Matura 2010 - CHEMIA

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: stellar »

ja mam 87 a myślałam, ze będzie 83 euforia
Awatar użytkownika
Titan
Posty: 30
Rejestracja: 25 cze 2010, o 12:24

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: Titan »

95%
nie ma to jak doszkiwac sie kondensacji claisena w zwyklej polimeryzacji -.-
Awatar użytkownika
marth
Posty: 376
Rejestracja: 30 sie 2009, o 05:14

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: marth »

Titan pisze:95%
nie ma to jak doszkiwac sie kondensacji claisena w zwyklej polimeryzacji -.-
To chyba dowód na to, że wychodzenie poza program przy nauce do matury nie popłaca
Awatar użytkownika
marth
Posty: 376
Rejestracja: 30 sie 2009, o 05:14

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: marth »

W tym roku na egzaminie wstępnym trzeba było wybrać odczynnik, którym można wykryć zanieczyszczenie wody benzenem. Do wyboru były: woda bromowa, wodorotlenek miedzi (II) i coś jeszcze. Moja chemiczka powiedziała mi potem, że właściwie każda z tych reakcji zajdzie, ale nie ma tego w programie. Co powstanie to nie wiem, ale nie mam zamiaru sobie tym zaprzątać głowy Ja na szczęście nie byłem przeuczony i wybrałem wodę bromową, bez kombinowania
mellody
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2010, o 15:02

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: mellody »

prosze was o szczera odp.czy mam wogole szanse na stomatologie do lublina lodzi czy krakowa ze 193 pkt z trzech obowiazkowych przedmiotow?
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: lith »

mellody pisze:prosze was o szczera odp.czy mam wogole szanse na stomatologie do lublina lodzi czy krakowa ze 193 pkt z trzech obowiazkowych przedmiotow?
obowiązkowych, znaczy biochem fiz, czy bio chem mat?. bo chyba nie mat pol ang
wedrowycz_ka
Posty: 283
Rejestracja: 30 cze 2010, o 16:04

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: wedrowycz_ka »

mellody, teoretycznie rzeczy niemożliwych nie ma.
Sprawdź sobie na lubelskiej stronie opracowanie statystyczne to da Ci jakiś pogląd na sprawę.
mellody
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2010, o 15:02

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: mellody »

biol chem mat parzyłam na te opracowaniaale dla mnie nadziei raczej nie ma. patrzac na wasze wyniki to nie wiem z czym do ludzi ide.tylko wam głowe pytaniami zawracam ale dziekuje wam za odp
Awatar użytkownika
kamilorni
Posty: 539
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:22

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: kamilorni »

U mnie o jeden procent więcej niż to sobie teoretycznie obliczyłem, czyli 83% i teraz myśli zaprzątają mi głowę, czy ze 150 punktami dostanę się na weterynarię.
Awatar użytkownika
neve
Posty: 762
Rejestracja: 3 maja 2010, o 12:35

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: neve »

ja poprawiłam maturę o 1 %


zajebiście
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: onlyma »

neve : ja nie dość, że nie poprawiłam wyniku sprzed roku to napisałam o 21% gorzej. Więc wszystko jest możliwe (:
kerla2
Posty: 61
Rejestracja: 26 kwie 2009, o 07:14

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: kerla2 »

neve pisze:ja poprawiłam maturę o 1 %


zajebiście
Nie przejmuj się Ja poprawiłam o 6% - to też nie jest rewelacja.
Poza tym w tym roku średnie są naprawdę kiepskie, a z tego, co widzę na forum, to też nie ma jakichś rewelacji, szczególnie z biologii. Więc miejmy nadzieję, że progi będą niższe (o ile poprawiałaś po to, żeby się dostać w tym roku. Bo jak zrobiłaś to tylko dla własnej satysfakcji, to możesz nie czytać mojego komentarza )
Awatar użytkownika
neve
Posty: 762
Rejestracja: 3 maja 2010, o 12:35

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: neve »

kerla2 pisze:
neve pisze:ja poprawiłam maturę o 1 %


zajebiście
Nie przejmuj się Ja poprawiłam o 6% - to też nie jest rewelacja.
Poza tym w tym roku średnie są naprawdę kiepskie, a z tego, co widzę na forum, to też nie ma jakichś rewelacji, szczególnie z biologii. Więc miejmy nadzieję, że progi będą niższe (o ile poprawiałaś po to, żeby się dostać w tym roku. Bo jak zrobiłaś to tylko dla własnej satysfakcji, to możesz nie czytać mojego komentarza )

jak weszłam tutaj rano to sie wystraszyłam wszyscy pisali ze maja powiedzy 85%-95% ze wszystkich przedmiotów ale tez słyszłam ze poszło srednio nawet liczac z mediany i odchylenie wynik od tamtego roku jest goszy o jakies 7% ( dodajc biologie i chemie)
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości