Łysienie poporodowe

Dyskusje na temat chorób, ich przebiegu, zapobieganiu oraz sposobach leczenia. Opinie użytkowników nie zastępują fachowej wiedzy medycznej i wizyty u lekarza.
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: Łysienie poporodowe

Post autor: AnnaWP »

Tak, uczono mnie o tym. Kwestia polega na tym, że w czasie ciąży zahamowane jest nieco wypadanie włosów i czupryna robi się bujniejsza, a po porodzie może gwałtownie wrócić do normy. Może wyglądać przerażająco, ale nie powinno wypaść więcej włosów, niż urosło w czasie ciąży dodatkowo, słowem nie będzie gorzej niż przed ciążą.
kokoszka99999
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2014, o 23:05

Re: Łysienie poporodowe

Post autor: kokoszka99999 »

Po porodzie miałam podobny problem. Włosy leciały mi z głowy jak liście z drzewa. Doszły do tego wahania hormonalne i moja czuprynka wyłysiała. Na czubku głowy miałam już placki prawie bez włosów. Przyjaciółka poleciła mi preparat NR 07", który stosował jej mąż. Byłam zdesperowana więc wypróbowałam. Teraz nie żałuję. Moje włosy przestały wypadać a do tego po około dwóch miesiącach zaczęły odrastać. Wyraźnie było już widać króciutkie włoski. Z czystym sumieniem mogę wam go polecić.
akademia18

Re: Łysienie poporodowe

Post autor: akademia18 »

Ja zaś mogę zaproponować kuracje wzmacniającą i odmadzajacą w [mod]. Nie tylko na wypadanie włosów ale i na inne dolegliwości po choroby nawet bardzo poważne. Zastosowanie wielu zabiegów przynosi super efekty. Proponuje zajrzeć na stone internetową [mod].
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości