MATERIAŁY NA I ROK LEKU

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lukrecja1
Posty: 60
Rejestracja: 6 lip 2011, o 09:10

Re: MATERIAŁY NA I ROK LEKU

Post autor: lukrecja1 »

A jakie książki/materiały przydają się najbardziej na 1 roku, co kupić a czego nie?
Kacia1001
Posty: 55
Rejestracja: 24 mar 2012, o 15:48

Re: MATERIAŁY NA I ROK LEKU

Post autor: Kacia1001 »

A czy gdzieś na stronie w ogóle można znaleźć to, co jest potrzebne? Czy wszystkiego się dowiemy w sierpniu, kiedy przyjdą listy?
Merien
Posty: 61
Rejestracja: 6 gru 2008, o 10:34

Re: MATERIAŁY NA I ROK LEKU

Post autor: Merien »

Literatura jest w przewodnikach, ale IFMSA udostępniła niezbędnik pierwszaka", gdzie jest wszystko wypisane

Btw, szkoda pieniędzy na materiały elektroniczne, nie dajcie się oszukać multikontom
rkgreen
Posty: 59
Rejestracja: 24 sie 2012, o 19:38

Re: MATERIAŁY NA I ROK LEKU

Post autor: rkgreen »

Czy ktoś z Was zna hasła do kont UMP itp. na chomikuj.pl?
tak-jakos
Posty: 117
Rejestracja: 30 cze 2013, o 16:39

Re: MATERIAŁY NA I ROK LEKU

Post autor: tak-jakos »

A czy w Poznaniu poza Woźniakiem i Grayem warto zaopatrzyć się w jakieś inne podręczniki do anatomii? Mam możliwość wypożyczenia u siebie w bibliotece wszystkich tomów Narkiewicza, ale nie wiem czy ma to jakiś sens, bo nie słyszałam o tym, żeby ktoś na UMP uczył się z tych książek.
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: MATERIAŁY NA I ROK LEKU

Post autor: mickey_mouse »

drobinka pisze:A czy w Poznaniu poza Woźniakiem i Grayem warto zaopatrzyć się w jakieś inne podręczniki do anatomii? Mam możliwość wypożyczenia u siebie w bibliotece wszystkich tomów Narkiewicza, ale nie wiem czy ma to jakiś sens, bo nie słyszałam o tym, żeby ktoś na UMP uczył się z tych książek.
bierz Narka! Jego podręczniki są super, ja na przykład głowy i szyi uczyłam się tylko z IV tomu Narkiewicza. Generalnie wiedza jest tam logicznie zebrana, wszystko co najważniejsze, nawet ryciny są pomocne, mimo, że bardzo proste. Nawet się nie zastanawiaj
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości