LWÓW 2016/2017

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
marijuanaa
Posty: 10
Rejestracja: 8 maja 2015, o 13:11

LWÓW 2016/2017

Post autor: marijuanaa »

Witam. Jestem zainteresowana studiowaniem we Lwowie medycyny. Za każda infromacje lub pomoc bede wdzieczna.
Pozdrawiam
marijuanaa
Posty: 10
Rejestracja: 8 maja 2015, o 13:11

Re: LWÓW 2016/2017

Post autor: marijuanaa »

Troche poszperalam na oficjalnej stronie uniwersytetu i znalazłam takie informacje (wklejam z google translate):
15.08-15.11- jest termin przyjmowania cudzoziemców na studia.
Obcokrajowcy powinni przedstawić następujące dokumenty:
za. Zastosowanie w imieniu Rektora z wnioskiem o przyjęcie na studia w Uniwersytecie na zasadach komercyjnych
b. Wypełniony formularz wniosku (w tym imię i nazwisko, data urodzenia, numer paszportu, obywatelstwo, stały adres, telefon, faks, e-mail wnioskodawcy)
do. Oryginał Wykazie liceum lub na uczelni / edukacji uniwersyteckiej z pełną listę kursów, wraz z oryginałami wszystkich dyplomów, certyfikatów i licencji (powinny być przetłumaczone na język ukraiński i zalegalizowane przez notariusza i ukraińskiej ambasady w danym kraju)
re. Oryginał aktu urodzenia (powinny być przetłumaczone na język ukraiński i zalegalizowane przez notariusza i ukraińskiej ambasady w danym kraju)
mi. Kopia wewnętrznej stronie (ach) paszportu
fa. Wyniki badania fizykalnego (powinny być przetłumaczone na język ukraiński i zalegalizowane przez notariusza i ukraińskiej ambasady w danym kraju)
sol. Wyniki badań laboratoryjnych na obecność wirusa AIDS (powinny być przetłumaczone na język ukraiński i zalegalizowane przez notariusza i ukraińskiej ambasady w danym kraju)
h. 12 fotografie o wymiarach 3x4 cm. Każde
koszt roczny 4300$
marijuanaa
Posty: 10
Rejestracja: 8 maja 2015, o 13:11

Re: LWÓW 2016/2017

Post autor: marijuanaa »

Stworzyłam ten wątek, by uzyskac rzetelne informacje. a sama musze w nim pisac
Pośrednicy. Każdy z nich opisuje sie najlepiej, koloryzuje i zapewnia, że tylko z nim uda nam sie dostac na studia. Kontaktowałam sie z dwoma i kazdy twierdzi co innego na temat rekrutacji na tej samej uczelni (Lwów). Jeden twierdzi, ze jest egzamin ustny z biologii i chemii. Drugi, ze jest tylko egzamin z chemii i dyktando, a podania nalezy zlozyc do konca tego tygodnia. Ceny takiej wspolpracy? Rownie odmienne. Pan nieoficjalny przedstawiciel Lwowa zyczy sobie 600EU, w tym wszystkie dodatkowe koszty (zaproszenie, tlumaczenia, wpisowe i chyba ubezpieczenie). Oficjalny przedstawiciel, az 1000$ (USD) + wszystkie dodatkowe koszty ponosimy my.
Narazie tyle.
wojtek07092015
Posty: 3
Rejestracja: 2 sie 2016, o 22:56

Re: LWÓW 2016/2017

Post autor: wojtek07092015 »

I tak się nie dostaniesz.
ssoleil
Posty: 43
Rejestracja: 29 cze 2012, o 14:17

Re: LWÓW 2016/2017

Post autor: ssoleil »

Wolny pokój do wynajęcia w 3 pokojowym mieszkaniu. 5 min od uczelni. Mieszkanie bardzo ładne, duże i zadbane. Nie ma problemów z zameldowaniem. Info prv
nadfad
Posty: 69
Rejestracja: 8 lip 2016, o 20:27

Re: LWÓW 2016/2017

Post autor: nadfad »

A później jeszcze nostryfikacje jak już skończysz, z tym podobno też ciężko(nauczycielka w liceum coś wspominała), ale osobiście nie miałem przyjemności się przekonać. Nie lepiej nauczyć się i dostać u nas?
teraz_qrde_ja
Posty: 71
Rejestracja: 22 sty 2008, o 20:41

Re: LWÓW 2016/2017

Post autor: teraz_qrde_ja »

Cześć, studia we Lwowie są płatne, można studiować po angielsku i rosyjsku. Jeśli myślisz o przenosinach to będzie to loteria, a jeśli się już przeniesiesz to są różnice programowe które są płatne tak jak i cała reszta studiow konczona w Polsce. A ty juz we Lwowie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości