Marzec 2008

Pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki, rozwiązywanie zadań maturalnych oraz wykaz arkuszy maturalnych z fizyki
miodzio
Posty: 123
Rejestracja: 8 gru 2006, o 18:23

Marzec 2008

Post autor: miodzio »

Czy ktoś znalazł w necie zadania do fizyki poziom podstawowy i rozszerzony. Na obu poziomach mi zależy. Niestety nie znam żadnej osoby piszącej fizyki jako obowiązkowego i nie mam zadań. Mile widziane zadania z odpowiedziami, chociaż i bez nie nie zginę ] Heh na stronie CKE napisane jest że zadanie nie będą publikowane
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Marzec 2008

Post autor: Korczaszko »

skoro są niepublikowane (kurde sama szukam biologii i chemii choć jeszcze mało intensywnie) to może w szkole się spróbuj spytać oowinni mieć choć jeden arkusz, to może dadzą ci skserować
miodzio
Posty: 123
Rejestracja: 8 gru 2006, o 18:23

Re: Marzec 2008

Post autor: miodzio »

pani Korczaszko pisze:kurde sama szukam biologii i chemii choć jeszcze mało intensywnie
Linki do chemii jaka była w marcu są podane na tym forum, podstawa jest na pewno dobra bo ja ją pisałem , rozszerzenie pewnie też dobre
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Marzec 2008

Post autor: Korczaszko »

jak wspominałam mało intensywnie dopiero wróciłam do domu. nie chciałam wchodzić w tematy dotyczące tych matur, bo chce sobie zrobićprawdziwą maturę w domu, nie znając pytań żeby mieć chociaż namiastkę tego co spotkałby mnie w szkole, gdybym na niej była. a spodziewam się że pewnie roztrząsane jest każde pytanie jutro sie temu przyjrzę, dziś za późno na myslenie
ja

Re: Marzec 2008

Post autor: ja »

a jak wam poszla fizyka rozszerzona ile 5? wg was była trudna
ja

Re: Marzec 2008

Post autor: ja »

ile %? mialo byc:P Piszcie bo chce zobaczyc czy chociaz troszke wam dorównuje:P
poadi
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2008, o 10:49

Re: Marzec 2008

Post autor: poadi »

pytania na tegorocznej rozszerzonej nie były bardzo wydziwione, nie ucze sie za mocno a bede mial cos pod stowke
Jako, że CKE postanowiła nie umieszczać swoich arkuszów na swojej stronie, to ja postanowiłem umieścić te arkusze na swojej stronie
ja

Re: Marzec 2008

Post autor: ja »

pomyłka mialam 50%, nie byly trudne? BY£Y STRASZNIE! a ty nie zawyzaj poziomu dla poŻadnych obywateli RP
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: Marzec 2008

Post autor: lung »

I bardzo dobrze postanowiles poadi Wielki dzieki hehe !
Eklerka
Posty: 173
Rejestracja: 6 cze 2006, o 18:25

Re: Marzec 2008

Post autor: Eklerka »

Zrobie sobie ja w weekendzik i zobacze jak mi pojdzie super ze wrzuciles to tutaj
miodzio
Posty: 123
Rejestracja: 8 gru 2006, o 18:23

Re: Marzec 2008

Post autor: miodzio »

ja nie moge tego otworzyc, albo nie umiem
Belleteyn
Posty: 114
Rejestracja: 19 kwie 2007, o 15:34

Re: Marzec 2008

Post autor: Belleteyn »

Mi też nie działa, chociaż normalnie nie mam problemówz rapidsharem .
moreno
Posty: 208
Rejestracja: 11 sie 2007, o 17:03

Re: Marzec 2008

Post autor: moreno »

a ma ktoś może odpowiedzi do fizyki podstawowej?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość