne kierunki poskładałam, ale liczę że na ŚUM się dostane bo czuje że moje punkty będą na granicy ostatecznych progów:P
O ile załapię się w ogóle na lek to Łódź (matma mnie ratuje), lub wrześniowo-październikowy ŚUM Ale wyczuwam farmację i wtedy chciałabym do Krakowa
Adas18
Posty: 34
Rejestracja: 2 lip 2012, o 13:21

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: Adas18 »

Ja tez składam ale tylko na lek
krzysztofkl
Posty: 48
Rejestracja: 21 lut 2013, o 10:33

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: krzysztofkl »

A wiecie że jest teraz ta ustawa o ECTS?Będziecie mieć tyle kasy żeby iść na zastępczy kierunek?
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: szska »

krzysztofkl, dla mnie inne kierunki nie są zastępcze, siedziałam rok w domu, jeśli teraz się nie uda na lek-dent to już sobie daruję i zostanę tam gdzie się dostane, czyli na farmacji albo dietetyce
Awatar użytkownika
akamaru173
Posty: 71
Rejestracja: 7 gru 2012, o 15:18

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: akamaru173 »

Ja z kolei składałem do Lublina na lekarski, lekarsko-dentystyczny i farmację. Mam nadzieję że biologia nie poszła mi bardzo tragicznie bo to popsułoby mi plany. Dla mnie też Lublin nie jest ostatecznym celem. Wolałbym WUM ale nie wiem czy się dostanę. Muszę poczekać do 28 czerwca żeby poznać wyniki i dopiero wtedy wybiorę kierunek. Mam nadzieję, że zdążę.ltmyśli
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: szska »

akamaru173, na WUMie zdążysz, tam mają mega lajtowe terminy, chyba najdłuższe z wszystkich uczelni. U mnie chemia zdecydowanie lepiej w porównaniu z zeszłym rokiem, biologia porównywalnie, ale mam nadzieję, że próg 80 punktów przekroczę. Co będzie to będzie, może się wszyscy w Lublinie spotkamy, chociaż ja stawiam bardziej na ŚUM, bo mam bliżej, a Poznań (no mimo, że bliżej nie mam, wręcz najdalej D) to już w ogóle byłby kosmos
Awatar użytkownika
akamaru173
Posty: 71
Rejestracja: 7 gru 2012, o 15:18

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: akamaru173 »

szanoska, a na farmację gdzieś skadałaś? W sumie ten kierunek jest dobrą alternatywą jeśli biologia nie pójdzie i lekarski będzie nieosiągalny Zwłaszcza że krążą pogłoski o bardzo rygorystycznym kluczu z biologii. A ty gdzieś teraz studiujesz?
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Lublin: farma lub lek :D kto w tym roku?

Post autor: rysieńka »

Złożyłam do Lublina, nawet im kasę zapłaciłam. Jednak Lublin nie jest moim priorytetem, trochę daleko i beznadziejny dojazd
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 45 gości