Matura 2016

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
magi96
Posty: 1
Rejestracja: 8 lip 2015, o 17:09

Matura 2016

Post autor: magi96 »

Witam, nie powiodło mi się w tym roku na maturze, aby dostać się na medycynę. Oczywiście nie poddam się i za rok ponownie spróbuję. Zastanawiam się jak najlepiej mogę wykorzystać ten rok na przygotowanie się do zwiększenia liczby punktów. Czy pójść na kurs przygotowawczy czy znaleźć korepetytora. Jeżeli ktoś ma kontakt z egzaminatorem CKE to bardzo proszę o taki, mieszkam we Wrocławiu.
Dostałam się na ratownictwo medyczne na Uniwersytecie Medycznym i na Chemię Politechniki Wrocławskiej, nie wiem co wybrać, ponieważ nie wiem który kierunek bardziej pomoże mi w powtórkach materiału do matury. Pozdrawiam
murena
Posty: 54
Rejestracja: 17 lis 2013, o 11:05

Re: Matura 2016

Post autor: murena »

Ani jeden ani drugi raczej nie pomoze Ci w przygotowaniu do matury. Ja tez w tym roku pisalam mature i mi nie poszlo takze za rok poprawiam. Ale ucze sie sama moze krotko przed matura pojde na jakies konsultacje do egzaminatora. A jezeli chodzi o kursy to slyszalam wiele zlych opinii i poza tym sa bardzo drogie. Moim zdaniem lepiej zaplacic korepetytorowi ktory bedzie mial do Ciebie bardziej indywidualne podejscie powodzenia w poprawie

Awatar użytkownika
Bumkot
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2014, o 19:26

Re: Matura 2016

Post autor: Bumkot »

murena pisze:Ani jeden ani drugi raczej nie pomoze Ci w przygotowaniu do matury. Ja tez w tym roku pisalam mature i mi nie poszlo takze za rok poprawiam. Ale ucze sie sama moze krotko przed matura pojde na jakies konsultacje do egzaminatora. A jezeli chodzi o kursy to slyszalam wiele zlych opinii i poza tym sa bardzo drogie. Moim zdaniem lepiej zaplacic korepetytorowi ktory bedzie mial do Ciebie bardziej indywidualne podejscie powodzenia w poprawie

studiujesz czy wybierasz się gdzieś?
murena
Posty: 54
Rejestracja: 17 lis 2013, o 11:05

Re: Matura 2016

Post autor: murena »

Bumkot pisze:
murena pisze:Ani jeden ani drugi raczej nie pomoze Ci w przygotowaniu do matury. Ja tez w tym roku pisalam mature i mi nie poszlo takze za rok poprawiam. Ale ucze sie sama moze krotko przed matura pojde na jakies konsultacje do egzaminatora. A jezeli chodzi o kursy to slyszalam wiele zlych opinii i poza tym sa bardzo drogie. Moim zdaniem lepiej zaplacic korepetytorowi ktory bedzie mial do Ciebie bardziej indywidualne podejscie powodzenia w poprawie

studiujesz czy wybierasz się gdzieś?
Wybieram sie do policealnej na technika farmacji do bydgoszczy tak zeby sie nie rozleniwic i miec stycznosc z moja ukochana farmacja. Na studia nigdzie mnie nie chca xd

uriloe
Posty: 5
Rejestracja: 28 paź 2015, o 09:34

Re: Matura 2016

Post autor: uriloe »

Ja jednak zdecydowałam się na kurs maturalny, gdyż jestem absolwentką szkoły średniej. Pierwszy raz będę pisać maturę z biologii i mam spore braki. Uważam, że najwięcej pracy muszę włożyć sama w domu, gdyż kurs to tylko uzupełnienie i weryfikacja mojej wiedzy (a nie lekcje jak w szkole).

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości