Lwów 2011

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Tuśka246
Posty: 6
Rejestracja: 16 sie 2011, o 13:26

Re: Lwów 2011

Post autor: Tuśka246 »

Mało osób przyjmują A jakie miałeś / aś jeszcze reakcje oprócz tej dysocjacji?wszyscy maja taki typ zadań , czy zdazaja się zadania z innych działów chemii? dzięki za info!

Tuśka246
Posty: 6
Rejestracja: 16 sie 2011, o 13:26

Re: Lwów 2011

Post autor: Tuśka246 »

Mało osób przyjmują A jakie miałeś / aś jeszcze reakcje oprócz tej dysocjacji?wszyscy maja taki typ zadań , czy zdazaja się zadania z innych działów chemii? dzięki za info!

Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: Lwów 2011

Post autor: OlgaB »

teka55, no właśnie zastanawia mnie co jest tam aż takiego przyciągającego. jeżeli ktoś tam idzie bo nie dostał się w Polsce to nie lepiej poczekać rok i spróbować jeszcze raz?
ookineta
Posty: 363
Rejestracja: 15 mar 2011, o 20:44

Re: Lwów 2011

Post autor: ookineta »

a czy nie lepiej każdemu zostawić decyzję i nie zadawać głupich pytań?
Tuśka246
Posty: 6
Rejestracja: 16 sie 2011, o 13:26

Re: Lwów 2011

Post autor: Tuśka246 »

A jak tam dzisiaj egzaminy? Macie jakieś nowe informacje? [at], skoro uważasz, ze lepiej, to wyba nikt Ci tam na sile nie każe studiować

Awatar użytkownika
fleris
Posty: 119
Rejestracja: 15 sty 2010, o 17:29

Re: Lwów 2011

Post autor: fleris »

Nie wiem dlaczego nikt nie odpowiedział OldzeB. Sama sie zastanawiam nad waszym wyborem. Studia są płatne?

kazimiera1991
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2011, o 23:37

Re: Lwów 2011

Post autor: kazimiera1991 »

witam, ja zlozylam papiery 9 sierpnia. termin mam na 6 września, w razie dostnaia się poszukuje ludzi do mieszkania . Pochodzę z Tychów k. Katowic
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: Lwów 2011

Post autor: OlgaB »

Tu&#x15Bka246 pisze: [at], skoro uważasz, ze lepiej, to wyba nikt Ci tam na sile nie każe studiować

hehe ale nikt mnie na siłe nie zmusza ba sama też się tam nie pcham po prostu ciekawi mnie wasz wybór i tyle.dlaczego akurat zdecydowaliście się na studia na Ukrainie a nie w Polsce.jezeli nie macie ochoty o tym mówic to ok nie ma tematu.
teka55
Posty: 14
Rejestracja: 14 lip 2011, o 20:16

Re: Lwów 2011

Post autor: teka55 »

Bo na przykład ktoś się nie dostał w kraju ?

Tam są studia tańsze(płatne oczywiście) niż u nas
P.S
Gdybym miał wolne 20-34 tyś. rocznie to nie robiłoby mi różnicy gdzie studiuję czy tu czy tam .
Niestety nie mam i wybieram tam gdzie jest taniej.
Uczysz się dla siebie- niezależnie na jakiej uczelni

"teka55, no właśnie zastanawia mnie co jest tam aż takiego przyciągającego. jeżeli ktoś tam idzie bo nie dostał się w Polsce to nie lepiej poczekać rok i spróbować jeszcze raz?


A może ktoś nie chce marnować roku siedząc na dupie ?
Sam nie widzę swojego powtarzania materiału .
Nie zapominaj że nikt nie daje gwarancji że poprawisz


Jeśli nie byłaś we Lwowie to polecam .
Piękne miasto , kawał historii Polski
legolas55
Posty: 105
Rejestracja: 5 lip 2011, o 21:04

Re: Lwów 2011

Post autor: legolas55 »

spory kawalek
paulinaLVIV
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2011, o 13:39

Re: Lwów 2011

Post autor: paulinaLVIV »

Cześć, już po egzaminie z 19 sierpnia -wynik pozytywny Radze się przygotować -nie jest tak łatwo jak w tamtym roku: z 20 osób zostało 11. Były osoby z przygotowanymi odpowiedziami do pytań i na nic się to zdało. Sama już nie wiem na co zwracają uwagę : egzamin czy maturę. Na pewno niemile widziany stres – podchodzili psychologicznie do każdego- Ktoś mocno zdenerwowany nie dawał sobie rady
Na Ukrainie nie byłam sama, we wszystkich formalnościach pomógł mi Mikołaj – 32 letni mieszkaniec Lwowa dobrze mówiący po polsku Do tych którzy : nie znają ukraińskiego, mają wiele obaw o sam pobyt ( nocleg, kłopoty z policja, kradzież)—Uwierzcie zawsze raźniej z sympatycznym i obrotnym Ukraińcem, który pomoże i odstresuje przed samym egzaminem . Jeśli masz jakieś pytania pisz do mnie lub do Mikołaja
forunia
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2011, o 11:05

Re: Lwów 2011

Post autor: forunia »

Hej, wiem że może nie w temacie ale widzę że tylko tu się coś dzieje.
Mam pytanie odnośnie wizy. Czy jak złoże ją jak będę jechała od razu do Lwowa jakoś 28.08 to nie będę miała problemu z zameldowaniem i poźniej oni tą wizę wysyłają do uczelni czy jakiś inny podany przez nas adres?
Z góry dzięki za odp
beemka
Posty: 10
Rejestracja: 12 maja 2011, o 17:19

Re: Lwów 2011

Post autor: beemka »

jest na forum ktoś z obecnych studentow medycyny we Lwowie, kto moglby mi odpowiedziec na pare pytan?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 5 gości