Marzec 2008

Pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki, rozwiązywanie zadań maturalnych oraz wykaz arkuszy maturalnych z fizyki
miodzio
Posty: 123
Rejestracja: 8 gru 2006, o 18:23

Re: Marzec 2008

Post autor: miodzio »

a czy mógłby ktoś sciągnąć z rapidsharea i mi przesłać na maila obie - P i R Byłbym bardzo wdzięczny ]
lika

biola rozszerzona taka samam wszędzie?

Post autor: lika »

słuchajcie jak to było z tą maturą z biologi były 2 wersje po podobno matura z biologi rozszerz z jaworzna róŻniła się od tej którą pisali inni. ja niestety nie pisałam tej próbnej i nic nie wiem jak to jest, a jestem z mazowieckiego. mam tylko arkusz z jaworzna, wie któś co było na maturze z cke warszawa? czy to bujda z tymi 2 wersjami. :-D
nogonorek

Re: Marzec 2008

Post autor: nogonorek »

wg mnie nie bylo roznych wersji.rozne przedmioty przygotowywaly rozne komisje.jestem ze swietokrzyskiego i pisalem biologie z jaworzna,chemie bodajze z poznania, a fizyke z gdanska
Kamillot

Re: Marzec 2008

Post autor: Kamillot »

Z fizyki rozszerzona była łatwa. 73% przy czym, sprawdzał to wymagający nauczyciel i kilku punktów nie dostałem. Prawdziwa nie moŻe być taka łatwa.
ema
Posty: 74
Rejestracja: 26 lis 2007, o 09:14

Re: Marzec 2008

Post autor: ema »

zgadzam się z przedmówcami miałem 87% bez problemu. Czyli możemy się spodziewać ostatecznych progów na medycynę (fiz. rozszerzona) w granicach 245 ptk. bo przecież uczelni, które chcą rozszerzoną jest już tylko kilka
nogonorek

Re: Marzec 2008

Post autor: nogonorek »

ja spodziewam sie progow w granicach 295pkt.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Marzec 2008

Post autor: Korczaszko »

nogonorek pisze:ja spodziewam sie progow w granicach 295pkt.
dobre
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Marzec 2008

Post autor: Usagi_Tsukino »

to 295 pkt to chyba lekko przesadzone xP ja rozumiem, że na medycynę idą ludzie zdolni, ale na próg 295 to musieliby być geniusze
Oktawia

Re: Marzec 2008

Post autor: Oktawia »

Mam wielką proźbę czy mógłby mi ktoś przesłać odpowiedzi do fizyki rozszerzonej, poniewaŻ nie działa mi rapidshare?
Będę bardzo wdzieczna
Please
Oktawia

Re: Marzec 2008

Post autor: Oktawia »

to mój mail [at].pl
diap

fizyka rozszerzona

Post autor: diap »

Oktawia pisze:to mój mail [at].pl
Twój rapidshare działa ale musisz poczekać 100 minut, bo tyle osób juŻ tam zaglądało.
lusia

Re: Marzec 2008

Post autor: lusia »

hej ) słuchajcie bo tamten link co kolega z maturami podał, został zablokowany / mógłby ktoś to wrzucić jeszcze raz?ltroszę )
bedroom-bar
Posty: 97
Rejestracja: 11 lip 2007, o 09:04

Re: Marzec 2008

Post autor: bedroom-bar »

nogonorek pisze:ja spodziewam sie progow w granicach 295pkt.
chyba zamiast 2 tam powinno być 1 ]

Módlmy się tylko o łatwe zadania z fizy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość