Maść na trądzik różowaty

Jak utrzymać zdrową skórę, jak pielęgnować, czego unikać. Badania struktury i funkcje skóry, schorzenia skóry, paznokci i włosów.
basia28
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 05:45

Maść na trądzik różowaty

Post autor: basia28 »

Już nie jestme w stanie stwierdzić kiedy nie miałam problemu z czerwonymi plamami na skórze. Jak na razie staram się ten trądzik maskować jednak taka tapeta codzienie również nie jest dobra. Czy są jakieś maści które sa w stanie złagodzić te objawy?
walkway
Posty: 39
Rejestracja: 16 mar 2017, o 09:32

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: walkway »

Byłaś z tym od dermatologa? Sama odwiedziłam lekarza pirwszy raz w zeszłym miesiącu i dostałam od pani doktor zalecenie stosowania kosmetyków Acnerose ( konkretnie kremu na dzien). Kupiłam sobie jednak cala serię. I ogolnie jestem bardzo zadowolona .Efekty bardzo szybko. Buzia wygląda lepiej. Aż tak się nie czerwieni jak wcześniej. Warto jest równiez brać witamine C tak aby wzmocnić naczynia włosowate twarzy.
basia28
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 05:45

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: basia28 »

Witamine C biorę. Jak na razie smaruję się maścią cynkową, ale średnio działa. Nie byłam jeszcze u dermatologa ( znaczy się byłam ale 4 lata temu i na fundusz a to raczej się nie liczy). Czy bedę musiala mieć receptę na te kosmetyki?
walkway
Posty: 39
Rejestracja: 16 mar 2017, o 09:32

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: walkway »

Nie musisz mieć. Dostaniesz bez recepty. Kupisz przez internet Tak jak wspominałam najlepiej serią (sama mam krem na dzien, na noc, tonik no i paste, którą używam jak maseczkę dwa razy w tygodniu). No i dietę trzymasz? Jesli masz trądzik rózowaty to powinnaś zrezygnowaz z niezdrowych produktów. Z czekkolady,fast foodów Wszystko to może pogarszać kondycje skory i sprawić,ze trądzik rózowaty będzie robił się jeszcze bardziej widoczny. Latem koniecznie krem z filtrem. Opalanie się jest niewskazane.
basia28
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 05:45

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: basia28 »

Nie opalam się ponieważ mam duzo pieprzyków i nie lubię:P Dietę niby trzymam ale czasami zdarza mi się wyskoczyc do mc donalda Oj trudno będzie z tego zrezygnowac. Nie kupię tych kosmetykow w aptece?
walkway
Posty: 39
Rejestracja: 16 mar 2017, o 09:32

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: walkway »

Raz widziałam Acnerose w stacjonarniej ale chyba tylko krem na noc. Nie wiem , musisz poszukać. Sama mieszkam w mnejszym mieście, tak wiec moze w większym będzie wybór.
robak123
Posty: 2
Rejestracja: 12 cze 2017, o 15:02

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: robak123 »

polecam Zorac, próbowałem chyba wszystkiego i dopiero on mi pomógł
Krestomanci
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2017, o 22:20

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: Krestomanci »

Musisz skupić sie na zahamowaniu rozmoju bakteri Propionibacterium acnes. Pamietaj także, że obecność skóry tłustej nie jest jednoznaczna ze stosowaniem preparatów wyszajacych ( i odwrotnie). Często przetłuszczająca bądź mieszana cera , będąca dobrym miejsce dal rozwoju drobnoustrojów, woła o odpowiednie nawilżenie. Polecam odpowiednie !naturane! kosmetyki do twarzy, gdyż to, że krem synteyczny wykazuje działanie nawilżające może być złudne. Witamina C, ma działanie sciągajace na naczynia krwionośne, więc faktycznie może pomóc (choć w niewielkim stopniu).
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: krim »

Acnerose ogólnie super. Mam płyn i paste na noc. I o ile wcześniej nie byłem w stanie ogolić się całkowicie ( jednak zarost zakrywał po części trądzik rózowaty) to teraz cera wygląda o wiele lepiej.
I co najlepsze stosuję zaledwie miesiąc
alessee

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: alessee »

No a jak z wydajnością? Sama się przymierzam do kupna i przymierzam. Może wreszcie kupię
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: krim »

Nie wiem ile sobie nakładasz tego na twarz ale ja ogólnie nie lubię sie paciać do oporu tak wiec mi kosmetyki ogólnie na długo starczają .Acnerose nie jest tutaj wyjatkiem. Tak wieć jest to dość wydajne. MOim zdaniem warto jest sobie coś takiego machnąć. Szczególnie jeśli jeden krem starcza na 3-4 miesiące.
biolymad
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2017, o 08:06

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: biolymad »

Też bym sobie kupiła te acnerose. Czy zamawialiście ten krem na tej stronie: [spam] ?
Wolę się upewnić czy to nie ściema, bo już zdarzyło mi się, że zamówiłam z nieoryginalnej strony.
Marta55
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2018, o 14:27

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: Marta55 »

Hej, na mnie Acnerose też działa

Kupiłam cały zestaw. Testuję od miesiąca. I jestem bardzo zadowolona! Rumień prawie całkowicie zniknął!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości